Ostatni dzwonek przed wakacjami! Kup kurs aż 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: OFF50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Nasz zespół

Autorzy
Tylko native speakerzy
Nasz zespół

Jestem nauczycielem języka angielskiego od 1992 roku. Pracuję z grupami na wszystkich poziomach zaawansowania. Najbardziej lubię uczyć dorosłych i nastolatków. Przez pięć lat byłem dyrektorem w trzech szkołach językowych, aktualnie jestem związany z British Council w Warszawie. Poza nauczaniem jestem lektorem – współpracowałem z wieloma stacjami telewizyjnymi. Brałem udział w nagraniach do kursu Angielski nauka słówek metodą MultiWords oraz kursów Profesor Henry Intensywny kurs 2.0.

Andrew Edwins

Jestem tłumaczem, korektorem i lektorem języka hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonuję się fotografiią oraz grafiką komputerową. Brałem udział w nagraniach do intensywnych kursów Profesor Pedro z języka hiszpańskiego oraz kursu Hiszpański nauka słówek metodą MultiWords.

Manuel de la Cruz

Jestem pasjonatką nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego. Jestem absolwentką Uniwersytetu La Rioja, gdzie zdobyłam tytuł Máster en Didáctica del Español como Segunda Lengua o Lengua Extranjera i zdobyłam uprawnienia nauczycielskie. Ukończyłam liczne kursy dydaktyczne i metodyczne. Prowadzę zajęcia w szkole językowej oraz na niepaństwowej uczelni wyższej. Brałam udział w nagraniach do intensywnych kursów Profesor Pedro z języka hiszpańskiego.

Itziar Lanas Rodríguez

Jestem absolwentem Uniwersytetu w Alicante, gdzie skończyłem specjalizację tłumaczeniową. W latach 2002-2011 pracowałem jako lektor języka hiszpańskiego oraz wykładałem tłumaczenia i przekład na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie pracuję w Brukseli jako tłumacz w instytucjach Unii Europejskiej oraz prowadzę zajęcia Uniwersytecie Jagiellońskim. Brałem udział w nagraniach do intensywnych kursów Profesor Pedro z języka hiszpańskiego.

José Antonio Alberola Campello

Jestem nauczycielem języka hiszpańskiego, od 5 lat prowadzę zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Współpracowałem również z wydawnictwami językowymi jako lektor. Z wykształcenia jestem ekonomistą, od 7 lat mieszkam w Polsce. W czasie wolnym jestem wielbicielem sportu, interesuję się kinematografią oraz literaturą. Brałem udział w nagraniach do intensywnych kursów Profesor Pedro z języka hiszpańskiego.

Telmo Diz Gamallo

Jestem lektorem języka rosyjskiego oraz absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego w Abakanie, magistrem historii i języka rosyjskiego. W Rosji pracowałem jako lektor języka polskiego oraz jako lektor języka rosyjskiego dla obcokrajowców i Polaków przy Centrum Książki Polskiej w Abakanie (Syberia). Obecnie jestem lektorem języka rosyjskiego jednej z warszawskich szkół językowych. Brałem udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka rosyjskiego.

Artiom Chernyshev

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Kardynała S. Wyszyńskiego. Od 2005 roku zajmuję się tłumaczeniem z języka polskiego na język rosyjski i odwrotnie. Brałam udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka rosyjskiego.

Volha Masliukova

Urodziłem się w chińskiej prowincji Henan, obecnie studiuję psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkam w Warszawie od niecałych dwóch lat. Studiując to, co mnie najbardziej interesuje, przyzwyczajam się do życia w Polsce, która jest pierwszym obcym krajem, do jakiego pojechałem.

Mabin (马斌)

Jestem nauczycielką języka chińskiego w Akademii Języka Chińskiego Henhao w Warszawie. Pochodzę z chińskiej prowincji Liaoning. Jestem absolwentką japonistyki na Ocean University of China. Marzę o podróżach po całej Europie (to marzenie właśnie się spełnia), ale najbardziej lubię Polskę, w której czuję się jak w domu.

Yu Jiulian (于久莲)

Jestem z Chin, od pięciu lat uczę języka chińskiego, w tym przez dwa lata pracowałem jako nauczyciel tego języka w Akademii Henhao. Teraz otwieram swoją szkołę języka chińskiego w Chinach.

Bu Jiachun

Jestem absolwentką japonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, lektorką i tłumaczką języka japońskiego. Spędziłam rok na stypendium w Narze, w regionie Kansai, gdzie studiowałam w Nara University of Education. Zaczęłam pracę jako lektorka w 2007 roku. Moją pasją jest kaligrafia, zarówno japońska, jak i europejska oraz tradycyjny taniec japoński: nihon buyou.

Magdalena Wolff

Jestem tłumaczem i lektorem języka arabskiego z 7-letnim doświadczeniem. Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej, W Polsce mieszkam od 10 lat. Moją pasją jest nauka języków obcych oraz podróżowanie. Brałem udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka arabskiego oraz kursu Arabski MultiWords.

Samir Al-Ali

Jestem lektorką języka angielskiego, autorką publikacji do nauki mojego języka ojczystego oraz korektorką. Brałam udział w nagraniach do kursów Profesor Henry Intensywny kurs 2.0.

Victoria Atkinson

Jestem lektorem języka angielskiego. W filmach w MultiDodatkach opowiadam Wam o ciekawostkach dotyczących Wielkiej Brytanii.

Antoni Bohdanowicz

Jestem lektorem języka angielskiego. Brałam udział w nagraniach do kursów Profesor Henry Intensywny kurs 2.0.

Sharon Chorbadijan

Jestem lektorem języka angielskiego. Brałem udział w nagraniach do kursów Profesor Henry intensywny kurs 2.0.

Gary Malloy

Jestem autorem materiałów do nauczania języka angielskiego, korektorem oraz lektorem. Uczę grupy na poziomach średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Brałem udział w nagraniach do kursów Profesor Henry Intensywny kurs 2.0.

Patrick Harrison

Jestem lektorem języka hiszpańskiego. Brałem udział w nagraniach do Intensywnych kursów z języka hiszpańskiego.

Aitor Arruza Zuazo

Jestem lektorką języka hiszpańskiego. Brałam udział w nagraniach do intensywnych kursów Profesor Pedro z języka hiszpańskiego.

Ana Fornet

Jestem lektorem języka rosyjskiego. Brałem udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka rosyjskiego oraz kursu Rosyjski nauka słówek metodą MultiWords.

Oleg Stelmach

Jestem lektorem języka rosyjskiego. Brałam udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka rosyjskiego.

Olesja Tserkassova

Jestem absolwentem filologii rosyjskiej na Natonial Chengchi University na Tajwanie. Ukończyłem studia magisterskie w Instytucie Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim i studia doktoranckie na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jestem tłumaczem i lektorem języka chińskiego, autorem nagrań chińkojęzycznych m.in. na potrzeby filmowych materiałów promocyjnych i podręczników języka chińskiego.

Tu Cheng-Nan

Jestem lektorem języka japońskiego. Brałam udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka japońskiego.

Hosono Erika

Jestem lektorem języka japońskiego. Brałam udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka japońskiego.

Nanako Sugiyama-Kaczanowska

Jestem lektorem języka japońskiego. Brałem udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka japońskiego.

Yasuhiro Igarashi

Jestem lektorem języka japońskiego. Brałam udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka japońskiego.

Aiko Tachi Zalewska

Jestem lektorem języka arabskiego. Brałem udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka arabskiego.

Ahmad Al-Jundi

Jestem lektorem języka arabskiego. Brałam udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka arabskiego.

Shatha Yahya Al-Othaimeen

Jestem lektorem języka arabskiego. Brałam udział w nagraniach do Intensywnego kursu dla początkujących z języka arabskiego.

Zaina Al-Zaiim
Sprawdź już teraz!
WYPRÓBUJ WSZYSTKIE NASZE KURSY ZA DARMO!
Szybka rejestracja
minimum formalności
Dostęp do wszystkich
kursów za darmo
Bez ukrytych płatności
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE