Kup dowolny kurs językowy 20% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARBPN
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog

Jak powiedziec po angielsku Doładowanie do telefonu?

Warto nauczyć się mówić o sprawach związanych z komórkami i telefonowaniem w języku angielskim - dzięki temu poradzimy sobie, gdy podczas wakacji nieoczekiwanie rozładuje nam się bateria lub skończą środki na koncie!

Jak mówić po angielsku? Angielska wymowa

Angielska wymowa znacząco różni się od naszej. Potrzeba dużo osłuchania i praktyki, żeby poprawnie wymawiać słow. Ale nie zniechęcaj się! Wszystkiego można się nauczyć. Zacznijmy od podstaw: przypomnijmy sobie angielski alfabet i sposób wymawiania poszczególnych liter.

5o twarzy uprzejmości. Mów po angielsku uprzejmie!

Nieważne, czy dopiero zaczynasz się uczyć angielskiego, czy jesteś już na poziomie średnio zaawansowanym. Ten e-book pomoże Ci wzbogacić Twój język i spowoduje, że poczujesz się pewniej porozumiewając się po angielsku z obcokrajowcami.

Rozmówki angielskie w PDF

Wybierasz się na wakacje za granicę lub dłuższy wyjazd w celach służbowych? Pobierz e-book w wygodnej formie pdf. Dowiesz się z niego m.in jak dogadać się z obsługą lotniska, zamówić obiad w restauracji, zameldować się w hotelu czy poradzić sobie w sytuacjach awaryjnych.

Najlepsze seriale do nauki angielskiego

Niezbędnym elementem nauki języka obcego jest kontakt z żywą mową. Najłatwiej znaleźć ją w serialach! Przedstawiamy naszą subiektywną listę seriali, które na pewno pomogą Wam w nauce angielskiego!

Angielski dla dzieci. Jak oswajać dziecko z językiem?

Chcesz, żeby Twoje dziecko już od najmłodszych lat osłuchiwało się z językiem i nie miało problemów z nauką angielskiego w przyszłości? Radzimy, jak postępować, żeby oswajać dziecko z językiem obcym.

 

Idiomy w tytułach filmów i seriali

Lubisz seriale i filmy? Czasem już sam tytuł anglojęzycznego filmu lub serialu wystarczy, aby nauczyć się czegoś ważnego. Poznaj znaczenie i zastosowanie angielskich idiomów  zawartch w znanych tytułach.

Angielskie słownictwo związane z miłością i związkami

Jak powiedzieć po angielsku jestem zakochany po uszy albo miłość jest ślepa? Jak określić chłopaka, a jak narzeczonego? Poznaj listę najważniejszych słów i wyrażeń związanych z miłością i związkami.

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE