Opanuj zimą nowy język! Kursy online wciąż 60% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: RULE60
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Niemiecki SuperPakiet 3 kursów online
Cena od: 99,90 PLN

Niemiecki SuperPakiet 3 kursów online

Pakiet do kompleksowej nauki języka niemieckiego. Zawiera aż 3 kursy w atrakcyjnej cenie.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 99,90 PLN
Profesor Klaus Kompletny kurs dla początkujących
Cena od: 89,90 PLN

Profesor Klaus Kompletny kurs dla początkujących

Kompletny kurs do skutecznej nauki języka niemieckiego na poziomie początkującym.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 89,90 PLN
Profesor Klaus Kompletny kurs dla średnio zaawansowanych
Cena od: 89,90 PLN

Profesor Klaus Kompletny kurs dla średnio zaawansowanych

Kompletny kurs do skutecznej nauki języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 89,90 PLN
Niemiecki MultiSłówka - Profesor Klaus
Cena od: 69,90 PLN

Niemiecki MultiSłówka - Profesor Klaus

Efektywna nauka ponad
13 000 słów i zwrotów. Spersonalizowany system inteligentnych powtórek.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 69,90 PLN

Kurs języka niemieckiego online - który wybrać?

  • Chcesz poznać cały niemiecki od A1 do C1? Wybierz SuperPakiet (3 kursy + aplikacja mobilna gratis).
  • Chcesz poznać tysiące nowych niemieckich słówek? Skorzystaj z kursu MultiSłówka (aplikacja mobilna gratis).
  • Chcesz zdobyć kluczowe umiejętności komunikacyjne na wszystkich poziomach niemieckiego? Ucz się z kompletnym kursem Profesor Klaus, do wyboru masz 2 poziomy: dla początkujących i dla średnio zaawansowanych.

Niemiecki nauka online - dlaczego warto?

Oferujemy sprawdzone rozwiązanie: internetowe kursy niemieckiego na platformie Multikurs.pl. Online uczy się z nami już ponad 155 tysięcy osób! Dołącz do nich i Ty. Kursy niemieckiego pozwolą ci kompleksowo poznać język niemiecki od poziomu początkującego aż do zaawansowanego i od razu wypróbować swoje umiejętności w praktyce.

Trenuj wymowę i mów po niemiecku!

We wszystkich kursach niemieckiego na platformie Multikurs.pl znajdziesz setki gotowych do użycia na co dzień słów i zwrotów. Kursy języka niemieckiego online zawierają dużą ilość nagrań native speakerów i funkcję trenera wymowy, dzięki której możesz odgrywać role w dialogach i powtarzać za lektorem trudniejsze słówka i zdania, aby zapamiętać ich wymowę. Niemiecki: nauka mówienia nigdy jeszcze nie była tak łatwa! Wypróbuj SuperPakiet i zacznij mówić po niemiecku już dziś.

Chcesz poszerzyć słownictwo niemieckie?

Skorzystaj z kursu niemieckich słówek MultiSłówka, w którym znajdziesz aż 13, 5 tysiąca słów z nagraniami i zdaniami przykładowymi. Kurs obejmuje słownictwo niemieckie od poziomu A1 do C1 i podzielony jest według poziomów oraz kategorii tematycznych. Dzięki temu jeszcze szybciej i łatwiej Ci będzie je zapamiętywać! A o to, żeby słówka nie uciekały Ci z głowy, zadba spersonalizowany System Inteligentnych Powtórek.

Wyjeżdżasz do Niemiec do pracy? Z nami podszkolisz język niemiecki.

Wybierz jeden z kompletnych kursów języka niemieckiego online albo SuperPakiet. W ten sposób nauczysz się najpotrzebniejszego słownictwa i konstrukcji gramatycznych potrzebnych na co dzień podczas pobytu za granicą, a także porozumiesz się z przełożonym i kolegami z pracy. Nauczysz się szybko i – co najważniejsze – skutecznie!

Lubisz język niemiecki? Ucz się online!

Kursy języka niemieckiego online tworzone są przez profesjonalnych lektorów językowych i native speakerów. Dbamy o to, żeby materiał w nich zawarty odpowiadał zapotrzebowaniu osób korzystających na co dzień z języka niemieckiego. Tematy lekcji są przydatne, słowa i zwroty praktyczne i możliwe do wykorzystania podczas pobytu za granicą czy to w celach turystycznych, czy zarobkowych. Kursy zawierają dużą liczbę nagrań, abyś ucząc się języka jednocześnie przyswajał niemiecką wymowę i osłuchiwał się z językiem. Każdy z kursów niemieckiego, które oferujemy, to starannie opracowany zestaw materiałów dzięki którym poprawisz swoją znajomość niemieckiego i zaczniesz posługiwać się nim na co dzień, a postępy będą widoczne już po kilku dniach regularnej nauki.

 

 

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE