Wykorzystaj szansę. Do końca tygodnia kursy 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: CHANCE50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Nasz zespół

Autorzy
Tylko native speakerzy
Nasz zespół

Z wykształcenia jestem filologiem hiszpańskim, jednak serce bije po brytyjskiej stronie i uwielbiam język angielski. Moje motto to getting things done. W pracy realizuję swoje zainteresowania związane z e-marketingiem. Mam doświadczenie w nauczaniu języków oraz prowadzeniu projektów wydawniczych czy internetowych. W wolnym czasie chodzę na zumbę, uczę się kolejnych języków i podróżuję.

Karolina Sobocińska

Jestem filologiem rosyjskim i ukraińskim. Uwielbiam wszystko, co znajduje się na wschód od naszej granicy. Od wielu lat uczę języka rosyjskiego, jestem autorem materiałów edukacyjnych. Interesuję się szeroko pojętym rynkiem książki i nowymi technologiami.

Jacek Sawiński

Jestem pedagogiem i filologiem polskim. Interesuję się językami obcymi ( w szczególności językiem angielskim i hiszpańskim) oraz metodologią nauczania i uczenia się.  Lubię sport, czytanie i podróże.

Anna Michniewicz

Jestem filologiem klasycznym i miłośnikiem języka i kultury włoskiej. Jestem doświadczonym nauczycielem i redaktorem serwisów internetowych. W pracy w Multikurs.pl łączę swoje trzy pasje: internet, nauczanie, redagowanie. W wolnych chwilach tłumaczę książki z łaciny na polski i chodzę na długie spacery z psem.

Piotr Bańkowski

Jestem absolwentem Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, na kierunku Kultura Japonii. Naukę języka japońskiego rozpocząłem w wieku 14 lat i kontynuuję ją do dzisiaj. Na co dzień prowadzę również zajęcia z języka japońskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Filip Ciepiński

Jestem absolwentką arabistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Jestem miłośniczką Egiptu i podróży po Bliskim Wschodzie. Przez rok mieszkałam w Kairze, gdzie w latach 2008-09 odbyłam staż językowy w The Fajr Center for the Arabic Language. Zajmuję się opracowywaniem materiału do nauki języka arabskiego. Na co dzień prowadzę zajęcia z języka arabskiego.

Klaudia Napieralska

Jestem absolwentką Instytutu Rusycystyki Uniwersytetu Warszawskiego, doktorem nauk humanistycznych, pochodzącą z Rosji. W latach 1988-1991 studiowałam Dziennikarstwo na Uniwersytecie Moskiewskim (MGU). Od roku 1997 zajmuję się nauczaniem akademickim. Wykonuję również tłumaczenia ustne i pisemne, od roku 2005 jestem tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego. Prowadzę szkolenia z języka biznesu w firmach.

Gizela Grabińska

Urodziłem się w Łodzi zimą 1973 roku w rodzinie polsko-arabskiej. Przez pierwszą połowę mojego życia mieszkałem w Izraelu jako członek populacji zwanej potocznie "Palestyńczycy 48 roku" albo jako "Izraelski Arab", według nomenklatury Państwa Izrael. Podstawową edukację zakończyłem w arabskiej szkole. Większość dorosłego życia spędziłem w Polsce, gdzie pracuję i wciąż się kształcę i uczę się. Płynnie posługuję się językami - polskim, arabskim oraz hebrajskim.

Kamil Shbeta

Jestem tłumaczem i korektorem języka japońskiego z 12-letnim doświadczeniem, a od 6 lat także lektorem szkoły językowej w Krakowie i Katowicach. Pochodzę z prefektury Kagoshima, z wykształcenia jestem prawnikiem. Mieszkam w Polsce od 1995 roku. Od 2008 roku posiadm obywatelstwo polskie. Jestem miłośnikiem turystyki oraz gier planszowych.

Koichiro Habu

Jestem absolwentką sinologii na Uniwersytecie Warszawskim i psychologii na UKSW. Odbyłam kursy języka chińskiego w Taipei Language Institute, National Taiwan Normal University, National Chengchi University i Kaohsiung Normal University. Jestem tłumaczką i lektorką języka chińskiego.

Paulina Tu

Jestem absolwentką sinologii na Wydziale Orientalistycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuję się w glottodydaktyce i teorii testowania. Języki obce zawsze były moją pasją, a chiński zajmuje w moim sercu szczególne miejsce. Pracuję również jako scenarzystka i tłumaczka. Opublikowałam dwie książki i kilka artykułów prasowych.

Julia Luterek
Sprawdź już teraz!
WYPRÓBUJ WSZYSTKIE NASZE KURSY ZA DARMO!
Szybka rejestracja
minimum formalności
Dostęp do wszystkich
kursów za darmo
Bez ukrytych płatności
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE