Chłoń wiedzę jak dziecko! Kursy online 45% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: LEARN45
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Arabski nauka słówek - MultiSłówka

Arabski MultiSłówka

Efektywna nauka ponad 3 000 słów i zwrotów innowacyjną metodą MultiSłówka oraz spersonalizowanym systemem inteligentnych powtórek.

Poziomy zaawansowania:

69.90

99.90

Tylko 8,32 złotych miesięcznie + FISZKI GRATIS!

119.90
O kursie
Metoda
Materiał
Dodatki
Wypróbuj
Opinie

Ucz się szybciej!

Metoda MultiSłówka gwarantuje, że wszystkie słówka zapamiętasz na zawsze dzięki Systemowi Inteligentnych Powtórek. Innowacyjny algorytm sam określa, kiedy przypada optymalny termin powtórzenia słówka. Czas nauki jest skrócony do minimum. Możesz śledzić swoje postępy w nauce dzięki przejrzystym statystykom i rankingom.

Bawisz się i uczysz jednocześnie

Utrwal poznane słownictwo, grając w specjalnie przygotowane gry językowe. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy aż trzy gry: Memory, Baloniki i Pac-Man. Dzięki połączeniu nauki i rozrywki przy zabawnych grach nauka staje się łatwa i przyjemna jak nigdy dotąd.

Różnorodne ćwiczenia utrwalające i trener wymowy

Siłą MultiSłówekurozmaicone ćwiczenia, które w ciekawy sposób utrwalają poznane słownictwo. Różnorodne ćwiczenia gwarantują szybką i efektywną naukę. Pozwalają opanować wszystkie niezbędne podczas komunikacji umiejętności – dzięki naszym ćwiczeniom nauczysz się mówić, czytać, a także pisać w języku obcym.

Dzięki specjalnie zaprojektowanrmu, praktycznemu trenerowi wymowy nagrasz swoją wypowiedź i porównasz wykres swojej intonacji z zapisem nagrania native speakera. Dzięki temu skutecznie opanujesz prawidłową wymowę arabskich słówek. To specjalne narzędzie sprawi, że zaczniesz poprawnie mówić. 

Algorytm MultiWords

System Inteligentnych Powtórek MultiWords dostosowuje się do Użytkownika i w oparciu o analizę jego postępów w nauce wyznacza optymalne terminy powtórek. Użytkownik sam określa znajomość słówka, a system MultiWords  dobiera najlepszy czas i zakres powtórki, tak aby słowa stale pozostawały w pamięci. Dzięki temu czas potrzebny na naukę zostaje maksymalnie skrócony.

Algorytm wyznaczania powtórek MultiWords jest cały czas rozwijany i jak pokazuje doświadczenie tysięcy zadowolonych Użytkowników, przynosi wymierne efekty. W stosunku do istniejących algorytmów opiera się na kilku istotnych innowacjach. Przede wszystkim został wprowadzony podział pamięci na pamięć krótkotrwałą (STM – Short Term Memory) i długotrwałą (LTM – Long Term Memory), co przekłada się na wyliczany czas odpoczynku dla każdego słówka w zależności od jego trudności oraz stopnia przyswojenia, co o wiele lepiej odzwierciedla proces nauki podczas wykonywania powtórek.

Sprawdź już teraz!
WYPRÓBUJ WSZYSTKIE NASZE KURSY ZA DARMO
Szybka rejestracja Minimum formalności
Dostęp do wszystkich
kursów za darmo
Bez ukrytych płatności
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE