Jak nauczyć się mówić z kursami Profesor Henry?

Blog sposoby nauki Henry

Korzystasz z kursów z serii Profesor Henry? Sprawdź, co sprawia, że są one tak skutecznym narzędziem do nauki języków obcych.

1. Nagrania native speakerów

Każda lekcja zawiera kilkadziesiąt słów czytanych przez rodzimych użytkowników języka, dodatkowo całe dialogi i nagrania do odsłuchu. Kształtuj rozumienie ze słuchu i zapamiętuj słowa, zdania i zwroty dzięki licznym ćwiczeniom!

2. Filmy i animacje

Oglądaj zabawne filmy i animacje! Kursy intensywne na platformie multikurs.pl zawierają animowane obrazki i filmy, które  w przyjemny sposób pozwolą Ci osłuchać się z językiem.

3. Funkcja trenera wymowy

Podczas nauki słówek możesz nie tylko odsłuchać nagranie, ale nagrać własną wypowiedź i porównać ją z tą czytaną przez native speakera – dzięki temu ukształtujesz prawidłową wymowę!

4. Dialogi z możliwością odgrywania ról

Wciel się w wybraną postać i odpowiadaj na kwestie wypowiadane przez lektora – nagraj czytane przez siebie fragmenty i porównaj je z wymową native speakera!

5. Zdania i zwroty gotowe do użycia

Wszystkie dialogi w naszych kursach tworzone są przez native speakerów. Dzięki temu możesz być pewny, że tak właśnie mówią ludzie w danym kraju. Zapamiętuj więc całe zwroty i zdania i śmiało używaj ich w rozmowie!

Przekonany? Wybierz język i do dzieła!

Korzystając z naszej platformy, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. W każdym momencie możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.