Jaki planer do nauki języka obcego wybrać?

 
angielski planer nauka online
 

Kluczem do sukcesu w samodzielnej nauce języka jest systematyczność i dobra organizacja własnej pracy. Zanim przystąpisz do nauki, zaplanuj więc dokładnie co, jak i kiedy zrobisz. A najlepiej wykorzystaj do tego planer językowy. Możesz skorzystać z gotowych rozwiązań dostępnych na rynku lub przygotować własny spersonalizowany plan nauki w notatniku bądź w zeszycie, który będzie odpowiadał twoim potrzebom.

 

Nie zostawiaj nauki angielskiego lub innego języka przypadkowi! Planowanie jest niezbędne, żeby czas nie przeciekał ci między palcami, a efekty zaskakiwały cię tylko pozytywnie.

 

Ponieważ wiemy, jak ważne jest planowanie w nauce, przygotowaliśmy uniwersalny planer językowy w formacie PDF do pobrania za darmo. Bez względu na to, jakiego języka się uczysz i na jakim poziomie zaawansowania jesteś, pomoże ci on uporządkować i zaplanować systematyczną naukę, a także ułatwi bieżącą weryfikację założonych celów.

 

Z jakich części składa się planer?

Nasz unikatowy planer podzielony jest na 4 części:

 

Zaplanuj naukę z kursem online w planerze i sprawdź, jak szybko zobaczysz pierwsze efekty!

 

Jak korzystać z planera?

Aby zoptymalizować proces nauki, skorzystaj ze wszystkich czterech części. Na początek je wydrukuj. Potem wypełnij: na początek planer roczny, gdzie możesz zapisać swój własny cytat motywacyjny albo narysować motywujący obrazek.

 

Twój plan dzienny możesz od razu wydrukować kilka lub kilkanaście razy: codziennie będziesz wypełniać jeden. Plany miesięczne są już gotowe na cały rok.

 

W planie tygodniowym na każdy dzień masz do zaplanowania dwa rodzaje aktywności.

– Twoje własne zadania związane z nauką języka

– zadania związane z kursem online (tutaj wystarczy, że wpiszesz nazwę rozdziału, lekcji czy działu słownictwa z wybranego kursu na platformie multikurs.pl)

Łącz, mieszaj i korzystaj oczywiście z różnorodnych materiałów i sposobów nauki.

 

Jeśli wolisz planery w postaci książkowej, gdzie masz zaplanowaną już całą naukę krok po kroku, skorzystaj z rozwiązań przygotowanych przez Wydawnictwo Edgard. Polecamy Ci zwłasza:

Korzystając z naszej platformy, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. W każdym momencie możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.