Opanuj zimą nowy język! Kursy online wciąż 60% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: RULE60
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Chiński Pakiet 2 kursów dla początkujących

Chiński Pakiet 2 kursów dla początkujących

Pakiet do skutecznej nauki języka chińskiego na poziomie początkującym. Zawiera dwa kursy!

Poziomy zaawansowania:

139.90

159.90

199.90

436.90
O kursie
Metoda
Certyfikat
Opinie

Ćwiczysz wszystkie umiejętności!

Chiński Intensywny Kurs dla początkujących oparty jest na niezwykle skutecznej metodzie przyszłości, która angażuje wszystkie zmysły jednocześnie oraz kształci wszystkie umiejętności językowe niezbędne do efektywnej komunikacji.

Z innowacyjnym Chiński Intensywny Kurs dla początkujących:

  • porozumiesz się w codziennych sytuacjach komunikacyjnych,
  • zrozumiesz proste wypowiedzi związane z życiem codziennym,
  • opanujesz pisownię oraz wymowę języka chińskiego,
  • poznasz podstawowe zagadnienia gramatyczne.

Mów z nami po chińsku!

Żywe dialogi oraz gotowe do użycia zwroty i zdania sprawią, że porozumiesz się w najczęściej spotykanych sytuacjach komunikacyjnych. Możesz nagrać swoją wersję wypowiedzi lub pojedynczego słówka i porównać swoje nagrania z wersją oryginalną nagraną przez native speakera i udoskonalić swój akcent.

Uczysz się i bawisz jednocześnie!

Bogactwo multimediów – aż 20 rodzajów urozmaiconych ćwiczeń, różnorodne nagrania wysokiej jakości, zabawne animacje oraz interesujące ciekawostki o języku i kulturze, czy też gry językowe sprawiają, że nauka nigdy się nie nudzi.  

Na bieżąco śledzisz postępy w nauce

W swoim profilu i w kursie cały czas masz wgląd w statystyki swojej nauki. W dowolnym momencie możesz sprawdzić, jaką część kursu już przerobiłeś, ile zostało do końca, a także ile i które z ćwiczeń wykonałeś poprawnie!

Różnorodne ćwiczenia utrwalające i trener wymowy

Siłą MultiSłówek są urozmaicone ćwiczenia, które w ciekawy sposób utrwalają poznane słownictwo. Różnorodne ćwiczenia gwarantują szybką i efektywną naukę. Pozwalają opanować wszystkie niezbędne podczas komunikacji umiejętności – dzięki naszym ćwiczeniom nauczysz się mówić, czytać, a także pisać w języku obcym.

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu, praktycznemu trenerowi wymowy nagrasz swoją wypowiedź i porównasz wykres swojej intonacji z zapisem nagrania native speakera. Dzięki temu skutecznie opanujesz prawidłową wymowę chińskich słówek. To specjalne narzędzie sprawi, że nie tylko zaczniesz poprawnie mówić. 

Algorytm MultiWords

System Inteligentnych Powtórek MultiWords dostosowuje się do Użytkownika i w oparciu o analizę jego postępów w nauce wyznacza optymalne terminy powtórek. Użytkownik sam określa znajomość słówka, a system MultiWords  dobiera najlepszy czas i zakres powtórki, tak aby słowa stale pozostawały w pamięci. Dzięki temu czas potrzebny na naukę zostaje maksymalnie skrócony.

Algorytm wyznaczania powtórek MultiWords jest cały czas rozwijany i jak pokazuje doświadczenie tysięcy zadowolonych Użytkowników, przynosi wymierne efekty. W stosunku do istniejących algorytmów opiera się na kilku istotnych innowacjach. Przede wszystkim został wprowadzony podział pamięci na pamięć krótkotrwałą (STM – Short Term Memory) i długotrwałą (LTM – Long Term Memory), co przekłada się na wyliczany czas odpoczynku dla każdego słówka w zależności od jego trudności oraz stopnia przyswojenia, co o wiele lepiej odzwierciedla proces nauki podczas wykonywania powtórek.

Atrakcyjne dodatki – filmy, ćwiczenia, artykuły

By zwiększyć efektywność nauki oraz ją maksymalnie ułatwić otrzymujesz dostęp do:

  • słownika online zawierającego ponad 3000 haseł,
  • wyjątkowych filmów wideo,
  • dodatkowych ćwiczeń,
  • gier językowych
  • artykułów.

Dodatkowych materiałów szukaj w dziale MultiDodatki.

Sprawdź już teraz!
WYPRÓBUJ WSZYSTKIE NASZE KURSY ZA DARMO
Szybka rejestracja Minimum formalności
Dostęp do wszystkich
kursów za darmo
Bez ukrytych płatności
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE