Poznaj opinie użytkowników Multikurs.pl

I przekonaj się, dlaczego warto uczyć się z kursami online.

Nauka z pomocą platformy Multikurs to czysta przyjemność. Zapomnijcie o nudnych schematach i ciężkich podręcznikach, które trzeba nosić ze sobą w torbie. Do powtórek wystarczy Wam kilka minut, a możliwość uczenia się z pomocą aplikacji na smartfon znacząco ułatwia sprawę. Dzięki dobremu rozplanowaniu materiału nie musiałam się martwić, że gramatyka i słownictwo nie idą ze sobą w parze. Klucz do sukcesu to równowaga, a tę zdecydowanie znajdziecie w Multikursach.

Aleksandra

blogerka (@rutynowa)

Od 6 lat mieszkam za granicą – najpierw studia (NL, DK), a teraz praca (DE). W tym czasie próbowałem wielu różnych kursów online, ale to właśnie Multikurs.pl okazał się najlepszy i dlatego używam go do dzisiaj. Jedną z funkcji, którą najbardziej cenie, jest możliwość nagrywania się i porównywania z lektorem oraz prowadzenie dialogów. Czego brakowało mi w innych kursach, był brak przykładowych zdań z użyciem słówka, które jest również czytane przez nativa – tutaj to wszystko jest!

Kuba

data Sciencist

Opinie multikurs Kuba

Dzięki kursom Waszej platformy moje korespondencje w języku angielskim wyglądają o niebo lepiej niż pół roku temu – jestem w stanie dogadać się w kwestiach sprzedaży, porozmawiać o życiu codziennym, pasjach, planach na przyszłość… Pomaga mi na pewno to, że uczyłam się języka angielskiego wcześniej (w gimnazjum, szkole średniej, na studiach) i szło mi nieźle, ale po prostu zapomniałam. Teraz znów pobudzam szare komórki i dużo wiedzy poznanej 8 lat temu i wcześniej do mnie wraca. A pobudzam je właśnie dzięki Waszym interaktywnym kursom.

Milena

koordynator ds. relacji z mediami

Paulina poleca kursy online w Multikursie

Kurs jest rewelacyjny, jeśli chcemy w krótkim czasie nauczyć się nowych pojęć i słówek, które są podstawą swobodnej komunikacji. Bardzo pomocna jest aplikacja MultiSłówka – wręcz niezastąpiona w codziennej nauce. Gramatyka jest przedstawiona w prosty i przejrzysty sposób. Taka forma prezentacji zasad gramatyki, mi osobiście, pozwoliła dostrzec i zrozumieć niuanse gramatyczne, których wcześniej nie rozumiałam. Praca z kursem jest przyjemna i z chęcią wykonuję kilka lekcji każdego dnia.

Iwona

project manager

Pozytywna opinia o kursie języka angielskiego

Multikurs.pl to naprawdę świetna platforma do nauki języków obcych, której od 4 lat używam do nauki języka angielskiego oraz francuskiego. Dzięki kursom online mogę wciąż podnosić poziom znajomości tych języków i korzystać z nich w codziennych sytuacjach oraz w życiu zawodowym. Udało mi się też zdobyć renomowane certyfikaty językowe. Nauka z multikurs.pl to jak dla mnie REWELACJA!

Ewa

ekonomistka, specjalistka w zarządzaniu personelem i administracją

Ewa poleca kursy online w Multikursie

Na kurs z platformy multikurs zdecydowałam się po urodzeniu dziecka – chciałam po prostu zrobić coś dla siebie. Dodatkowym plusem był fakt, że nie byłam uzależniona od żadnych wytycznych dotyczących pory nauki – a tak właśnie jest w stacjonarnych szkołach językowych. Wybrałam angielski od podstaw, chciałam sobie przypomnieć co już wiem i rzetelnie przyswajać kolejne lekcje. Dodam, że uczyłam się zarówno wczesnym rankiem, jak i podczas drzemki dziecka lub też wieczorami. To ja decydowałam, kiedy będzie ten czas. Z perspektywy widzę, jak dobrą decyzją było wykupienie tego kursu- co więcej, zastanawiam się nad wykupieniem kolejnego kursu językowego – tym razem języka włoskiego. Złapałam językowego bakcyla! I na koniec dodam, że choć lekcje są bardzo przyjemne, to nauka słówek i gramatyki nie od razu przychodziła mi z łatwością. Ale było warto!

Paulina

hr director

Paulina poleca kursy online w Multikursie

Staram się uczyć angielskiego codziennie korzystając z kursu, ponieważ chciałbym pojechać na wakacje do USA. Dzięki tej aplikacji mogę w dowolnym i dogodnym czasie dla siebie realizować moje plany. Uważam, że jest to dla mnie idealne rozwiązanie. Polecam wszystkim. Miłej nauki 🙂

Marzena

nauczycielka

Marzena poleca kursy online w Multikursie

Kursy na tej platformie są dobrane pod potrzeby nawet najbardziej wymagającego ucznia. Połączenie różnych form nauki: dialogi, filmiki, fiszki, uzupełnianie luk to gwarancja sukcesu. Monitorowanie postępów w nauce i tygodniowe raporty sprawiają, że nigdy wcześniej nie byłam tak zmotywowana do dalszej realizacji lekcji. Jeśli chcesz przełamać swoje bariery językowe, uczyć się regularnie i przekonać się, że wiedza może nieświadomie zagnieżdżać się w naszym umyśle, jeśli nauka jest przyjemnością, to te kursy są idealne dla Ciebie 😊 I pamiętaj – masz je zawsze przy sobie, więc nie ma wymówek.

Natalia

studentka (@girlinthebooks)

Natalia poleca kursy online w Multikursie

Nauka języków obcych może być przepustka do zmiany pracy. Dzięki kursom miałem możliwość wyróżnienia się na rozmowie kwalifikacyjnej i późniejszego wyjazdu za granice. Genialną sprawa jest element rywalizacji w postaci rankingu bo kto nie lubi widząc, że ucząc się ciągle idziesz wyżej w rankingu. Nauka jest tak zorganizowana ze możesz poświęcić nawet 15min by nauczyć się nowej partii materiału.

Konrad

software developer

Konrad poleca kursy online w Multikursie

Jako lektorka języków obcych widzę, jak ogromne znaczenie ma czerpanie przyjemności z nauki języka, a nie traktowanie jej jak przykrego obowiązku. Wprowadzane w kursie słownictwo, rozmaite ćwiczenia, (także ze słuchania i czytania), gry, materiały do druku, testy i ranking znajomych – to wszystko sprawia, że z przyjemnością siadam do nauki zmotywowana i polecam ten kurs moim uczniom.

Justyna

lektorka (@idziemydoprzodu)

Justyna poleca kursy online w Multikursie

Multikurs podaje wiedzę łyżeczka po łyżeczce – dokładnie w taki sposób, żeby ani słówko nie umknęło i wszystko było na mur, beton utrwalone, zanim zacznie się kolejną lekcję. Serdecznie polecam, bo bez tego małego kopniaka, jaki dała mi ta platforma, nigdy nie zabrałabym się do nauki mojego ukochanego japońskiego 🙂

Magdalena

studygrameka (@studingsunshine)

Magdalena poleca kursy online w Multikursie

Z kursami na platformie Multikursu zetknęłam się po raz pierwszy w maju 2020. Przygodę zaczęłam od hiszpańskiego i jestem pozytywnie zaskoczona! Pojedyncze lekcje są krótkie, więc każdy znajdzie chwilę na ich zrobienie, a materiały są treściwe i mają przystępną formę, która nie nudzi się po tygodniu. Dodatkowym atutem jest aplikacja ze słówkami, dzięki której zawsze i wszędzie mogę pracować nad językiem!

Aleksandra

studentka (@studentka.z.warkoczem)

Aleksandra poleca kursy online w Multikursie

Z Multikursem zaczęłam przygodę od kursu Profesor Henry dla zaawansowanych i już wtedy zaskoczyło mnie, studentkę 3. roku anglistyki, że mimo własnego zaawansowanego poziomu nadal jest mnóstwo rzeczy, których nie znam/nie umiem, a które mam możliwość nauczyć się z Multikurs! Potem nadszedł czas na niemiecki, z którym nie lubię się od zawsze, więc i nauka języka idzie trudniej. Nie mogę jednak powiedzieć złego słowa o konstrukcji kursu: krótkie lekcje skupione na konkretnych słówkach i zagadnieniach, które można przerabiać choćby między zajęciami czy w kolejce do lekarza, bo z Multikursu można korzystać również w przeglądarce na telefonie. Niemiecki nadal jest moją zmorą, ale z Multikurs ta zmora jest trochę mniej groźna i łatwiejsza do oswojenia.

Julia

studentka filologii angielskiej

Julia poleca kursy online w Multikursie

Czas spędzony na platformie Multikurs.pl to dla mnie dobra zabawa. Zaczynając naukę szczególnie zależało mi na nauce słówek i nie zawiodłam się, bo poznałam ich naprawdę wiele. Z MultiSłówkami nowe słowa szybko wchodzą do głowy, a dzięki aplikacji mobilnej kurs mam zawsze w zasięgu ręki.

Katarzyna

studygramerka (@onkatsdesk)

Katarzyna poleca kursy online w Multikursie

Platforma Multikurs to bardzo przydatne narzędzie dla osób, które same pragną rozwinąć swoją wiedzę językową. Kursy są kompletne, merytoryczne i bardzo dobrze przyswaja się wiedzę w nich zawartą. Pierwszym kursem z jakim miałam styczność na tej stronie był kurs języka hiszpańskiego. Po kilku miesiącach nauki zobaczyłam już wyraźne efekty w rozumieniu hiszpańskich wypowiedzi. Zaczynałam od zera, a teraz sporo już rozumiem, może nie do końca znam słówka (z czystego lenistwa), ale kojarzę znacznie więcej niż na samym początku mojej przygody. Dodatkowo dzięki kursowi MultiSłówka można poznać sporo nowych wyrażeń oraz wydrukować je w postaci fiszek, co jest naprawdę super opcją. Istnieją też ciekawe gry utrwalające poznane słowa, a jak wiadomo nauka przez zabawę to najlepszy sposób na pochłanianie wiedzy. Bardzo polecam platformę mulitkurs i cieszę się, że mogę z niej korzystać! 

Kamila

ekonomistka (@ekonomicznie)

Kamila poleca kursy online w Multikursie

Korzystając z naszej platformy, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. W każdym momencie możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.