Wykorzystaj szansę. Do końca tygodnia kursy 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: CHANCE50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Opinie o multikurs.pl

159274
zadowolonych
użytkowników
 

To najlepsza forma nauki dla zapracowanych osób, które na platformie mogą uczyć się w dowolnie wybranym przez siebie czasie i w swoim tempie, nie tracąc czasu i sił na dojazdy na stacjonarne kursy. Można uczyć się nawet w krótkich przerwach w pracy, podczas podróży.

NASI ZADOWOLENI UŻYTKOWNICY
NAPISALI O NAS

Najważniejsza zaleta, to multimedialność i interaktywność kursu. Mimo że robisz go sam i w domu (ogrodzie, pracy, podróży), to masz wrażenie, że znajdujesz się – wiem, to dziwne – w towarzystwie nauczyciela. W dodatku system motywacyjny kontroluje Cię jak… znowu: nauczyciel.

[fragment recenzji]

blog Zabawkator

Największą niewątpliwie zaletą tej formy nauki jest elastyczność. Z Multikurs uczymy się kiedy chcemy, jak chcemy i skąd chcemy. Możemy to robić rano przed pracą, ale równie dobrze – gdy wypadnie nam coś pilnego- możemy przełożyć ćwiczenia na wieczór. Nie ma znaczenia czy jesteśmy w domu, w biurze, na działce,, w delegacji czy nawet w kawiarni – gdy tylko mamy komputer i Internet – nie ma wymówki.

Dodatkowo, w porównaniu z tradycyjnymi kursami, jest to dość atrakcyjna cenowo oferta. Wystarczy tylko mobilizacja i systematyczność. Kto chętny, aby spróbować?

[fragment recenzji]

blog Korposfera

Prawdopodobnie jednym z najdłużej dostępnych na rynku tego typu rozwiązań, które w swojej ofercie mają język francuski, są kursy online na platformie www.multikurs.pl. Mamy tu do dyspozycji pełne kursy o różnym poziomie trudności- od podstawowego do zaawansowanego. 
Multikurs.pl to bez wątpienia super sprawa na start, a sama nauka, ze względu na przyjazny interfejs, jest naprawdę przyjemna (...) Gdziekolwiek się nie znajdziecie,  w domu czy w podróży – wystarczy tylko dostęp do siecii!

[fragment recenzji]

blog O północy w Paryżu

W kursie spodobały mi się dialogi, które czytane są przez Muttersprachlerów (rodzimych użytkowników języka niemieckiego). Nie tylko mamy szansę, żeby osłuchać się z dobrą wymową, ale możemy śledzić tekst, wykonać ciekawe ćwiczenia oraz nagrać swoją próbkę. Ta część ma jeszcze inną istotną zaletę. Uczymy się małymi kroczkami mówić po niemiecku. (...) Uczymy się poprawnie wymawiać słówka oraz poprzez nagrywanie się oswajamy się ze swoim głosem w  języku niemieckim.

Niemiecka Sofa. Blog o języku niemieckim

Kursy [MultiSłówka] bazują na systemie inteligentnych powtórek i pozwalają nauczyć się użycia języka w codziennych sytuacjach. W przypadku najpopularniejszych bazuje na takich sprawdzonych rozwiązaniach jak programy Profesor Henry, Profesor Klaus czy Profesor Borys - bestsellery Empiku obecne na rynku od prawie 20 lat. Zapraszamy do nauki.

PC Format - numer 12/2016

W kursach na platformie Multikurs.pl kładzie się nacisk na umiejętność porozumiewania się w codziennych sytuacjach komunikacyjnych. Nauka jest urozmaicona - kursy zawierają 20 rodzajów ćwiczeń, ilustracje, przykadowe zdania, tłumaczenia, ciekawostki i gry językowe, profesjonalnie przygotowane nagrania native speakerów. System wyznacza nam powtórki i przypomina o nauce. Dzięki algorytmowi nie tracimy czasu na powtarzanie znanego materiału i możemy uczyć się szybciej. Można porównywać swoje wyniki z wynikami innych uczestników kursów dzięki rozbudowanym rankingom. Uczniowie otrzymują raporty o swoich postępach. (fragment artykułu)

Komputer Świat

Nie spodziewałam się, że platforma językowa może zaoferować aż tyle. Mimo, iż jestem tradycjonalistką i preferuję "papier i długopis", takie nowoczesne metody moga wiele zdziałać w przypadku ludzi, którzy nie mają czasu lub nie chcą uczyć się na normalnych kursach czy też samodzielnie.

Warto wypróbowac takie innowacyjne sposoby - moga one wiele zdziałać [fragment recenzji]

blog Language Bay

Kochani językowcy, mam dla Was dzisiaj coś wyjątkowo interesującego - recenzję nowej aplikacji do nauki języków - MultiSłówka (testowałam Profesora Pedro do nauki hiszpańskiego). Zapraszam, bo warto! (...) Gra Photo name - najlepszy punkt programu - dostajemy hiszpańskie słówko i musimy dopasować do niego odpowiedni obrazek. Quiz - spośród czterech propozycji wybieramy prawidłowe tłumaczenie do podanego wyżej słówka polskiego.

blog kreatywa.net

Moim ulubionym ćwiczeniem są słówka z formie prezentacji. Uwielbiam łączyć obrazki ze słownictwem (...),  Do tego wszystkiego dodane są zadania na rozumienie ze słuchem i dopasowywanie podpisów do odpowiednich obrazków. 
Aby rozszerzyć nasze słownictwo ciekawą sekcją są słówka dodatkowe. Dział ten został przygotowany dla użytkowników chcących jeszcze głębiej poszerzyć swoją wiedzę na dany temat.

francuskiprzykawie.blogspot.com

Każdy pakiet jest podzielony na lekcje o danej tematyce, zapewnia bogate słownictwo oraz materiał gramatyczny. Lekcje są przystępne, dotyczą konkretnych i przydatnych scen z życia (wizyta u lekarza, spotkanie z pracodawcą, wyjście do restauracji). Można sie uczyć czytając, słuchając i samemu pisząc wyrazy i zdania w języku obcym. Aby urozmaicić naukę w kurs wplatane są atrakcyjne scenki i zabawne animacje. Ciekawostki przybliżające kulturę i zwyczaje przedstawiają interesujące fakty o życiu mieszkańców danego kraju. To wszystko sprawia, że łatwiej zapamiętujemy materiał. [fragment recenzji]

blog mamaw.uk

Ponieważ jednak Multikurs nieustannie się rozwija i wprowadza nowe udogodnienia, z wielką przyjemnością robię to ponownie. Tym razem chciałam przybliżyć Wam serię kursów MultiSłówka (...) Co sprawia, że właśnie te kursy są tak lubiane i skuteczne? Chyba największym atutem jest System Inteligentnych Powtórek, uwzględniający nasze predyspozycje i cele. Dzięki niemu o wiele częściej będziemy powtarzać te słówka, które sprawiają nam trudność, a te, które już lepiej znamy, pojawiają się stosunkowo rzadko. W ten sposób nie tracimy cennych minut na powtarzanie tego, co już opanowaliśmy.

blog alison-2.blogspot.com

Od jakiegoś czasu testuję kurs online języka rosyjskiego na platformie Multikurs.pl. Kogo zadowoli kurs rosyjskiego na platformie?
- Tych, którzy chcą nauczyć się języka od podstaw za nieduże pieniądze, spędzając na nauce tyle czasu, ile mogą
- Tych, którzy chcą wzbogacić słownictwo w określonej dziedzinie (np. biznes)
- Tych, którzy uczą się języka "z otoczenia", a którym niektóre podstawy, słówka umknęły
- Tych, którzy chcą nauczyć się poprawnie pisać i akcentować.

blog polsko-ruski.blogspot.ru

Dzisiaj mam dla Was kilka słów na temat aplikacji mobilnej do nauki języków. MultiSłówka, czyli mobilny odpowiednik MultiKursu, który jest z nim połączony, a więc daje możliwość jednoczesnej, wymiennej nauki zarówno przy komputerze, jak i z wykorzystaniem smartfona czy tabletu.

blog wredotek.pl

Osobiście mam przyjemność korzystać z tzw. pakietu ANGIELSKI GIGAPAKIET 5 KURSÓW ONLINE" (...) uważam, że taka forma nauki jest naprawdę warta polecenia. Uczymy się w domowym zaciszu lub wszędzie tam, gdzie możemy zabrać ze sobą komputer. Ustalamy własne godziny nauki. A dodatkową motywację możemy ustalić sobie sami ustawiając tzw. cel dnia, czyli ilość punktów którą musimy codziennie zdobywać. Istnieje również możliwość sporządzania tzw. raportu tygodniowego lub (co jest bardzo ciekawe!) porównanie swoich wyników z innymi kursantami.

blog slodkieokruszki.blox.pl

Co zatem zrobić, aby nauka jezyka była efektywna i kojarzyła nam się z przyjemnością? Odpowiedź znajdziecie w dzisiejszym poście. Kolejną zaletą kursów jest profesjonalny dobór materiałów oraz nagrań bardzo dobrej jakości. Kursy zawierają ćwiczenia na rozumienie ze słuchu, ćwiczenia na słownictwo, ćwiczenia gramatyczne oraz gry na utrwalanie materialu, co sprawia, że nauka jest jeszcze bardziej atrakcyjniejsza. Platforma oferuje również opcje sprawdzania swoich postepów w nauce w rankingu oraz porównywanie ich z postepami innych uczestników kursu, co jest z pewnością bardzo motywujące. A jak wiadomo im wieksza motywacja, tym skuteczniejsza nauka.

blog angielski321.blog.pl

Najmilszym zaskoczeniem okazał się dla mnie zestaw elektronicznych fiszek, w którym uzyskałam dostęp do dość pokaźnego zestawu poszczególnych kategorii wyrazów, zwrotów a nawet całych zdań używanych w języku francuskim na wielu poziomach. (...) Rozwiązaniem całkiem innowacyjnym i godnym głębszej analizy wydał mi się także multikursowy „trener wymowy", w którym mamy możliwość nagrania prezentowanego słówka, a potem porównania wymowy swojej oraz native'a. (fragment recenzji)

blog woofla.pl

Na szczęście są kursy online, które zyskują sobie coraz większą popularność, nie tylko wśród studentów. Jakie są ich zalety? Korzystasz z nich, gdzie chcesz i kiedy chcesz, wystarczy mieć dostęp do internetu. Na naukę poświęcasz czas tylko wtedy, gdy masz na to siłę i ochotę. Program nauczania realizujesz we własnym tempie, dostosowanym do twoich własnych możliwości, a nie do grupy innych uczniów. Wbrew pozorom do nauki języka nauczyciel nie jest niezbędny. W kursach językowych platformy Multikurs.pl program jest ułożony tak, że różnorodne kursy i ćwiczenia z powodzeniem go zastąpią. (fragment recenzji)

blog englishdirect-rafal.blogspot.com

Dzisiejszy post dedykowany jest głównie (choć nie tylko) samoukom. Moim zdaniem dobrze skonstruowany kurs dla samouków powinien pełnić funkcję kompetentnego nauczyciela, czyli umiejętnie i stopniowo wprowadzać treści programowe – słownictwo, zwroty, gramatykę – a potem zadbać o utrwalenie ich poprzez ćwiczenia. Bardzo ważne jest, aby taki kurs posiadał jak najwięcej materiałów udźwiękowionych (czytanych przez lektorów a nie syntezator mowy) ... Profesor spełnia te wymogi a do tego pozwala korzystać z kursu z każdego miejsca, w którym  akurat najdzie nas ochota na naukę. Wystarczy komputer lub telefon na Adroidzie.

blog zlaphiszpanskizarogi.blogspot.com

Oto moje spostrzeżenia na temat kursubardzo spodobała mi się ciekawa i życiowa tematyka, np. nowy chłopak, jak podłączyć sprzęt, ale była impreza, mój chłopak jest egoistą, włamanie; gramatyka opisana jest zawsze na końcu lekcji, tzn. że najpierw poznajemy wszystko w kontekście, a dopiero potem czytamy teorię – duży plus; interfejs jest bardzo czytelny, nie jest ani zbyt nudny, ani przeładowany zbędnymi udziwnieniami, nawigacja jest łatwa – dla mnie to bardzo ważne.

blog si-je-marija.blogspot.com

Wybrałam kurs (...) do nauki słówek. Aplikacja jest prosta i intuicyjna, co sprawiło, że zachciało mi się z nią pracować. A zatem plus za przyjazność użytkownikom. Ponoć dzięki pracy z MultiWords mogę nauczyć się 16 tysięcy słówek, ja w ciągu 15 minut nauczyłam się 55 z 454 w sekcji jedzenie:). A gdyby tak codziennie poświęcić te 15 minut na słówka? To przecież wpisuje się w to, co na tym blogu usilnie powtarzam od wielu, wielu miesięcy:)

blog niemieckidlapoczatkujacych.blogspot.com

Nasza opinia: (...) lekcje, które są ciekawe i pozwalają utrwalać słownictwo. Ćwiczenia są przyjemne i sprawiają, że bez większych problemów zapamiętywałam słówka. Oprawa graficzna jest przyjemna dla oka, co prawda mogłabym się przyczepić trochę do tła, ale ogólnie mi się podoba. Lektorzy mówią wyraźnie i niezbyt szybko. Tak, że można ich bez problemu zrozumieć i nauczyć się wymowy. W kursie tego typu podoba mi się też to, że możemy dostosować sobie tempo nauki do naszych potrzeb. Nie goni nas to, że grupa w szkole językowej jest już dalej i nie ma czasu na powtórzenie czegoś. Nie ma terminów, no i taki kurs można realizować wszędzie, gdzie jest internet.

blog my-books-1220.blogspot.com

Obecnie przerabiam Hiszpański – nauka słówek (...) Miałem niestety kilka długich miesięcy przerwy od hiszpańskiego, co widać także po braku aktywności na blogu, a ten kurs jest idealny dla przypomnienia najważniejszego słownictwa z poziomów A1-B1. Słownictwo podzielone jest na kategorie, do każdego podany jest przykład i wymowa native speakers. Co mnie najbardziej zainteresowało to fakt, że aby przejść naukę słówek w 100% w danym dziale musimy przejść przez naukę fiszek, rozpoznawanie ze słuchu, wybór tłumaczenia oraz dyktandu.

blog hiszpanskieslowa.blogspot.com

W moim poście zachęcam was do wakacyjnej nauki języka francuskiego. Nauka języka obcego wcale nie musi być nudna. Polecam przetestować MULTIKURS, dzięki któremu odświeżycie podstawy, poszerzycie słownictwo, a to wszystko dzięki ciekawym i interesującym ćwiczeniom interaktywnym. Wszystko, czego potrzebujecie to sporej dawki motywacji, odrobiny wolnego czasu i komputera z dostępem do Internetu :)

blog gim8lodzfrancais.blogspot.com

Ostatnio w moje łapki wpadł ciekawy kurs multimedialny do nauki japońskiego. (...) Po pierwsze faktycznie jest intensywny - od razu zostajemy rzuceni w wir pełnych zdań! Ale to oczywiście duży plus, bo chyba każdy dzisiaj wie, że metoda pojedynczych słówek i metodytcznego dochodzenia do tworzenia zdań nie jest najlepsza. Każda lekcja podzielona jest na wprowadzenie, etap słuchania lub czytania (czasem oglądania filmu) i ćwiczenia. Wszystko jest świetnie przemyślane, ponieważ do każdego z tych etapów możemy wrócić kiedy tylko tego potrzebujemy jak również zobaczyć polskie tłumaczenie aktualnie przerabianych dialogów. Dodatkowo cały czas możemy kontrolować procent wykonanych zadań jak i dobrych odpowiedzi i jeśli tylko chcemy możemy wrócić do danego zadania i rozwiązać je raz jeszcze co pozwala nam analizować nasze postępy.

blog michiru-kaiou.blogspot.com

Japoński intensywny kurs dla początkujących obejmuje naukę języka na poziomie A1-A2. Kurs zachwycił mnie pod względem graficznym. Został zaprojektowany naprawdę profesjonalnie, co widać w poszczególnych lekcjach. Obsługa jest wręcz banalna – to wielka zaleta, szczególnie dla osób atechnicznych (jak ja:)). Cena kursu jest podobna do ceny książek do nauki języków. Warto zainwestować i przekonać się, że jest to kurs wyjątkowy. Na zakończenie nauki, po pozytywnym zaliczeniu testu sprawdzającego wiedzę otrzymuje się wyjątkowy certyfikat poświadczający opanowanie 1000 słów i umiejętność swobodnej wypowiedzi na poziomie początkującym.

blog zirtael-bibliomaniak.blogspot.com

Multikurs z języka niemieckiego okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ przy moim zapchanym ostatnio grafiku mogłam sobie dostosować naukę języka do mojego trybu życia. Dodatkowo taka forma nauki sprawiła, że częściej zaczęłam sięgać po fiszki, aby dodatkowo poduczyć się słownictwa.

blog mojportret.blogspot.com
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE