Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Opinie o multikurs.pl

171124
zadowolonych
użytkowników
 

To najlepsza forma nauki dla zapracowanych osób, które na platformie mogą uczyć się w dowolnie wybranym przez siebie czasie i w swoim tempie, nie tracąc czasu i sił na dojazdy na stacjonarne kursy. Można uczyć się nawet w krótkich przerwach w pracy, podczas podróży.

NASI ZADOWOLENI UŻYTKOWNICY
NAPISALI O NAS

 Multikurs.pl jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich zapracowanych osób, które cenią sobie swój wolny czas. Dzięki Wam, stanie w korkach nie jest już takie nudne :)

Damian, 32 lata, analityk finansowy

Szukałam kursu, który poza zajęciami pomoże mi przygotować się do egzaminu językowego na studiach. Na szczęście trafiłam na Multikurs.pl i dziś mogę pochwalić się piątką na dyplomie :) Dzięki!

Kamila, 26 lat, dietetyk

Jestem bardziej systematyczna dzięki pracy z kursem, dużo się uczę, utrwalam wiedzę i dzięki temu widzę że rozumiem więcej. Potrafię już czytać teksty, które kiedyś były mi bardzo odległe.

Monika, 28 lat, fryzjerka

Kurs jest rewelacyjny, jeśli chcemy w krótkim czasie nauczyć się nowych pojęć i słówek, które są podstawą swobodnej komunikacji. Bardzo pomocna jest aplikacja MultiSłówka - wręcz niezastąpiona w codziennej nauce. Gramatyka jest przedstawiona w prosty i przejrzysty sposób. Taka forma prezentacji zasad gramatyki, mi osobiście, pozwoliła dostrzec i zrozumieć niuanse gramatyczne, których wcześniej nie rozumiałam. Praca z kursem jest przyjemna i z chęcią wykonuję kilka lekcji każdego dnia.

Iwona, 33 lata, project manager

Wiecie, co jest ważne w pracy trenera, a często nie brane pod uwage? Inne dziedziny nauki niż te związane z ćwiczeniami, czy dietami oraz chorobami. Jest to praca, ktora wymaga wszechstronnosci (...) . Ja stawiam tez na inną gałąź rozwoju, a mianowice dbanie o znajomość języków obcych. Przez lata szkolne oraz studia uczyłam się angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, gdzie wszystkie języki udokumentowałam certyfikatami. Jednak co z tego? (...) Coraz więcej pojawia się wśród moich podpiecznych personalnych i zumbowiczek obcokrajowców - z Ukrainy, z Kazachstanu, z Włoch, czy nawet z Indii. Mimo że płynnie mogę porozumieć się ze wszystkim po angielsku, sama sobie rzuciłam wyzwanie - muszę oświeżyć mój niemiecki i rosyjski. Napewno łatwiej będzie nam się porozumieć, kiedy bede ja lepiej rozumiec np. słowa po rosyjsku, a podopieczny będzie czuł się swobodniej ze mną i nie krępował niedoskonałościami polskiego! I tak oto w moim wyzwaniu supportować mnie bedzie Multikurs.pl - języki obce online. Wspaniała sprawa - platforma online, wchodzę i uczę się, kiedy mam czas, wszystko mogę powtarzać, mogę nagrać wymowę, jak się pomylę, to mogę powtarzać (...) Jak na razie zaczęłam od języka rosyjskiego i naprawdę widzę, że im dalej idę w kurs, tym łatwiej przypominam sobie słowa i trenuję je w przystępny spósob - łatwy dla każdego i skuteczny!

Marta, 29 lat, trener personalny

W końcu zmotywowaliście mnie do nauki! :) Wasz Cel dnia jest super sposobem, żeby przekonać wszystkich „leniwców” do systematycznego rozwiązywania zadań.

Bartek, 36 lat, architekt

Uczestniczyłam już w ponad 20 kursach przez internet w tym 7 językowych. Ale Multikurs jest najlepszy. Poleciłam już kilku osobom. Jestem bardzo zadowolona.

Zuzanna, 45 lat, kierownik sklepu

Ten kurs to to świetny sposób na indywidualną naukę słówek, szczególnie polecam opcję powtórek, która mobilizuje do dalszej pracy.

Krzysztof, 46 lat, fotograf

Najbardziej podoba mi się metoda nauki słówek, która jednocześnie pozwala mi na przyswojenie pisowni oraz sposobu wymawiania danego słówka. Innym elementem jest możliwość nagrania swojego głosu i porównania z native speakerem, przez co łatwiej mi ćwiczyć wymowę.

Arek, 39 lat, informatyk

To najlepsza forma nauki dla zapracowanych osób, które na platformie mogą uczyć się w dowolnie wybranym przez siebie czasie i w swoim tempie, nie tracąc czasu i sił na dojazdy na stacjonarne kursy. Można uczyć się nawet w krótkich przerwach w pracy, podczas podróży.

Elżbieta, 27 lat, modelka

Wreszcie trafiłam na przejrzysty kurs. Wiedza podana w przystępny sposób, słownictwo, które wykorzystuje się w życiu codziennym + miła dla oka grafika.

Małgorzata, 35 lat, farmaceutka

Podoba mi się, że mogę porównać moje postępy w nauce z postępami innych osób. Mobilizuje mnie to do bardziej pilnej nauki :) Bardzo mi się podoba, że każdy użytkownik może dopasować kurs pod siebie - każdy użytkownik może korzystać z niego wtedy kiedy chce, tyle ile chce, a nawet ma dodatkowe możliwości dopasowania kursu do swoich potrzeb (np. możliwość wyboru w kalendarzu dni, w których nie mają być planowane powtórki wyrazów).

Krystian, 25 lat, student

Bardzo dobre kursy różnych języków obcych. To wspaniałe kursy bardzo dobrze opracowane!

Jacek, 29 lat, specjalista ds. rozwoju

Zdecydowanie poleciłabym kurs. Jest to stosunkowo tania i prosta metoda nauki, nieangażująca dodatkowego czasu, np. na dojazdy na zajęcia.

Justyna, 34 lata, nauczyciel WF

Fajnie, że jest coś takiego! Teraz nie muszę się tłuc przez pół miasta rozklekotanym tramwajem żeby dojechać na zajęcia. Po prostu siadam z kawką przed ekranem i się uczę! Dzięki!

Zosia, 32 lata, gospodyni domowa

Zawsze miałem ochotę uczyć się włoskiego, ale przyznam szczerze: nie chciało mi się. Wiązało się to z chodzeniem na zajęcia, odrabianiem prac domowych itp. Na szczęście znalazłem multikurs, z którym uczę się po powrocie z pracy do domu - tylko tyle, ile chcę, nawet 10 minut dziennie. I co najważniejsze - nie muszę się ruszać z ciepłej kanapy :)

Piotr, 34 lata, specjalista ds. marketingu

Miałem dostać awans w pracy, ale musiałem szybko podciągnąć swój angielski. Pracodawca dał mi 3 miesiące i... dzięki multikurs.pl udało się! :) Nie dość, że zaoszczędziłem sporo pieniędzy bo nie musiałem brać lekcji prywatnych, to dzięki takim funkcjom jak cel dnia czy raport tygodniowy nauka okazała się bardzo skuteczna - cały czas miałem super motywację do nauki i zaglądałem do kursu prawie każdego dnia! Awans dostałem bez problemu i teraz piszę dużo e-maili po angielsku :)

Janusz, 44 lata, psycholog

Polecam, fajny kurs dla zapracowanych. Uczę się w każdej wolnej chwili.

Paweł, 43 lata, dentysta

Nauka języków obcych nigdy nie była moją pasją, zawsze robiłam to, bo po prostu musiałam. Jednak niedawno koleżanka zachęciła mnie do nauki słówek metodą MultiWords. To był strzał w dziesiątkę! :) Zobaczyłam, że uczenie się słówek wcale nie musi być nudne, a specjalny System Inteligentnych Powtórek pomaga szybciej zapamiętać nowy materiał!

Barbara, 55 lat, biotechnolog

Dzięki nauce z Multikursem zaczynam rozumieć wypowiedzi innych, np. podczas oglądania filmów czy słuchaniu piosenek. To super uczucie nie musieć korzystać z tłumacza czy lektora, żeby poznać sens wypowiedzianych słów. Zrobiłam również duże postępy w słuchaniu, które zawsze sprawiało mi największe trudności, a na dodatek mogę uczyć się w każdym miejscu kiedy tylko znajdę wolną chwilę.

Karolina, 22 lata, studentka

Po długiej przerwie postanowiłam wrócić do nauki francuskiego. Uczę się z Profesorem Pierrem i muszę przyznać, że kurs kompletny to był strzał w dziesiątkę. Najbardziej podoba mi się, że ćwiczenia są tak różnorodne i że w kursie jest tak dużo nagrań. W kursie jest wszystko, czego potrzebuję, by przypomnieć sobie ten język: słownictwo, gramatyka, rozumienie ze słuchu i super animacje! 

Sylwia, 45 lat, księgowa

Dzięki codziennym powtórkom (nawet tym bardzo krótkim, kilkuminutowym) nabrałam dużej śmiałości i pewności siebie w języku. Codzienne cele, które sobie ustawiłam, motywowały mnie, bym poświęciła choć kilka minut na wykonanie jakiegoś ćwiczenia. Dzięki tej metodzie potrafię śmiało odpowiedzieć komuś na pytania tzn. pytanie o drogę, miejsce itp. Mało tego.. kilka lat temu, kiedy próbowałam dostać się do jednego ze stowarzyszeń dla studentów ogarnęła mnie panika i w momencie, kiedy rozmowa kwalifikacyjna miała przejść na język angielski  - stanęły mi łzy w oczach i nic nie powiedziałam (UWAGA! mimo że byłam świeżo po maturze z języka angielskiego, którą to zdałam na 98%...). Na moment się załamałam, ale wtedy postanowiłam wziąć się za siebie i zacząć codzienne ćwiczenia. Dzięki tej platformie otworzyłam się i język angielski przestał mnie przerażać - potrafię nawiązać ciekawe rozmowy z obcokrajowcami czy przejść przez telefoniczną rozmowę kwalifikacyjną. Mogę śmiało stwierdzić, że to wszystko odbyło się dzięki platformie Multikurs :) 

Oliwia, 25 lat, animator kultury

Przejrzysty kurs. Zadania dostosowane do wybranego poziomu trudności. Wiele rodzajów zadań co na pewno jest niekwestionowanym plusem. Można go robić w dowolnym momencie, ponieważ na bieżąco zapisuje postępy. Na pewno jeszcze skorzystam z innego kursu!

Wojciech, 52 lata, pracownik administracyjny

Doskonały dla tych, którzy niezbyt szybko przyswajają nowe słowa. Zawsze można wrócić, powtórzyć, przećwiczyć. Punktacja i raporty z uzyskanych wyników motywuje do dalszego działania. Polecam


Anna, 25 lat, studentka

Kurs przy pomocy innych przyjemnych narzędzi (w moim przypadku Quizlet) do nauki słówek rewelacyjny! Polecam z czystym sumieniem!


 

Wojciech, 37 lat, PR-owiec

Świetny kurs! Zrozumiały, rzeczowy i zachęcający do pracy!

Franciszek, 26 lat, pracownik ds. obsługo klienta

Dawno nie czułam się tak zmotywowana.

Barbara, 29 lat, specjalista ds. rezerwacji

Usystematyzowane lekcje pomagają łatwo przyswoić materiał, skupiając się na danym dziale, dzięki czemu w szybki sposób mogę przyswoić wiedzę.

Tomek, 30 lat, księgowy

Na co dzień pracuję z klientem - zdarza się również, ze z zagranicznym. Dodatkowo szkolę się w grafice komputerowej i najwięcej najbardziej wartościowych szkoleń, tutoriali, webinarów prowadzonych jest w języku angielskim. Ponadto nawiązałam kilka bliskich znajomości z osobami komunikującymi się w języku angielskim. Dzięki kursom Waszej platformy moje korespondencje w języku angielskim wyglądają o niebo lepiej niż pół roku temu - jestem w stanie dogadać się w kwestiach sprzedaży, porozmawiać o życiu codziennym, pasjach, planach na przyszłość... Pomaga mi na pewno to, że uczyłam się języka angielskiego wcześniej (w gimnazjum, szkole średniej, na studiach) i szło mi nieźle, ale po prostu zapomniałam. Teraz znów pobudzam szare komórki i dużo wiedzy poznanej 8 lat temu i wcześniej do mnie wraca. A pobudzam je właśnie dzięki Waszym interaktywnym kursom. 

Paulina, 30 lat, Koordynator ds. Relacji z Klientami

Multikurs zapewnia mi codzienny kontakt z językiem, dzięki czemu wiedza sama wchodzi mi do głowy. Czasami jestem zaskoczona jakich zwrotów i konstrukcji potrafię używać :)

Weronika, 22 lata, studentka

Multikurs to dla mnie super sprawa. Uczę się kiedy chcę, oczywiście trzeba byś systematycznym. Materiały są przystępne i fajnie opracowane :)

Karolina, 38 lat, grafik komputerowy

Bardzo fajny sposób uczenia się języków którzy nie mają czasu:) W wolnych chwilach włączałam Języki Online i z przyjemnością uczyłam się:)

Anna, 33 lata, księgowa

Od początku kursu powtórzyłam sobie dużo słówek i utrwaliłam je sobie. Ciekawa i skuteczna nauka!

Klaudia, 19 lat, studentka

Dla osób, które miały już wcześniej styczność z językiem dobry kurs dla powtórzenia i utrwalenia materiału.

Joanna W. · 15 sierpnia 2017

Polecam multikurs kazdemu, jest to super powtórka i nauka nowego materiału:) w przypadku języka chińskiego zwrociłbym większą uwagę na naukę pisania znaków. Mam na myśli stworzenie gotowych szablonow do wydruku w formacie A4 z jednym znakiem na poczatku i reszta wolnych kratek nawet w większości w wymiarze 1x1cm :) pozdrawiam;)

Adam B. · 3 sierpnia 2017
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE