Opanuj zimą nowy język! Kursy online wciąż 60% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: RULE60
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Chiński Pakiet 2 kursów online
Cena od: 139,90 PLN

Chiński Pakiet 2 kursów online

Pakiet do skutecznej nauki języka chińskiego dla początkujących. Zawiera dwa kursy!

Poziomy zaawansowania

Cena od: 139,90 PLN
Chiński Intensywny kurs dla początkujących
Cena od: 89,90 PLN

Chiński Intensywny kurs dla początkujących

Nowoczesny, rozbudowany kurs zawierający 80 lekcji intensywnie ćwiczących wszystkie umiejętności językowe.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 89,90 PLN
Chiński MultiSłówka
Cena od: 69,90 PLN

Chiński MultiSłówka

Efektywna nauka ponad
3000 słów i zwrotów. Spersonalizowany system inteligentnych powtórek.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 69,90 PLN

Chiński nauka online – który kurs wybrać?

Chcesz zacząć naukę języka chińskiego? A może już od pewnego czasu się go uczysz, ale potrzebujesz jeszcze poćwiczyć? Trafiłeś idealnie! Wybierz kurs chińskiego już teraz i zacznij naukę online. 

  • Chcesz poznać tysiące nowych słówek chińskich i nauczyć się od razu ich praktycznego zastosowania? Ucz się z kursem MultiSłówka, który zadba o to, żeby żadne zapamiętane słówko nie poszło w zapomnienie!
  • Dopiero zaczynasz naukę? Rozpocznij naukę z intensywny kurs chińskiego dla początkujących, aby poznać  podstawowe chińskie słownictwo i gramatykę, a także ćwiczyć rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie.
  • Potrzebujesz kompleksowej nauki chińskiego, jednocześnie szlifując gramatykę i poszerzając swój zasób słownictwa? Pakiet 2 kursów dla początkujących jest rozwiązaniem dla Ciebie! W tym pakiecie połączyliśmy tradycyjną naukę z podziałem na lekcje z nauką słówek pogrupowanych według kategorii tematycznych.

Dlaczego warto wybrać kurs chińskiego online?

Nauka chińskiego online to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu lub ochoty na tradycyjną naukę. Teraz nie musisz już wydawać tysięcy złotych na szkołę językową ani marnować czasu na dojazdy. Ucz się chińskiego z pakietem 2 kursów  szybko, wygodnie i skutecznie. Na własnych zasadach - wtedy, gdy masz czas i ochotę. Sprawdź, jak skuteczna może być nauka chińskiego przez internet. Rozpocznij naukę i zacznij obserwować efekty już po 14 dniach nauki! Błyskawicznie nauczysz się chińskich znaków i zaczniesz mówić po chińsku. Skuteczność nauki z Multikurs.pl potwierdza ilość użytkowników: zaufało nam już ponad 130 000 osób! Dołącz do nich i Ty.

Naucz się mówić po chińsku!

Każdy kurs języka chińskiego zawiera bardzo dużą ilość nagrań, abyś miał możliwość ćwiczenia rozumienia ze słuchu i od razu zapamiętywał wymowę danego słowa czy wyrażenia. Kurs intensywny zawiera wiele dialogów na codzienne, życiowe tematy, w których możesz brać udział dzięki funkcji odgrywania ról w dialogach. W każdym momencie możesz nagrać swoją wymowę chińskiego słowa, a następnie porównać ją z wymową wzorcową dzięki innowacyjnej funkcji trenera wymowy, którą oferujemy. Z naszymi kursami nauczysz się mówić po chińsku!

Chiński jest Ci potrzebny w pracy? Wybierz kurs online!

Nasze kursy zostały stworzone przez zespół profesjonalnych metodyków i native speaker’ów. Korzystając z nich masz gwarancję, że poznajesz prawdziwy, żywy język. Kursy chińskiego online na platformie Multikurs.pl zawierają praktyczne, przydatne w codziennej komunikacji słówka, zwroty i konstrukcje gramatyczne pokazane w naturalnym kontekście językowym. Dzięki zdaniom przykładowym w kursie MultiSłówka nauczysz się stosować chińskie  słownictwo w praktyce. Osłuchasz się też z językiem chińskim dzięki interaktywnym dialogom i dużej ilości nagrań. Po ich przerobieniu gwarantujemy, że dogadasz się z chińskimi współpracownikami lub partnerami biznesowymi. Także wyjazd do Chin nie sprawi Ci problemów – z nami dogadasz się zarówno na spotkaniu biznesowym, jak i na ulicy czy w hotelu.

Lubisz chiński? Nauka z Multikurs.pl jest dla Ciebie!

Kursy chińskiego online stworzyliśmy w taki sposób, aby były ciekawe i przydatne dla naszych użytkowników, a nauka z nimi urozmaicona i przyjemna. Zacznij naukę z pakietem 2 kursów dla początkujących i ucz się słuchając, czytając, pisząc i mówiąc. Korzystaj z bogactwa materiałów multimedialnych: w naszych kuch kursach znajdziesz filmy, nagrania, animacje oraz plansze graficzne, aby nauka była zajmująca i przyjemna, a efekty nauki jak najbardziej trwałe. Kursy chińskiego online wyróżnia też wygoda: już nie musisz marnować czasu na dojazdy albo stanie w korkach ani planować tygodnia uwzględniając z góry narzucone godziny lekcji. Uczysz się po prostu wtedy, kiedy masz czas i ochotę, na komputerze lub urządzeniu mobilnym: wystarczy dostęp do Internetu!

 

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE