Zacznij uczyć się już dziś! Wszystkie kursy 35% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: SEPTEMBER
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Opinie o multikurs.pl

116200
zadowolonych
użytkowników
 

To najlepsza forma nauki dla zapracowanych osób, które na platformie mogą uczyć się w dowolnie wybranym przez siebie czasie i w swoim tempie, nie tracąc czasu i sił na dojazdy na stacjonarne kursy. Można uczyć się nawet w krótkich przerwach w pracy, podczas podróży.

NASI ZADOWOLENI UŻYTKOWNICY
NAPISALI O NAS
partnerzy online nauka online

Kompleksowe rozwiązanie i profesjonalne wsparcie to dwie kluczowe zalety współpracy z multikurs. Dzięki partnerstwu uzupełniliśmy ofertę sieci Open School o kursy e-learningu, co pozwala nam uczyć języków bez względu na lokalizację studentów.

Grzegorz Nowakowski – Prezes Zarządu Open School Sp. z o.o.

 Multikurs.pl jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich zapracowanych osób, które cenią sobie swój wolny czas. Dzięki Wam, stanie w korkach nie jest już takie nudne :)

Damian, 32 lata, analityk finansowy

Multikurs to dla mnie super sprawa. Uczę się kiedy chcę, oczywiście trzeba byś systematycznym. Materiały są przystępne i fajnie opracowane :)

Karolina, 38 lat, grafik komputerowy

Bardzo fajny sposób uczenia się języków którzy nie mają czasu:) W wolnych chwilach włączałam Języki Online i z przyjemnością uczyłam się:)

Anna, 33 lata, księgowa

W końcu zmotywowaliście mnie do nauki! :) Wasz Cel dnia jest super sposobem, żeby przekonać wszystkich „leniwców” do systematycznego rozwiązywania zadań.

Bartek, 36 lat, architekt

Uczestniczyłam już w ponad 20 kursach przez internet w tym 7 językowych. Ale Multikurs jest najlepszy. Poleciłam już kilku osobom. Jestem bardzo zadowolona.

Zuzanna, 45 lat, kierownik sklepu

Ten kurs to to świetny sposób na indywidualną naukę słówek, szczególnie polecam opcję powtórek, która mobilizuje do dalszej pracy.

Krzysztof, 46 lat, fotograf

Najbardziej podoba mi się metoda nauki słówek, która jednocześnie pozwala mi na przyswojenie pisowni oraz sposobu wymawiania danego słówka. Innym elementem jest możliwość nagrania swojego głosu i porównania z native speakerem, przez co łatwiej mi ćwiczyć wymowę.

Arek, 39 lat, informatyk

To najlepsza forma nauki dla zapracowanych osób, które na platformie mogą uczyć się w dowolnie wybranym przez siebie czasie i w swoim tempie, nie tracąc czasu i sił na dojazdy na stacjonarne kursy. Można uczyć się nawet w krótkich przerwach w pracy, podczas podróży.

Elżbieta, 27 lat, modelka

Wreszcie trafiłam na przejrzysty kurs. Wiedza podana w przystępny sposób, słownictwo, które wykorzystuje się w życiu codziennym + miła dla oka grafika.

Małgorzata, 35 lat, farmaceutka

Podoba mi się, że mogę porównać moje postępy w nauce z postępami innych osób. Mobilizuje mnie to do bardziej pilnej nauki :) Bardzo mi się podoba, że każdy użytkownik może dopasować kurs pod siebie - każdy użytkownik może korzystać z niego wtedy kiedy chce, tyle ile chce, a nawet ma dodatkowe możliwości dopasowania kursu do swoich potrzeb (np. możliwość wyboru w kalendarzu dni, w których nie mają być planowane powtórki wyrazów).

Krystian, 25 lat, student

Bardzo dobre kursy różnych języków obcych. To wspaniałe kursy bardzo dobrze opracowane!

Jacek, 29 lat, specjalista ds. rozwoju

Zdecydowanie poleciłabym kurs. Jest to stosunkowo tania i prosta metoda nauki, nieangażująca dodatkowego czasu, np. na dojazdy na zajęcia.

Justyna, 34 lata, nauczyciel WF

Fajnie, że jest coś takiego! Teraz nie muszę się tłuc przez pół miasta rozklekotanym tramwajem żeby dojechać na zajęcia. Po prostu siadam z kawką przed ekranem i się uczę! Dzięki!

Zosia, 32 lata, gospodyni domowa

Po długiej przerwie postanowiłam wrócić do nauki francuskiego. Uczę się z Profesorem Pierrem i muszę przyznać, że kurs kompletny to był strzał w dziesiątkę. Najbardziej podoba mi się, że ćwiczenia są tak różnorodne i że w kursie jest tak dużo nagrań. W kursie jest wszystko, czego potrzebuję, by przypomnieć sobie ten język: słownictwo, gramatyka, rozumienie ze słuchu i super animacje!

Karolina, 22 lata, studentka

Miałem dostać awans w pracy, ale musiałem szybko podciągnąć swój angielski. Pracodawca dał mi 3 miesiące i... dzięki multikurs.pl udało się! :) Nie dość, że zaoszczędziłem sporo pieniędzy bo nie musiałem brać lekcji prywatnych, to dzięki takim funkcjom jak cel dnia czy raport tygodniowy nauka okazała się bardzo skuteczna - cały czas miałem super motywację do nauki i zaglądałem do kursu prawie każdego dnia! Awans dostałem bez problemu i teraz piszę dużo e-maili po angielsku :)

Janusz, 44 lata, psycholog

Zawsze miałem ochotę uczyć się włoskiego, ale przyznam szczerze: nie chciało mi się. Wiązało się to z chodzeniem na zajęcia, odrabianiem prac domowych itp. Na szczęście znalazłem multikurs, z którym uczę się po powrocie z pracy do domu - tylko tyle, ile chcę, nawet 10 minut dziennie. I co najważniejsze - nie muszę się ruszać z ciepłej kanapy :)

Piotr, 34 lata, specjalista ds. marketingu

Nauka języków obcych nigdy nie była moją pasją, zawsze robiłam to, bo po prostu musiałam. Jednak niedawno koleżanka zachęciła mnie do nauki słówek metodą MultiWords. To był strzał w dziesiątkę! :) Zobaczyłam, że uczenie się słówek wcale nie musi być nudne, a specjalny System Inteligentnych Powtórek pomaga szybciej zapamiętać nowy materiał!

Barbara, 55 lat, biotechnolog
125px

Od początku kursu powtórzyłam sobie dużo słówek i utrwaliłam je sobie. Ciekawa i skuteczna nauka!

Klaudia, 19 lat, studentka

Szukałam kursu, który poza zajęciami pomoże mi przygotować się do egzaminu językowego na studiach. Na szczęście trafiłam na Multikurs.pl i dziś mogę pochwalić się piątką na dyplomie :) Dzięki!

Kamila, 26 lat, dietetyk

Polecam, fajny kurs dla zapracowanych. Uczę się w każdej wolnej chwili.

Paweł, 43 lata, dentysta

Przejrzysty kurs. Zadania dostosowane do wybranego poziomu trudności. Wiele rodzajów zadań co na pewno jest niekwestionowanym plusem. Można go robić w dowolnym momencie, ponieważ na bieżąco zapisuje postępy. Na pewno jeszcze skorzystam z innego kursu!

Wojciech, 52 lata, pracownik administracyjny

Doskonały dla tych, którzy niezbyt szybko przyswajają nowe słowa. Zawsze można wrócić, powtórzyć, przećwiczyć. Punktacja i raporty z uzyskanych wyników motywuje do dalszego działania. Polecam


Anna, 25 lat, studentka

Kurs przy pomocy innych przyjemnych narzędzi (w moim przypadku Quizlet) do nauki słówek rewelacyjny! Polecam z czystym sumieniem!


 

Wojciech, 37 lat, PR-owiec

Świetny kurs! Zrozumiały, rzeczowy i zachęcający do pracy!

Franciszek, 26 lat, pracownik ds. obsługo klienta

Dawno nie czułam się tak zmotywowana.

Barbara, 29 lat, specjalista ds. rezerwacji

Bardzo fajna forma nauki i nauczanie polisensoryczne.

Ewa E., 3 sierpnia 2017

Dla osób, które miały już wcześniej styczność z językiem dobry kurs dla powtórzenia i utrwalenia materiału.

Joanna W. · 15 sierpnia 2017

Polecam multikurs kazdemu, jest to super powtórka i nauka nowego materiału:) w przypadku języka chińskiego zwrociłbym większą uwagę na naukę pisania znaków. Mam na myśli stworzenie gotowych szablonow do wydruku w formacie A4 z jednym znakiem na poczatku i reszta wolnych kratek nawet w większości w wymiarze 1x1cm :) pozdrawiam;)

Adam B. · 3 sierpnia 2017

Kurs jest naprawdę świetny. Sposób nauki bardzo przystępny i przejrzysty. Polecam serdecznie

Martyna K. · 3 sierpnia 2017
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE