Wykorzystaj szansę. Do końca tygodnia kursy 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: CHANCE50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog


JAK WYTRWAĆ W POSTANOWIENIU NOWOROCZNYM?


Nowy Rok to dla nas okres podsumowań. Wnioski płynące z tych rozliczeń często składają się w postanowienia noworczne. Niestety zanim minie miesiąc, większość osób porzuca złożone sobie obietnice. Poniżej przedstawiamy sposoby, które pomogą Tobie uniknąć takich sytuacji.

 • Wyznacz mniej celów
  Każdy, choćby najmniejszy, sukces jest niezwykle motywujący. Łatwiej jest skupić się na mniejszej liczbie postanowień. Wybierz Twoim zdaniem te najważniejsze i pracuj nad nimi.

 • Zapisz swoje cele
  Podpisz ze sobą umowę. Kiedy przygotowujesz plany w myślach, one potrafią dość szybko ulatywać. Zbadano, że kiedy spisujemy swoje zadania czy cele, łatwiej i szybciej osiągamy sukces. Postaraj się opisać ze szczegółami, co zamierzasz oraz czego oczekujesz od siebie. Miej swój cel w zasięgu wzroku, o czym pisaliśmy TUTAJ.

 • Zaangażuj najbliższych w swoje postanowienia
  Zawsze przyda się dodatkowe wsparcie. Porozmawiaj o swoich postanowieniach. Opisz swoje cele. Co, kiedy i jak zamierzasz zrobić.

 • Wyloguj się
  Coraz więcej czasu zabierają nam media społecznościowe. Zwróć uwagę na czas, który marnujesz w ten sposób. Jeżeli możesz sobie na to pozwolić, wyłącz część powiadomień lub odinstaluj aplikację na urządzeniu mobilnym.

 • Pamietaj o swoich motywacjach
  Przypomnij sobie dlaczego akurat te postanowienia. Regularnie wracaj do opisu swoich planów. Wprowadź wokół siebie zmiany, które przypomną Tobie o celach. Może zmiana w wystroju mieszkania, nagroda za zrealizowanie postanowień postawiona w widocznym miejscu lub nowa tapeta na telefonie?

 • Wysypiaj się
  Zarywanie nocy może mieć bardzo poważne konsekwencje. Niedobór snu może mieć wpływ na obniżenie sprawności psychofizycznej, pogarsza też zdolnośc zapamiętywania.
  Motywacja do działania i silna wolna jest większa, jeżeli dobrze się wyśpisz.
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE