Opanuj zimą nowy język! Kursy online wciąż 60% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: RULE60
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Kurs niemieckiego online - Niemiecki SuperPakiet

Kurs niemieckiego online - Niemiecki SuperPakiet

Niemiecki Superpakiet 3 kursów online do kompleksowej nauki języka niemieckiego online. Zawiera aż 3 kursy w atrakcyjnej cenie!

Poziomy zaawansowania:

99.90

159.90

199.90
O kursie
Opinie

Opinie naszych użytkowników są dla nas najważniejsze.

Zobaczcie, co napisały osoby uczące się z multikurs.pl w ankiecie!

Przekonują mnie efekty Waszego systemu nauczania. Miałam duże wątpliwości czy uczenie się języka niemieckiego w systemie e-learningowym to dobry pomysł. Po krótkim okresie nauki widzę większe postępy niż na zajęciach stacjonarnych. Bardzo dużo informacji, wyczerpujący materiał, uczę się z przyjemnością. Polecam Wasze kursy wszystkim , którzy chcą przełamać lęk przed mówieniem.

monikaol30
kursy niemieckiego

Jestem bardzo zadowolona z metody i techniki nauczania języka.

gosiag300

Kurs idealnie pozwala poznać nie tylko podstawy słownictwa i gramatyki. Dialogi, szerokie słownictwo przygotowują do konwersacji. System utrwalania wiadomości pozwala na ich łatwe przyswojenie zarówno pod kontem rozumienia ze słuchu jak i pisania. Dużym plusem jest tematyczne ułożenie lekcji.

Magdalena W.
niemiecki nauka
niemiecki online

Kurs aktywizuje uczestnika w różnych obszarach wiedzy, niewątpliwie daje możliwość poznania wielu nowych słówek, co akurat dla mnie jest bardzo ważne. Strona graficzna nie budzi zastrzeżeń.

monikae

Kurs jest napawdę świetny i wciągajacy. Ćwiczenia są urozmaicone a nowe słowka poznaje się i utrwala nie nudząc się tematem. Wciąż chce się więcej i więcej. Dobrym pomysłem jest rownież dzienna motywacja punkttowa oraz tygodniowy raport nauki. To naprawdę motywuje do dalszej nauki. To pierwszy kurs, który tak mnie zainteresował. Dziękuje bardzo.

Anna K.
niemiecki nauka

Bardzo dobry kurs. wiele różnorodnych ćwiczeń. Możliwość nagrywania własnych odpowiedzi i porównywania z wypowiedziami lektorów.

stankruk
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE