Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Kursy językowe online

Język angielski

Skuteczna nauka języka angielskiego! Wybierz kurs dopasowany do swoich potrzeb!

Język niemiecki

Skuteczna nauka języka niemieckiego! Wybierz kurs dopasowany do swoich potrzeb!

Język hiszpański

Skuteczna nauka języka hiszpańskiego! Wybierz kurs dopasowany do swoich potrzeb!

Język włoski

Skuteczna nauka języka włoskiego! Wybierz kurs dopasowany do swoich potrzeb!

Język francuski

Skuteczna nauka języka francuskiego! Wybierz kurs dopasowany do swoich potrzeb!

Język rosyjski

Skuteczna nauka języka rosyjskiego! Wybierz kurs dopasowany do swoich potrzeb!

Język norweski

Skuteczna nauka języka norweskiego! Poznaj 1000 najważniejszych słów i zacznij mówić!

Język niderlandzki

Skuteczna nauka języka niderlandzkiego! Wybierz kurs dopasowany do swoich potrzeb!

Język chiński

Skuteczna nauka języka chińskiego! Wybierz kurs dopasowany do swoich potrzeb!

Język japoński

Skuteczna nauka języka japońskiego! Wybierz kurs dopasowany do swoich potrzeb!

Język arabski

Skuteczna nauka języka arabskiego! Wybierz kurs dopasowany do swoich potrzeb!

Dlaczego kurs językowy online to dobre rozwiązanie?

Szukasz skutecznego kursu angielskiego lub innego języka obcego? Masz już dosyć drogich i nieskutecznych metod? Czas płynie, a efekty są mizerne? Pomyśl o kursie językowym online. To doskonała alternatywa dla tradycyjnej nauki z książek, która bywa nudna i mało skuteczna lub uczęszczania do szkoły językowej, które wymaga dojazdów i dużych inwestycji finansowych. Tylko pomyśl, ile czasu i pieniędzy możesz oszczędzić, wybierając naukę języka online!

Nauka języka przez Internet nie wymaga od Ciebie dojazdów i stania w korkach, wstawania rano i celowania na zajęcia na konkretną godzinę. Możesz uczyć się angielskiego lub innego języka, na którego znajomości Ci zależy, dokładnie wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę. Nawet w środku nocy!

Innowacyjnym rozwiązaniem, które umożliwiają kursy językowe online to nauka w aplikacji. Dzięki temu przestrzeń też nie będzie Cię ograniczać. Równie dobrze jak w domu możesz się uczyć w autobusie, w kolejce u lekarza lub na siłowni. Nawet bez połączenia z Internetem! W ten sposób możesz pożytecznie wykorzystywać czas przy okazji innych aktywności.

Średni koszt kompleksowej nauki języka obcego online na platformie Multikurs.pl to 169 zł rocznie. A ile zapłaciłbyś za naukę w szkole językowej? No właśnie! Już kilka lekcji zakosztuje Cię tyle, ile nieograniczona liczba godzin spędzonych na nauce przed komputerem z kursem językowym przez Internet.

Jakie kursy językowe online oferujemy?

Na platformie Multikurs.pl znajdziesz różne rodzaje kursów do aż 11 języków obcych. Każdy kurs możesz kupić pojedynczo lub w pakiecie z innymi kursami tego samego języka. Wszystko zależy od tego, jak dobrze już znasz język i jak szybkich efektów oczekujesz.

Jakich języków nauczysz się online z Multikurs.pl?

Oferujemy kursy:

 • angielskiego
 • niemieckiego
 • hiszpańskiego
 • włoskiego
 • francuskiego
 • rosyjskiego
 • niderlandzkiego
 • norweskiego
 • chińskiego
 • japońskiego
 • i arabskiego.

W zależności od tego, który język Cię interesuje, możesz wybierać z następujących rodzajów i poziomów kursów:

Kurs intensywny (w zależności od języka na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym i  zaawansowanym (angielski) – kurs językowy online z podziałem na lekcje. Taki kurs zawiera dużą liczbę dialogów, nagrań i słówek, a także rozdziały poświęcone gramatyce, czytaniu i pisaniu. Duża ilość zróżnicowanych ćwiczeń pozwala na szybkie zapamiętywanie, a innowacyjna funkcja trenera wymowy powoduje, że nauka angielskiego przez internet pozwala ćwiczyć mówienie i rozmowę w języku obcym.

 • Kurs MultiSłówka (obejmujący łącznie wszystkie dostępne w danym języku poziomy zaawansowania) to nauka słówek online na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej. Słownictwo pogrupowane jest według poziomów i kategorii tematycznych. Każde słówko to osobna plansza zawierająca słowo, jego polskie tłumaczenie, zdanie przykładowe, obrazek i nagranie. Specjalny System Inteligentnych Powtórek zadba o to, żeby wszystkie nowo poznane słówka na dobre zostały w Twojej pamięci.
 • Kurs kompletny, składający się z kursu intensywnego na wybranym poziomie oraz kursu MultiSłówka – wybierz kompletny kurs językowy online, jeśli zależy Ci na kompleksowej nauce wszystkich umiejętności językowych. Będziesz jednocześnie ćwiczyć słownictwo, gramatykę, czytanie, pisanie i mówienie.
 • Pakiet (dla języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego) – dla tych, którym zależy na szybkich efektach w nauce języka obcego przez Internet. Wykupując dostęp do pakietu 3 lub 5 kursów językowych będziesz mógł korzystać zarówno z kursów intensywnych na 2 lub (w przypadku angielskiego) 3 poziomach, jak i kursu MultiSłowka wybranego języka. W pakiecie do języka angielskiego znajdziesz dodatkowo multimedialny kurs Angielski Najważniejsze Konwersacje w Animacjach. Wszystko po to, żebyś jak najszybciej nauczył się angielskiego przez Internet.

 

 

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE