Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Japoński. Nauka

Japoński Pakiet 2 kursów online
Cena od: 139,90 PLN

Japoński Pakiet 2 kursów online

Pakiet do skutecznej nauki języka japońskiego. Zawiera dwa kursy!

Poziomy zaawansowania

Cena od: 139,90 PLN
Japoński Intensywny kurs dla początkujących
Cena od: 89,90 PLN

Japoński Intensywny kurs dla początkujących

Nowoczesny, rozbudowany kurs zawierający 80 lekcji intensywnie ćwiczących wszystkie umiejętności językowe.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 89,90 PLN
Japoński MultiSłówka
Cena od: 69,90 PLN

Japoński MultiSłówka

Efektywna nauka ponad
3000 słów i zwrotów. Spersonalizowany system inteligentnych powtórek.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 69,90 PLN

Który kurs japońskiego wybrać?

  • Zaczynasz naukę japońskiego? Ucz się z intensywnym kursem dla początkujących i poznaj podstawy japońskiego. Nauka online umożliwi Ci ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych: czytania, pisania, słuchania, a nawet (dzięki innowacyjnej funkcji trenera wymowy) rozmowy.
  • Chcesz poszerzyć zasób słownictwa? Zacznij naukę z kursem Japoński MultiSłówka. Będziesz zdziwiony, jak szybko zapamiętasz nowe słownictwo, ponieważ System Inteligentnych Powtórek zadba o to, aby żadne nowe słówko nie umknęło z Twojej pamięci.
  • Zależy Ci na szybkich postępach w nauce japońskiego? Pakiet 2 kursów japońskiego online to rozwiązanie dla Ciebie! Będziesz jednocześnie ćwiczyć wszystkie umiejętności językowe z kursem intensywnym i zapamiętywać tysiące nowych słówek japońskich w kontekście w kursie MultiSłówka z podziałem na kategorie tematyczne.

Japoński nauka online. Dlaczego warto?

Kursy języka japońskiego przez Internet zapewnią pełną swobodę i wygodę, a przy tym skuteczność. Możesz uczyć się we własnym tempie i na własnych zasadach: gdzie chcesz i kiedy chcesz. Ty się rejestrujesz wybierasz kurs, a my zapewniamy Ci dostęp do najwyższej jakości materiałów stworzonych przez profesjonalnych lektorów języka japońskiego. Nauka będzie przyjemna i skuteczna – pierwsze efekty nauki  zaobserwujesz już po 14 dniach. Naszą metodę sprawdziło już ponad 155 tysięcy Polaków, więc nie kupujesz kota w worku!

Ćwicz wymowę i mów po japońsku

Wszystkie kursy japońskiego na platformie MultiKurs.pl zawierają nagrania wzorcowej wymowy poszczególnych słów i zwrotów i funkcję trenera wymowy – odsłuchuj nagrania, powtarzaj, nagrywaj  i porównuj swoją wymowę z wymową lektora. Kursy intensywne zawierają tez dialogi, dzięki którym osłuchasz się z językiem i poznasz japońskie zwroty stosowane w typowych sytuacjach życia codziennego.

Poznawaj tysiące nowych słówek japońskich!

Kurs Multisłowka zawiera aż 3000 niezbędnych słów i zwrotów z nagraniami i zdaniami przykładowymi. Dzięki  wbudowanemu Systemowi Inteligentnych Powtórek kurs sam wyznacza powtórki na każdy dzień, tak aby zoptymalizować proces nauki. Z tym kursem poznasz bazę umożliwiającą podstawowe porozumiewanie się w języku japońskim.

Japoński jest Ci potrzebny w pracy lub na wyjazd? Naucz się go z nami!

Nauka japońskiego jest przydatna w wielu relacjach biznesowych. Twoja firma zamierza nawiązać współpracę z zagranicznym kontrahentem? A może wybierasz się w podróż służbową lub turystyczną do Japonii? Zacznij naukę japońskiego już dziś, a dogadasz się we wszystkich podstawowych sprawach. Różne rodzaje kursów zawarte w pakiecie umożliwią Ci kompleksową naukę japońskiego  - będziesz czytać, pisać i rozmawiać.

Uwielbiasz naukę japońskiego? My też!

Nauczanie języków obcych to  nasza pasja, a kursy japońskiego dostępne na naszej platformie zostały stworzone przez profesjonalnych lektorów tego języka. Dlatego możesz mieć pewność, że materiały, które Ci oferujemy, przyczynią się do Twojego sukcesu językowego. Nie zwlekaj więc i rozpocznij naukę japońskiego z Multikurs.pl. Dołącz do ponad 130 tysięcy osób, które już nam zaufało i zacznij swoją językowa przygodę.

 

 

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE