Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pomoc

Jak działa System Inteligentych Powtórek MultiSłówka

Poznaj lepiej System Intelignetych Powtórek i sprawdź, dlaczego jest on taki skuteczny!

1. Wykonywanie powtórek – podstawa skutecznej nauki
2. Jak powtórki działają  praktyce
3. Teoria dot. Systemu Inteligentych Powtórek
4. Więcej informacji o kursie MultiSłówka


Wykonywanie powtórek - podstawa skutecznej nauki
Wykonywanie regularnych, wyznaczanych przez program powtórek jest najważniejszym elementem nauki, dlatego przy każdym wejściu do kursu (poza pierwszą sesją) należy rozpocząć naukę właśnie od nich. Do powtórek trafiają wszystkie słówka dodane do nauki w module nauka nowego materiału. Od wystawianych ocen znajomości tych słówek zależy częstotliwość ich występowania w kolejnych dniach.


Jak to działa w praktyce
Wykonując powtórki Użytkownik ocenia swoją znajomość danego słówka. Na podstawie oceny (stopnia znajomości) słowa, system wyznacza najlepszy termin kolejnej powtórki uwzględniając podział pamięci na krótko- i długotrwałą.

Dodanie słówek do powtórek
Słówka do powtórek są dodawane przez Użytkownika w module Nauka nowego materiału. Po wybraniu poziomu i kategorii słówek, Użytkownik wybiera których słówek chce lub potrzebuje się nauczyć. Po dodaniu ich do nauki następnego dnia trafią one do powtórek.


Słówka w powtórkach na dziś
W powtórkach na dziś znajdują się słówka, które dzień wcześniej zostały dodane do nauki lub których powtórka została wyznaczona na dzisiaj.  Ocena znajomości słówek
Aby system prawidłowo wyznaczył termin kolejnej powtórki, Użytkownik musi ocenić swoją znajomość danego słowa.Do wyboru mamy 4 warianty:

Nie pamiętam - błędna odpowiedź lub jej brak. Słówko będzie powtarzane w cyklu do czasu, aż je zapamiętasz i ocenisz na  3 lub 4. W kolejnych dniach to słówko będzie często powtarzane.
Słabo -  odpowiedź z małym błędem lub literówką. Słówko będzie powtarzane w cyklu do czasu, aż je zapamiętasz i ocenisz na 3 lub 4. W kolejnych dniach słówko będzie często powtarzane.
Dobrze - poprawna odpowiedź, ale podana po chwili zawahania. Słówko pojawi się w powtórkach za jakiś czas.
Bardzo dobrze - poprawna odpowiedź podana bez wahania. Słówko zostanie uznane za nauczone i nie będzie już dodawane do powtórek.


Trochę teorii
Nauka z kursem MultiSłówka oparta jest na wyjątkowym Systemie Inteligentnych Powtórek. Za działanie systemu odpowiada unikalny algorytm, który dostosowuje się do użytkownika i w oparciu o analizę jego wyników w nauce wyznacza optymalne terminy powtórek.

Algorytm jest cały czas rozwijany i jak pokazuje doświadczenie tysięcy zadowolonych Użytkowników, przynosi wymierne efekty. W stosunku do istniejących algorytmów opiera się na kilku bardzo istotnych innowacjach. Przede wszystkim został wprowadzony podział pamięci na pamięć krótkotrwałą (STM – Short Term Memory) i długotrwałą (LTM – Long Term Memory), co przekłada się na wyliczany czas odpoczynku dla każdego słówka w zależności od jego trudności oraz stopnia przyswojenia, co o wiele lepiej odzwierciedla proces nauki podczas wykonywania powtórek.


Więcej informacji o kursie MultiSłówka

Chcesz się dowiedzieć więcej o kursie MultiSłówka? Przejdż na stronę jak się uczyć z MultiSłówkami.

Nie jesteś pewien, czy warto kupić?
WYPRÓBUJ WSZYSTKIE NASZE KURSY ZA DARMO
Szybka rejestracja Minimum formalności
Dostęp do wszystkich
kursów za darmo
Bez ukrytych płatności
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE