Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Nasz zespół

Autorzy
Tylko native speakerzy
Nasz zespół

To jeden z najpopularniejszych w Polsce programów do nauki języka angielskiego. Nowoczesność i multimedialność – to jego dewiza. W łącznie 32 lekcjach znajdziesz tysiące słówek, zdań, nagrań, animacji i ćwiczeń, które sprawią, że nauka może stać się prawdziwą przyjemnością. Teraz ten bestsellerowy program jest dostępny online. Znajdziesz go tylko na platformie multikurs.pl. Dołącz do grona przyjaciół Profesora Henry’ego.

Profesor Henry, wydawnictwo Edgard

To młodszy brat Profesora Henry’ego, jednego z najpopularniejszych w Polsce programów do nauki języka angielskiego. Jednak Klaus, mimo że młodszy, jest nie mniej znany i tak samo skuteczny. Tysiące słówek, zdań, nagrań, animacji i ćwiczeń sprawią, że nauka języka niemieckiego stanie się prawdziwą przyjemnością. „Profesor Klaus” jest już w Internecie na Multikurs.pl. Ucz się z nim niemieckiego!

Profesor Klaus, wydawnictwo Edgard

Jestem absolwentką Iberystyki oraz Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem również językoznawcą, tłumaczem oraz lektorem języka hiszpańskiego. Zajmuje się dydaktyką języka hiszpańskiego, prowadzę szkołę językową w Kordobie (Hiszpania). Jestem autorką książek i kursów do nauki hiszpańskiego na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Izabela Radomska

Jestem absolwentką Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego, językoznawcą, metodykiem, lektorem i tłumaczem języka angielskiego. Od wielu lat zajmuję się nauczaniem akademickim oraz tłumaczeniem. Tłumaczę symultanicznie, organizuję szkolenia językowe i współpracuję z wydawnictwami oraz szkołami językowymi. Jestem autorką licznych książek i wydawnictw multimedialnych do nauki języka angielskiego.

Katarzyna Wiśniewska

Jestem sinologiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Na tej samej uczelni studiuję także kulturoznawstwo. Przez ponad rok mieszkałam w Guilinie (prowincja Guangxi), gdzie ukończyłam roczny kurs językowy na Guangxi Normal University. Jestem również współautorką kursu języka chińskiego „Chiński nie gryzie”.

Zuzanna Kołucka

Jestem absolwentką Instytutu Rusycystyki Uniwersytetu Warszawskiego. Moją pasją jest współczesne językoznawstwo, a w szczególności etnolingwistyka. Na co dzień zajmuję się tłumaczeniem, korektą oraz redakcją publikacji w języku rosyjskim. Jestem autorką multimedialnego kursu języka rosyjskiego dla początkujących.

Ewa Skrobisz

Nowoczesny multimedialny kurs, który intensywnie i kompleksowo uczy języka hiszpańskiego. Składa się z dwóch części: pierwsza obejmuje naukę od podstaw (A1-A2), a druga doskonali znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Materiał zgromadzony w kursie odpowiada czteroletniej nauce języka na kursach stacjonarnych. Teraz ten bestsellerowy program jest dostępny online. Znajdziesz go tylko na platformie multikurs.pl.

Profesor Pedro, wydawnictwo Edgard

Nowoczesny multimedialny kurs, który intensywnie i kompleksowo uczy języka włoskiego. Składa się z dwóch części: pierwsza obejmuje naukę od podstaw (A1-A2), a druga doskonali znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Materiał zgromadzony w kursie odpowiada czteroletniej nauce języka na kursach stacjonarnych. Teraz ten bestsellerowy program jest dostępny online. Znajdziesz go tylko na platformie multikurs.pl.

Profesor Marco, wydawnictwo Edgard

Nowoczesny multimedialny kurs, który intensywnie i kompleksowo uczy języka francuskiego. Składa się z dwóch części: pierwsza obejmuje naukę od podstaw (A1-A2), a druga doskonali znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Materiał zgromadzony w kursie odpowiada czteroletniej nauce języka na kursach stacjonarnych.Znajdziesz go tylko na platformie multikurs.pl.

Profesor Pierre, wydawnictwo Edgard

Jestem japonistką, która zajmuje się dydaktyką języka japońskiego, nauczaniem poprzez e-learning, kulturą i kaligrafią japońską. Od 1997 zawodowo związana jestem z Polsko-Japońską Wyższą Szkołą Technik Komputerowych. Jestem autorką podręczników do nauki języka i pisma japońskiego.

Ewa Krassowska-Mackiewicz

Jestem absolwentką filologii wschodniosłowiańskiej UWM, zajmuję się nauczaniem języka rosyjskiego dorosłych, tłumaczeniem tekstów o tematyce ogólnej z i na język rosyjski. Jestem egzaminatorem TELC (język rosyjski A1-B2). Aktualnie jestem słuchaczką Podyplomowych Studiów w Zakresie Przekładu Sądowego i Prawniczego dla tłumaczy Języka Rosyjskiego. Jestem również autorką podręczników do nauki języka rosyjskiego.

Anna Buczel

Jestem absolwentką sinologii. Prowadzę zajęcia z języka chińskiego na poziomie podstawowym. Interesuję się językoznawstwem, a w szczególności jego pragmatycznymi aspektami. Przez rok mieszkałam w Chinach, w nadmorskim mieście Qingdao, gdzie poza uczęszczaniem na kurs językowy na Ocean University of China uczyłam angielskiego w przedszkolu, podróżowałam i podziwiałam Kraj Środka. Jestem współautorką książki „Chiński. Gramatyka w pigułce”.

Dorota Kuziów

Jestem absolwentką Sinologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Guangxi Normal University w Guilinie w Chinach. Na co dzień zajmuję się nauczaniem języka chińskiego dzieci i dorosłych oraz promowaniem kultury chińskiej w Polsce. W wolnym czasie uwielbiam wędrówki wysokogórskie oraz podróże po Azji Południowo-Wschodniej. Jestem współautorką „Chiński. Gramatyka w pigułce”, „Chiński nie gryzie” oraz innych materiałów edukacyjnych do nauki języka chińskiego.

Katarzyna Kocyba

Jestem absolwentką arabistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Przez półtora roku mieszkałam w Syrii, gdzie poznawałam dialekt syryjski oraz odbyłam staż językowy w Instytucie Języka Arabskiego dla Obcokrajowców w Damaszku. Moją pasją są podróże, a także literatura arabska i wschodnioeuropejska. Na co dzień pracuję jako tłumacz języka arabskiego i korektor językowy.

Magdalena Badran

Jestem autorką kaligrafii arabskiej.

Ada Gałan

Jestem autorką multimedialnego kursu języka arabskiego.

Barbara Adaszyńska
Sprawdź już teraz!
WYPRÓBUJ WSZYSTKIE NASZE KURSY ZA DARMO!
Szybka rejestracja
minimum formalności
Dostęp do wszystkich
kursów za darmo
Bez ukrytych płatności
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE