Multikurs.pl – Twoje miejsce do nauki języka online

ucz się przez 15 minut

Jedna lekcja w kursie zajmuje tylko 15 minut. Ucz się na każdym poziomie zaawansowania z multimedialnymi ćwiczeniami: fotolekcje, nagrania, filmy i animacje. Wybierz swoje ulubione!

zapamiętuj na zawsze

Powtarzaj z sensem. Korzystaj z innowacyjnego Systemu Inteligentnych Powtórek. Utrwalaj wiedzę dzięki testom cząstkowym, grom językowym i ćwiczeniom pamięciowym.

mów swobodnie

Ćwicz wymowę z osobistym trenerem wymowy, słuchaj nagrań native speakerów. Bierz udział w interaktywnych dialogach. Przełam bariery językowe i mów bez przeszkód!

11

języków

662 292

zadowolonych
użytkowników

6

poziomów
zaawansowania

Kurs online to gwarancja Twojego językowego sukcesu!

Twój kurs: wybierz, czego
potrzebujesz i ucz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Twoje tempo nauki: ucz się wygodnie i bez stresu

Twój podwójny zysk: oszczędzasz czas i zdobywasz nowe umiejętności

Przyjemna nauka języków

Opinie użytkowników

Poznaj opinie naszych użytkowników. Dołącz do nich i odnieś językowy sukces!

Od 6 lat mieszkam za granicą – najpierw studia (NL, DK), a teraz praca (DE). W tym czasie próbowałem wielu różnych kursów online, ale to właśnie multikurs.pl okazał się najlepszy i dlatego używam go do dzisiaj. Jedną z funkcji, którą najbardziej cenie, jest możliwość nagrywania się i porównywania z lektorem oraz prowadzenie dialogów. Czego brakowało mi w innych kursach, był brak przykładowych zdań z użyciem słówka, które jest również czytane przez native’a – tutaj to wszystko jest!

Kuba

data scientist

Pozytywna opinia o Multikursie od Kuby

Multikurs.pl to świetna platforma do nauki języków obcych, której używam do nauki języka angielskiego oraz francuskiego już od 4 lat. Dzięki kursom online mogę wciąż podnosić poziom znajomości tych języków i korzystać z nich w codziennych sytuacjach oraz w życiu zawodowym. Udało mi się też zdobyć renomowane certyfikaty językowe. Nauka z multikurs.pl to jak dla mnie REWELACJA!

Ewa

ekonomistka, specjalistka ds. HR

Pozytywna opinia o Multikursie od Ewy

Na kurs z platformy multikurs zdecydowałam się po urodzeniu dziecka – chciałam po prostu zrobić coś dla siebie. Dodatkowym plusem był fakt, że nie byłam uzależniona od żadnych wytycznych dotyczących pory nauki – a tak właśnie jest w stacjonarnych szkołach językowych. Wybrałam angielski od podstaw, chciałam sobie przypomnieć, co już wiem i rzetelnie przyswajać kolejne lekcje. Dodam, że uczyłam się zarówno wczesnym rankiem, jak i podczas drzemki dziecka lub też wieczorami. To ja decydowałam, kiedy będzie ten czas. Z perspektywy widzę, jak dobrą decyzją było wykupienie tego kursu – co więcej, zastanawiam się nad wykupieniem kolejnego kursu językowego – tym razem języka włoskiego. Złapałam językowego bakcyla! I na koniec dodam, że choć lekcje są bardzo przyjemne, to nauka słówek i gramatyki nie od razu przychodziła mi z łatwością. Ale było warto!

Paulina

blogerka

Pozytywna opinia o Multikursie od Pauliny

Staram się uczyć angielskiego codziennie, korzystając z kursu, ponieważ chciałbym pojechać na wakacje do USA. Dzięki tej aplikacji mogę w dowolnym i dogodnym czasie dla siebie realizować moje plany. Uważam, że jest to dla mnie idealne rozwiązanie. Polecam wszystkim. Miłej nauki 🙂

Marzena

nauczycielka

Pozytywna opinia o Multikursie od Marzeny

Nauka języków obcych może być przepustką do zmiany pracy. Dzięki kursom miałem możliwość wyróżnienia się na rozmowie kwalifikacyjnej i późniejszego wyjazdu za granicę. Genialną sprawa jest element rywalizacji w postaci rankingu bo kto nie lubi widząc, że ucząc się ciągle idziesz wyżej w rankingu. Nauka jest tak zorganizowana, że możesz poświęcić nawet 15 minut, by nauczyć się nowej partii materiału.

Konrad

software developer

Pozytywna opinia o Multikursie od Konrada

Na co dzień pracuję z klientem – zdarza się również, że z zagranicznym. Dodatkowo szkolę się w grafice komputerowej i najwięcej najbardziej wartościowych szkoleń, tutoriali, webinarów prowadzonych jest w języku angielskim. Ponadto nawiązałam kilka bliskich znajomości z osobami komunikującymi się w języku angielskim. Dzięki kursom Waszej platformy moje korespondencje w języku angielskim wyglądają o niebo lepiej niż pół roku temu – jestem w stanie dogadać się w kwestiach sprzedaży, porozmawiać o życiu codziennym, pasjach, planach na przyszłość… Pomaga mi na pewno to, że uczyłam się języka angielskiego wcześniej (w gimnazjum, szkole średniej, na studiach) i szło mi nieźle, ale po prostu zapomniałam. Teraz znów pobudzam szare komórki i dużo wiedzy poznanej 8 lat temu i wcześniej do mnie wraca. A pobudzam je właśnie dzięki Waszym interaktywnym kursom.

Paulina

Koordynator ds. Relacji z Klientami

Paulina poleca kursy online w Multikursie

Nasze doświadczenie

Ucz się z najlepszymi

Nasze kursy oparte są na bestsellerowej serii do nauki języka angielskiego Profesor Henry, którą ceni sobie ponad 600 000 zadowolonych użytkowników w Polsce i na całym świecie. Ucz się na laptopie, tablecie lub smartfonie. Gdziekolwiek jesteś.

Kurs do nauki angielskiego online

Nauczamy języka, nie tylko słówek

Zanurz się w języku i daj się wciągnąć w językową przygodę. Oglądaj filmy i zabawne animacje, słuchaj nagrań, bierz udział w interaktywnych dialogach i ucz się z fotosłowniczkami. Ucz się skutecznie i wygodnie. Od podstaw do poziomu zaawansowanego. A później mów pewnie i swobodnie w języku obcym.

Kursy językowe od podstaw

Każdego dnia czuwamy nad jakością procesu nauki

Jesteśmy cenionym wydawnictwem i nauczamy języków obcych już od 24 lat. Stosujemy nowoczesne metody i sprawdzone rozwiązania, by nauka była przyjemnością. Nasze kursy tworzy grono ponad 50 native speakerów i językowych ekspertów.

24 lata doświadczenia w nauce języków

Korzystając z naszej platformy, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. W każdym momencie możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.