Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Rosyjski MultiSłówka - Profesor Borys
Cena od: 69,90 PLN

Rosyjski MultiSłówka - Profesor Borys

Efektywna nauka ponad
6000 słów i zwrotów. Spersonalizowany system inteligentnych powtórek.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 69,90 PLN
Rosyjski Pakiet 2 kursów online
Cena od: 49,90 PLN

Rosyjski Pakiet 2 kursów online

Pakiet do skutecznej nauki języka rosyjskiego. Zawiera dwa kursy!

Poziomy zaawansowania

Cena od: 49,90 PLN
Rosyjski Intensywny kurs dla początkujących
Cena od: 89,90 PLN

Rosyjski Intensywny kurs dla początkujących

Nowoczesny, rozbudowany kurs zawierający 75 lekcji intensywnie ćwiczących wszystkie umiejętności językowe.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 89,90 PLN

Rosyjski nauka – który kurs wybrać?

  • Chcesz poznać tysiące nowych rosyjskich słówek na poziomie od A1 do B2? Rozpocznij kurs MultiSłówka (aplikacja mobilna gratis)
  • Dopiero zaczynasz naukę rosyjskiego albo już kiedyś się go uczyłeś, ale potrzebujesz solidnej powtórki? Chcesz zdobyć kluczowe umiejętności komunikacyjne? Ucz się z Rosyjski pakiet 2 kursów dla początkujących.

Język rosyjski nauka online. Dlaczego warto?

Oferujemy sprawdzone rozwiązanie: internetowe kursy rosyjskiego na platformie Multikurs.pl oparte na bestsellerze Empiku: kursach Profesor Borys. Uczy się z nami już ponad 100 tysięcy osób! Dołącz do nich i Ty. Kursy języka rosyjskiego – nauka online pozwolą ci kompleksowo poznać język rosyjski od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego i od razu wypróbować swoje umiejętności w praktyce.

Trenuj wymowę i mów po rosyjsku!

We wszystkich kursach rosyjskiego online znajdziesz innowacyjną funkcję trenera wymowy: nagrywaj swój głos i porównuj swoją wymowę z nagraniem profesjonalnego lektora. Nauka rosyjskiego z Multikurs.pl to również gwarancja setki gotowych do użycia na co dzień słów i zwrotów, a także gotowe dialogi, w których możesz odgrywać role, aby oswoić się z używaniem języka rosyjskiego i pozbyć się bariery językowej.

Poznawaj tysiące nowych słówek rosyjskich!

Rosyjskie słówka od poziomu A1 do B2 znajdziesz w kursie Profesor Borys MultiSłówka - to aż  6 000 słów i zwrotów. Materiał podzielony jest według poziomów oraz kategorii tematycznych. Dzięki temu jeszcze szybciej i łatwiej Ci będzie je zapamiętywać! A o to, żeby słówka nie uciekały Ci z głowy, zadba spersonalizowany System Inteligentnych Powtórek - system podpowie Ci, kiedy i jakie słówka rosyjskie powtarzać, żeby nauka była jak najbardziej skuteczna.

Wybierasz się do Rosji? Języka rosyjskiego nauczysz się najszybciej z nami!

Aby szybko nauczyć się rosyjskiego, wybierz pakiet 2 kursów dla początkujących. Jednocześnie poznasz podstawy rosyjskiego (gramatykę, pisownię i wymowę) oraz poznasz bardzo dużą ilość słownictwa potrzebnego w codziennych sytuacjach. Rosyjski online to naprawdę dobry wybór dla osób początkujących lub tych, które już nieco znają rosyjski, ale jeszcze nie czują się pewnie mówiąc w tym języku.

Nauka rosyjskiego jest Twoją pasją? Naszą też!

Kursy rosyjskiego online zostały stworzone przez profesjonalnych lektorów językowych i native speakerów. Dbamy o to, żeby materiał w nich zawarty odpowiadał zapotrzebowaniu osób posługujących się językiem rosyjskim. Tematy lekcji są przydatne, a słowa i zwroty praktyczne i możliwe do wykorzystania podczas pobytu za granicą. Kursy zawierają dużą liczbę nagrań, abyś ucząc się języka jednocześnie przyswajał wymowę i osłuchiwał się z językiem rosyjskim. Każdy z kursów, które oferujemy, to starannie opracowany zestaw materiałów, dzięki którym poprawisz swoją znajomość rosyjskiego i zaczniesz posługiwać się nim na co dzień, a postępy będą widoczne już po kilku dniach regularnej nauki rosyjskiego online.

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE