Koniec ferii to początek rabatów! -30% na wszystkie kursy!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: FERIEALL
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Opinie o multikurs.pl

105039
zadowolonych
użytkowników
 

To najlepsza forma nauki dla zapracowanych osób, które na platformie mogą uczyć się w dowolnie wybranym przez siebie czasie i w swoim tempie, nie tracąc czasu i sił na dojazdy na stacjonarne kursy. Można uczyć się nawet w krótkich przerwach w pracy, podczas podróży.

Polecam Multikurs, ponieważ oferuje kompleksowe rozwiązania dla wszystkich, którzy chcą przyswajać języki w sposób różnorodny i ciekawy. Nauka online wypiera szereg innych metod, szczególnie kursy stacjonarne - pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a przy odpowiedniej dawce motywacji przynosi wspaniałe efekty.

Klaudyna, blog Kreatywa

Nie sądziłem, że kiedykolwiek przekonam się do nauki przez internet... A jednak! Multikurs.pl jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zapracowanych osób, które cenią sobie swój wolny czas. Dzięki Wam, stanie w korkach nie jest już takie nudne :)

Damian, 32 lata, analityk finansowy

Multikurs to dla mnie super sprawa. Uczę się kiedy chcę, oczywiście trzeba byś systematycznym. Materiały są przystępne i fajnie opracowane :)

Karolina, 38 lat, grafik komputerowy

Jeżeli pytanie brzmiałoby „czy Multikurs zastąpi mi naukę w szkole językowej", to z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że stanowi on naprawdę dobry (bo samodzielny!) odpowiednik grupowej nauki na typowych kursach.

(...)

Żaden z elementów kursu nie wydaje się niedopracowany – zarówno animacje są przyjemne, jak i nagrania mają dobrą jakość, zarówno techniczną jak i edukacyjną (native speakerzy).

Karolina Koszałkowska, redaktor portalu Woofla.pl

Bardzo fajny sposób uczenia się języków którzy nie mają czasu:) W wolnych chwilach włączałam Języki Online i z przyjemnością uczyłam się:)

Anna, 33 lata, księgowa

Wybrałam kurs hiszpańskiego, którego uczyłam się na studiach, więc zależało mi na odświeżeniu znajomości języka. Od pierwszych lekcji kurs przedstawia użytkownikowi szeroki wachlarz słów wybranego języka obcego. Dzięki temu nawet początkujący uczeń może w łatwy sposób nauczyć się pewnych podstawowych zwrotów, już po kilkunastu godzinach nauki można podjąć próby komunikacji w tym języku. Świetny sposób na szybkie wchłonięcie użytecznych zwrotów, słówek, a nawet całych zdań.

Blog Dee oswaja Włochy

Zdecydowałam się na dwa kursy Profesor Henry Intensywny kurs dla średnio zaawansowanych oraz Profesor Pedro Intensywny kurs dla początkujących. Wcześniej naturalnie skorzystałam z bezpłatnych lekcji, które mnie zainteresowały swoją różnorodnością ćwiczeń i utrwaleń materiału. Słowa uznania należą się profesjonalnej Obsłudze Klienta za życzliwość i pomoc. Serdecznie polecam Multikurs.pl

Barbara, 27 lat, nauczycielka
Opinie multikurs.pl

Taki kurs jak najbardziej mi odpowiada. Zauważyłam też, że świadomość, że ma się do niego czasowy dostęp jest bardzo motywująca do nauki. Poza tym, jakoś łatwiej rozwiązywać ćwiczenia na komputerze, niż w książce.

Blog Hał ar ju, Marija

Najbardziej dziękuję Wam za to, że w końcu zmotywowaliście mnie do nauki! :) Wasz Cel dnia jest super sposobem, żeby przekonać wszystkich „leniwców” do systematycznego rozwiązywania zadań. Brawo dla Was! :)

Bartek, 36 lat, architekt

Chyba największym atutem jest System Inteligentnych Powtórek, uwzględniający nasze predyspozycje i cele. Dzięki niemu o wiele częściej będziemy powtarzać te słówka, które sprawiają nam trudność, a te, które już lepiej znamy, pojawiają się stosunkowo rzadko. W ten sposób nie tracimy cennych minut na powtarzanie tego, co już opanowaliśmy.

