Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pomoc

Pomoc techniczna
Dowiedz się więcej o wymaganiach technicznych naszych kursów.

Platforma Multikurs.pl i kursy MultiSłówka
Intensywne kursy
Co zrobić, jeśli filmy długo się ładują?
Wymagana rozdzielczość ekranu
Jakie aplikacje (wtyczki) muszą być zainstalowane, aby kursy działały poprawnie?
Odtwarzanie nagrań dźwiękowych


Wersja mobilna
Korzystaj z kursów gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Android
iPhone i iPad
Symbian
Inne telefony i tabletyPlatforma Multikurs.pl i kursy MultiSłówka

Platforma e-learningowa Multikurs oraz kursy MultiSłówka są dostosowane do najpopularniejszych przeglądarek tzn.

  • Mozilla Firefox 10.0 (lub wyższa),
  • Google Chrome 17.0 (lub wyższa),
  • Opera 11.61 (lub wyższa).

UWAGA! Przypominamy, że koniec wsparcia technicznego Interner Explorer dla systemu operacyjnego Windows XP nastąpił 8 kwietnia 2014. W związku z tym nie jest możliwa aktualizacja przeglądarki Internet Explorer do najnowszej wersji w tym systemie.

Co zrobić, jeśli filmy długo się ładują?

Użytkownicy posiadający wolniejsze łącze internetowe niż 2MB mogą dłużej czekać na załadowanie się filmów bądź animacji. Filmy, zrealizowane w najwyższej jakości, mogą zacinać się podczas odtwarzania. Należy wtedy kliknąć przycisk Pauza i poczekać, aż film wideo zostanie całkowicie załadowany. Po ponownym rozpoczęciu odtwarzania nie powinno być już problemów z płynnością filmu.

Intensywne kursy

Intensywne kursy są dostosowane do następujących przeglądarek:

  • Google Chrome 17.0 (lub wyższa),
  • Mozilla Firefox 10.0 (lub wyższa),
  • Opera 11.61 (lub wyższa).

UWAGA! Przypominamy, że koniec wsparcia technicznego Interner Explorer dla systemu operacyjnego Windows XP planowany jest na 8 kwietnia 2014. W związku z tym nie jest możliwa aktualizacja przeglądarki Internet Explorer do najnowszej wersji w tym systemie.

Ze względu na ogromną ilość materiału multimedialnego w kursach, ich ładowanie przy wolniejszych łączach niż 2MB może zająć trochę czasu.

Wymagana rozdzielczość ekranu

Minimalna rozdzielczość ekranu dla wyświetlania Intensywnych kursów to 1024x768. Aby przeglądać kursy w pełnym oknie, wystarczy nacisnąć klawisz F11. 

Jakie aplikacje (wtyczki) muszą być zainstalowane, aby kursy działały poprawnie?

Aby Intensywne kursy działały poprawnie, należy mieć zainstalowaną aktualną wersję FlashPlayer (http://get.adobe.com/pl/flashplayer/).

Odtwarzanie nagrań dźwiękowych

Podczas pierwszego wejścia w dialog w Intensywnych kursach pojawi się okno ustawień programu Adobe Flash Player. Aby nagrania działały prawidłowo, należy kliknąć Zezwól Zamknij (najlepiej zapamiętać polecenie, aby nie dokonywać wyboru za każdym razem).

Jeśli strona błędnie się wyświetla, spróbuj ją odświeżyć naciskając kombinację klawiszy CTRL + F5.

Jeśli dźwięk przestał działać po pewnym czasie korzystania z platformy, może być konieczne zamknięcie przeglądarki internetowej i ponowne jej uruchomienie lub zrestartowanie komputera.

Należy upewnić się, że komputer jest skonfigurowany do odtwarzania dźwięku i że dźwięk nie jest wyciszony. Należy również sprawdzić, czy dźwięk odtwarza się na innych stronach internetowych.

Odtwarzanie nagrań jest czasami uniemożliwiane przez wtyczki do przeglądarki blokujące reklamy lub animacje Flash (takie jak na przykład Adblock, FlashBlock, Flash Killer) - jeśli Użytkownik ma zainstalowaną aplikację blokującą Flasha lub wtyczki blokującej reklamy, należy ją wyłączyć i sprawdzić, czy problem nadal występuje.

Kontakt z działem pomocy technicznej

Jeżeli nadal występują problemy z działaniem platformy, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.


Wersja mobilna
Z kursów możesz korzystać zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Na telefonach i tabletach zalecamy korzystanie z dedykowanej aplikacji mobilnej MultiSłówka - dowiedz się więcej o aplikacji.

Android

Na urządzeniach mobilnych zalecamy korzystanie z aplikacji MultiSłówka (dowiedz się więcej o aplikacji). Możesz również korzystać z kursów przez przeglądarkę.

iPhone i iPad

Korzystanie z mobilnej wersji Multikurs.pl na tych urządzeniach jest możliwe. Strona prawidłowo uruchamia się i działa pod przeglądarką Safari. Opera ma problemy z wtyczkami Adobe Flash Player.

Symbian

Wersja mobilna serwisu nie będzie działać poprawnie pod tym systemem operacyjnym.

Inne telefony i tablety

Do odtwarzania dźwięku i filmów wideo wymagane jest, aby telefon obsługiwał technologię Flash. Zgodnie ze specyfikacją podawaną przez producentów, powinno być to możliwe na następujących urządzeniach:

  • telefony certyfikowane przez firmę Adobe do obsługi technologii Flash, wymienione na stronie http://www.adobe.com/go/cd1
  • inne telefony i tablety obsługującę instalację wtyczki Adobe Flash 9 lub nowszej (nie dotyczy starszych telefonów obsługujących jedynie wtyczkę Adobe Flash Lite).
Nie jesteś pewien, czy warto kupić?
WYPRÓBUJ WSZYSTKIE NASZE KURSY ZA DARMO
Szybka rejestracja Minimum formalności
Dostęp do wszystkich
kursów za darmo
Bez ukrytych płatności
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE