Kurs języka niderlandzkiego

Naucz się niderlandzkiego

w 3 prostych krokach:

Szybko, skutecznie, wygodnie.

Kup kurs

Niderlandzki

Multisłówka: 1000 najważniejszych słów

2 poziomy zaawansowania: od A1 do B2 – początkujący oraz średnio zaawansowany

multimedialne lekcje

dostępne 24/7

bezpłatny test

poziomujący

trening wszystkich

umiejętności językowych

Kurs języka niderlandzkiego

Podnieś swoje językowe umiejętności

Dzięki sprawdzonym narzędziom do nauki online

Krótkie 15 minutowe

lekcje online

Inteligentny system

powtórek

Trener

wymowy

Filmy i nagrania

native speakerów

Ranking Gry

i zabawy językowe

Elastyczny kurs

Co zyskujesz rozpoczynając naukę niderlandzkiego z kursem Multisłówka: 1000 najważniejszych słów?

uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz

wykorzystujesz krótkie 15-minutowe sesje

swobodnie wybierasz zakres materiału

uczysz się bezstresowo na własnych zasadach

Skuteczna komunikacja

Ucz się języka prosto od native speakerów

Mów aktualnym i żywym językiem dzięki przykładom z życia codziennego.

Opanuj język bezstresowo

Z trenerem wymowy bez przeszkód nauczysz się prawidłowo wymawiać słówka i zdania.

Zanurz się w języku i wciągnij się w naukę

Przećwicz językowe umiejętności niezbędne do codziennej komunikacji. Słuchaj nagrań, oglądaj filmy i animacje.

Kurs niderlandzkiego dla firm

Oferujemy skuteczne rozwiązania e-learningowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Zaufali nam

Logo Mondial Assistance
Zaufali nam Medicover
Zaufali nam Coca-Cola Polska
Zaufali nam mBank
Zaufali nam Groupon
Zaufali nam Miejskie Zakłady Autobusowe

Opinie użytkowników

Poznaj historie naszych użytkowników. Daj się zainspirować i też odnieś językowy sukces!

Od 6 lat mieszkam za granicą – najpierw studia (NL, DK), a teraz praca (DE). W tym czasie próbowałem wielu różnych kursów online, ale to właśnie Multikurs.pl okazał się najlepszy i dlatego używam go do dzisiaj. Jedną z funkcji, którą najbardziej cenie, jest możliwość nagrywania się i porównywania z lektorem oraz prowadzenie dialogów. Czego brakowało mi w innych kursach, był brak przykładowych zdań z użyciem słówka, które jest również czytane przez nativa – tutaj to wszystko jest!

Kuba

data scientist

Kuba poleca kursy online w Multikursie

Multikurs.pl to naprawdę świetna platforma do nauki języków obcych, której od 4 lat używam do nauki języka angielskiego oraz francuskiego. Dzięki kursom online mogę wciąż podnosić poziom znajomości tych języków i korzystać z nich w codziennych sytuacjach oraz w życiu zawodowym. Udało mi się też zdobyć renomowane certyfikaty językowe. Nauka z multikurs.pl to jak dla mnie REWELACJA!

Ewa

ekonomistka, specjalistka w zarządzaniu personelem i administracją

Ewa poleca kursy online w Multikursie

Kurs jest rewelacyjny, jeśli chcemy w krótkim czasie nauczyć się nowych pojęć i słówek, które są podstawą swobodnej komunikacji. Bardzo pomocna jest aplikacja MultiSłówka – wręcz niezastąpiona w codziennej nauce. Gramatyka jest przedstawiona w prosty i przejrzysty sposób. Taka forma prezentacji zasad gramatyki, mi osobiście, pozwoliła dostrzec i zrozumieć niuanse gramatyczne, których wcześniej nie rozumiałam. Praca z kursem jest przyjemna i z chęcią wykonuję kilka lekcji każdego dnia.

Iwona

project manager

Iwona poleca kursy online w Multikursie

Dzięki kursom Waszej platformy moje korespondencje w języku angielskim wyglądają o niebo lepiej niż pół roku temu – jestem w stanie dogadać się w kwestiach sprzedaży, porozmawiać o życiu codziennym, pasjach, planach na przyszłość… Pomaga mi na pewno to, że uczyłam się języka angielskiego wcześniej (w gimnazjum, szkole średniej, na studiach) i szło mi nieźle, ale po prostu zapomniałam. Teraz znów pobudzam szare komórki i dużo wiedzy poznanej 8 lat temu i wcześniej do mnie wraca. A pobudzam je właśnie dzięki Waszym interaktywnym kursom.

Paulina

Koordynator ds. Relacji z Klientami

Paulina poleca kursy online w Multikursie

Na kurs z platformy multikurs zdecydowałam się po urodzeniu dziecka – chciałam po prostu zrobić coś dla siebie. Dodatkowym plusem był fakt, że nie byłam uzależniona od żadnych wytycznych dotyczących pory nauki – a tak właśnie jest w stacjonarnych szkołach językowych. Wybrałam angielski od podstaw, chciałam sobie przypomnieć co już wiem i rzetelnie przyswajać kolejne lekcje. Dodam, że uczyłam się zarówno wczesnym rankiem, jak i podczas drzemki dziecka lub też wieczorami. To ja decydowałam, kiedy będzie ten czas. Z perspektywy widzę, jak dobrą decyzją było wykupienie tego kursu- co więcej, zastanawiam się nad wykupieniem kolejnego kursu językowego – tym razem języka włoskiego. Złapałam językowego bakcyla! I na koniec dodam, że choć lekcje są bardzo przyjemne, to nauka słówek i gramatyki nie od razu przychodziła mi z łatwością. Ale było warto!

Paulina

blogerka

Paulina poleca kursy online w Multikursie

Staram się uczyć angielskiego codziennie korzystając z kursu, ponieważ chciałbym pojechać na wakacje do USA. Dzięki tej aplikacji mogę w dowolnym i dogodnym czasie dla siebie realizować moje plany. Uważam, że jest to dla mnie idealne rozwiązanie. Polecam wszystkim. Miłej nauki 🙂

Marzena

nauczycielka

Marzena poleca kursy online w Multikursie

Nauka języków obcych może być przepustka do zmiany pracy. Dzięki kursom miałem możliwość wyróżnienia się na rozmowie kwalifikacyjnej i późniejszego wyjazdu za granice. Genialną sprawa jest element rywalizacji w postaci rankingu bo kto nie lubi widząc, że ucząc się ciągle idziesz wyżej w rankingu. Nauka jest tak zorganizowana ze możesz poświęcić nawet 15min by nauczyć się nowej partii materiału.

Konrad

software developer

Konrad poleca kursy online w Multikursie

Korzystając z naszej platformy, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. W każdym momencie możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.