Agnieszka, blog Moje książki

Możemy nagrać swoją wymowę i porównać ją z wymową native speakers poprzez graficzny zapis. Świetna sprawa dla tych, którzy chcą mówić z poprawnym akcentem. Oprócz słówek możemy także uczyć się gramatyki np. języka angielskiego i podobnie każdy rozdział wymaga zaliczenia na różne sposoby. Dzięki Multikurs.pl zapamiętywanie i nauka idzie zdecydowanie szybciej. 

Kamil Oziemczuk, blog Hiszpański każdego dnia
Opinie multikurs.pl

Ten kurs to to świetny sposób na indywidualną naukę słówek, szczególnie polecam opcję powtórek, która mobilizuje do dalszej pracy.

Krzysztof, 46 lat, fotograf

Uczestniczyłam już w ponad 20 kursach przez internet w tym 7 językowych. Ale Multikurs jest najlepszy. Poleciłam już kilku osobom. Jestem bardzo zadowolona.

Zuzanna, 45 lat, kierownik sklepu

Multikurs to miejsce, gdzie każdy może zacząć naukę języka obcego, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Przystępne ceny i możliwość zapoznania się z wybranym kursem przed jego zakupem to ogromne zalety. A do tego jeszcze uczenie się języka w praktyce czyli przez gotowanie. Okazjonalne prezenty dla kursantów to jak przysłowiowa wisienka na torcie. Zdecydowanie zachęcam do nauki języka  i do poznawania kuchni z różnych stron świata.

Elżbieta, blog Dieta moja pasja

Najbardziej podoba mi się metoda nauki słówek, która jednocześnie pozwala mi na przyswojenie pisowni oraz sposobu wymawiania danego słówka. Innym elementem jest możliwość nagrania swojego głosu i porównania z native speakerem, przez co łatwiej mi ćwiczyć wymowę.

Arek, 39 lat, informatyk
Opinie multikurs.pl
Opinie multikurs.pl

To najlepsza forma nauki dla zapracowanych osób, które na platformie mogą uczyć się w dowolnie wybranym przez siebie czasie i w swoim tempie, nie tracąc czasu i sił na dojazdy na stacjonarne kursy. Można uczyć się nawet w krótkich przerwach w pracy, podczas podróży.

Elżbieta, 27 lat, modelka

Wreszcie trafiłam na przejrzysty kurs. Wiedza podana w przystępny sposób, słownictwo, które wykorzystuje się w życiu codziennym + miła dla oka grafika.

Małgorzata, 35 lat, farmaceutka
Opinie multikurs.pl

Podoba mi się, że mogę porównać moje postępy w nauce z postępami innych osób. Mobilizuje mnie to do bardziej pilnej nauki :) Bardzo mi się podoba, że każdy użytkownik może dopasować kurs pod siebie - każdy użytkownik może korzystać z niego wtedy kiedy chce, tyle ile chce, a nawet ma dodatkowe możliwości dopasowania kursu do swoich potrzeb (np. możliwość wyboru w kalendarzu dni, w których nie mają być planowane powtórki wyrazów).

Krystian, 25 lat, student

Bardzo dobre kursy różnych języków obcych. To wspaniałe kursy bardzo dobrze opracowane!

Jacek, 29 lat, specjalista ds. rozwoju

Godna polecenia, a co najważniejsze intuicyjna forma nauki, która pozwala na stopniowe poznawanie i przyswajanie wybranego przez nas języka. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą skorzystać z nauki poza domem. A do tego o wiele tańsza i lepsza alternatywa. Dlaczego? Uczymy się kiedy chcemy i jak chcemy. Bez zbędnego stresu i ścisłych ram czasowych. Przyswajanie nowego języka dzięki takiej platformie może stać się dla nas również wspaniałą zabawą. Dla mnie jako mamy dwóch małych skarbów - rozwiązanie idealne, które każdego szczerze polecam.

Magdalena, blog "Słodkie okruszki"

Zdecydowanie poleciłabym kurs. Jest to stosunkowo tania i prosta metoda nauki, nieangażująca dodatkowego czasu, np. na dojazdy na zajęcia.

Justyna, 34 lata, nauczyciel WF
Opinie multikurs.pl

Fajnie, że jest coś takiego! Teraz nie muszę się tłuc przez pół miasta rozklekotanym tramwajem żeby dojechać na zajęcia. Po prostu siadam z kawką przed ekranem i się uczę! Dzięki!

Zosia, 32 lata, gospodyni domowa

W kurs angażowane są różne zmysły, m.in. wzroku, słuchu i mowy, co czyni naukę atrakcyjniejszą, efektywniejszą i zdecydowanie bardziej kompleksową.

Natalia, 26 lat, nauczycielka
Opinie multikurs.pl

Po długiej przerwie postanowiłam wrócić do nauki francuskiego. Uczę się z Profesorem Pierrem i muszę przyznać, że kurs kompletny to był strzał w dziesiątkę. Najbardziej podoba mi się, że ćwiczenia są tak różnorodne i że w kursie jest tak dużo nagrań. W kursie jest wszystko, czego potrzebuję, by przypomnieć sobie ten język: słownictwo, gramatyka, rozumienie ze słuchu i super animacje!

Karolina, 22 lata, studentka

Miałem dostać awans w pracy, ale musiałem szybko podciągnąć swój angielski. Pracodawca dał mi 3 miesiące i... dzięki multikurs.pl udało się! :) Nie dość, że zaoszczędziłem sporo pieniędzy bo nie musiałem brać lekcji prywatnych, to dzięki takim funkcjom jak cel dnia czy raport tygodniowy nauka okazała się bardzo skuteczna - cały czas miałem super motywację do nauki i zaglądałem do kursu prawie każdego dnia! Awans dostałem bez problemu i teraz piszę dużo e-maili po angielsku :)

Janusz, 44 lata, psycholog

Zawsze miałem ochotę uczyć się włoskiego, ale przyznam szczerze: nie chciało mi się. Wiązało się to z chodzeniem na zajęcia, odrabianiem prac domowych itp. Na szczęście znalazłem multikurs, z którym uczę się po powrocie z pracy do domu - tylko tyle, ile chcę, nawet 10 minut dziennie. I co najważniejsze - nie muszę się ruszać z ciepłej kanapy :)

Piotr, 34 lata, specjalista ds. marketingu

Nauka języków obcych nigdy nie była moją pasją, zawsze robiłam to, bo po prostu musiałam. Jednak niedawno koleżanka zachęciła mnie do nauki słówek metodą MultiWords. To był strzał w dziesiątkę! :) Zobaczyłam, że uczenie się słówek wcale nie musi być nudne, a specjalny System Inteligentnych Powtórek pomaga szybciej zapamiętać nowy materiał!

Barbara, 55 lat, biotechnolog

Od początku kursu powtórzyłam sobie dużo słówek i utrwaliłam je sobie. Ciekawa i skuteczna nauka!

Klaudia, 19 lat, studentka

To najlepszy kurs internetowy, z jakiego do tej pory korzystałam, i dający najlesze rezultaty, jeżeli chodzi o usystematyzowanie wiedzy i przypomnienie słownictwa z punktu widzenia osoby średniozaawansowanej. Multikurs poleciłam już swoim znajomym. Można uczyć się nowych rzeczy w wolnych chwilach bez ustalania grafiku zajęć.

Joanna, 54 lata, archiwista
Opinie multikurs.pl

Polecam, fajny kurs dla zapracowanych. Uczę się w każdej wolnej chwili.

Paweł, 43 lata, dentysta

Długo szukałam kursu, który pomoże mi dobrze przygotować się do egzaminu językowego na studiach. Na szczęście trafiłam na Multikurs.pl i dziś mogę pochwalić się piątką na dyplomie :) Później do Profesora Henrego dołączył też Marco i tak rozpoczęła się kolejna językowa przygoda:) Dzięki!

Kamila, 26 lat, dietetyk

Nie ma na rynku polskim tak dopracowanej strony z nauką języka japońskiego tak jak Multikurs.

Grzegorz, 38 lat, kelner

Przejrzysty kurs. Zadania dostosowane do wybranego poziomu trudności. Wiele rodzajów zadań co na pewno jest niekwestionowanym plusem. Można go robić w dowolnym momencie, ponieważ na bieżąco zapisuje postępy. Na pewno jeszcze skorzystam z innego kursu!

Wojciech, 52 lata, pracownik administracyjny
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE