Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Wywiad z panią Anią

Opinie użytkowników multikurs.pl
"Dla chcącego nic trudnego"

Dlaczego warto uczyć się z multikurs.pl? Na przykład dlatego, że dzięki znajomości języków obcych mozna dostać dobrą pracę. Tak się stało w przypadku jednej z naszych użytkowniczek.

Pani Ania opowiedziała nam, jak dzięki swojemu uporowi, pracy i wspraciu kursów z multikurs.pl osiągnęła wymarzony cel. Cieszymy się, że mogliśmy jej pomóc!

Przeczytaj inspirującą historię pani Ani!

Dlaczego postanowiła pani uczyć się języka angielskiego?
Postanowiłam nadrobić zaległości. W szkole nigdy specjalnie nie przykładałam się do nauki języka, czego dzisiaj bardzo żałuję. Kiedy skończyłam studia administracyjne i przyszedł czas na szukanie pracy, znajomość angielskiego okazała się warunkiem koniecznym stawianym przez większość pracodawców. W naszym kraju jest coraz więcej obcokrajowców i nikt nie zatrudni urzędnika nieznającego angielskiego! Bez niej każda rozmowa rekrutacyjna, w której uczestniczyłam, z góry skazana była na niepowodzenie.


I wtedy trafiła pani na multikurs.pl?
Tak. Zaczęłam przeglądać Internet w poszukiwaniu dobrych kursów. Z początku nie myślałam o nauce online. Zawsze wydawało mi się, że to nie dla mnie, że nie będę w stanie zmobilizować się do samodzielnej nauki.


Dlaczego więc zdecydowała się pani na taką formę nauki?
Ostatecznie przekonało mnie to, że ucząc się online, zaoszczędzę mnóstwo czasu. Było to dla mnie szczególnie ważne, bo - jak dla każdej młodej mamy - każda dodatkowa minuta jest na wagę złota. Nie bez znaczenia była też przystępna cena, znacznie bardziej korzystna niż cena kursów tradycyjnych.


Kupiła pani kurs i…?
Na początku nie było łatwo zabrać się do nauki. Miałam jednak silną motywację i jak się potem okazało – świetny kurs. Uczyłam się regularnie z Profesorem Henrym i szybko się wciągnęłam. Zwłaszcza że już po miesiącu nauki zaczęłam dostrzegać pierwsze efekty. Mogłam już na przykład zrozumieć proste teksty piosenek czy krótkie wiadomości na zagranicznych portalach internetowych.

Próbowała pani też innych kursów?
Tak. Po pierwszym miesiącu nabrałam wiatru w żagle i postanowiłam uczyć się jeszcze więcej i intensywniej. Dlatego kupiłam intensywny kurs gramatyki i kurs nauki słówek metodą MultiWords. Oba są świetne, ale ten ostatni szczególnie przypadł mi do gustu. Przede wszystkim dzięki temu, że mogłam naukę słówek dostosować do swoich możliwości. Do nauki siadałam raz w tygodniu i przyswajałam sobie 30 nowych słówek. W kolejnych dniach system sam ustawiał mi ich powtórki, tak żebym je zapamiętała. I okazało się, że to działa. W krótkim czasie opanowałam naprawdę dużą partię słownictwa.


A potem przyszedł czas zmierzyć się z kolejną rozmową rekrutacyjną?
Tak, i to od razu z sukcesem!


Jakie pytania pani zadawano?
Bardzo ogólne. Mój przyszły pracodawca oczekiwał komunikatywnej znajomości angielskiego, dlatego przeprowadził ze mną krótką rozmowę na ogólne tematy. Porozmawialiśmy o pogodzie, książkach i moich zainteresowaniach. Wszystkie te tematy były poruszane w kursach multikurs.pl.


W takim razie pozostaje nam pogratulować i życzyć dalszych sukcesów!
Dziękuję. Dzięki multikursowi nauczyłam się nie tylko angielskiego, lecz także tego, że nigdy nie należy się poddawać i rezygnować ze swoich marzeń. Dla chcącego nic trudnego!Jeśli chciałbyś podzielić się z nami swoją historią i opowiedzieć, jak wyglądała Twoja nauka z multikurs.pl, skontaktuj się z nami!

Sprawdź już teraz!
WYPRÓBUJ WSZYSTKIE NASZE KURSY ZA DARMO
Szybka rejestracja
Minimum formalności
Dostęp do wszystkich
Kursów za darmo
Bez ukrytych płatności
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE