Opanuj zimą nowy język! Kursy online wciąż 60% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: RULE60
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Nauka języka arabskiego

Arabski MultiSłówka
Cena od: 69,90 PLN

Arabski MultiSłówka

Efektywna nauka ponad
3000 słów i zwrotów. Spersonalizowany system inteligentnych powtórek.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 69,90 PLN
Arabski Pakiet 2 kursów online
Cena od: 139,90 PLN

Arabski Pakiet 2 kursów online

Pakiet do skutecznej nauki języka arabskiego dla początkujących. Zawiera dwa kursy!

Poziomy zaawansowania

Cena od: 139,90 PLN
Arabski Intensywny kurs dla początkujących
Cena od: 89,90 PLN

Arabski Intensywny kurs dla początkujących

Nowoczesny, rozbudowany kurs zawierający 80 lekcji intensywnie ćwiczących wszystkie umiejętności językowe.

Poziomy zaawansowania

Cena od: 89,90 PLN

Który kurs języka arabskiego wybrać?

  • Jeśli dopiero zaczynasz naukę języka arabskiego, rozpocznij kurs dla początkujących i poznaj podstawy arabskiego. Nauka arabskiego online jest idealna zwłaszcza dla tych, którzy jeszcze wcale nie znają jezyka – poznaj alfabet i ćwicz czytanie, pisanie i mówienie nie wychodząc z domu, z dowolnego miejsca na świecie.
  • Planujesz poznać dużo nowych arabskich słów? Zacznij naukę z kursem Arabski MultiSłówka. Poznasz 3 tysiące przydatnych arabskich słów i zwrotów i od razu usłyszysz prawidłową wymowę każdego z nich dzięki dołączonym do planszy z słówkami nagraniom profesjonalnych lektorów języka arabskiego
  • Chcesz szybko i kompleksowo poznać podstawy arabskiego? Ucz się z pakiet 2 kursów arabskiego dla początkujacych zawierający zarówno intensywny kurs języka arabskiego z podziałem na lekcje, jaki i naukę słówek arabskich metodą MultiSłówka. W ten sposób będziesz mieć  gwarancję, że nauczysz się wszystkiego, co najważniejsze, a postępy będą dużo szybsze, niż gdybyś przerabiał każdy z kursów oddzielnie.

Język arabski online. Dlaczego warto?

Kursy języka arabskiego online to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie czas, wygodę i skuteczność nauki. Wszystkie kursy języka arabskiego na platformie Multikurs.pl zostały opracowane przez ekspertów z doświadczeniem w nauczaniu języka arabskiego. Materiały są staranie dobrane i praktyczne, dzięki czemu masz gwarancję, że słówka i zwroty poznane w trakcie nauki przydadzą Ci się w  codziennym życiu. A ponieważ nauka przebiega online, możesz uczyć się w wybranym przez siebie miejscu i czasie. To kurs dostosowuje się do Ciebie, a nie odwrotnie!

Chcesz błyskawicznej nauki języka arabskiego?

Dobrze trafiłeś! Kursy arabskiego na platformie Multikurs.pl  są stworzone  do szybkiej nauki. Jeśli chcesz w kilka miesięcy poznać podstawy języka arabskiego, wybierz pakiet 2 kursów dla początkujących, a już po 14 dniach nauki zauważysz efekty! Po ukończeniu kursu intensywnego i kursu słownictwa Arabski MultiSłówka na pewno dogadasz się po arabsku we wszystkich podstawowych sprawach.

Twój zasób słówek arabskich jest niewielki?

Poszerz go już teraz kursem Arabski MultiSłówka! Poznaj aż 3 tysiące nowych arabskich słów i wyrażeń. Od razu ćwicz wymowę z innowacyjną funkcją trenera wymowy, a potem powtarzaj słówka razem z systemem Inteligentnych Powtórek, który zadba o to, aby żadne nowe słówko nie umknęło Ci z pamięci. Graj w gry językowe i rozwiązuj ćwiczenia utrwalające, aby pomóc sobie w zapamiętywaniu nowego materiału, a efekty przyjdą szybciej, niż się spodziewasz!

Nauka języka arabskiego może stać się Twoim hobby!

Nieważne, czy myślisz o nauce języka arabskiego tylko dla własnego rozwoju, czy jest on od Ciebie wymagany w pracy. Jakakolwiek jest Twoja motywacja, kursy na platformie Multikurs.pl mogą sprawić, że polubisz naukę! Duża ilość nagrań pomoże Ci osłuchać się z językiem i polubić jego brzmienie, a obecność gier językowych i kolorowych animacji sprawi, że nauka arabskiego z Multikurs.pl będzie ciekawa i angażująca. A co najważniejsze – skuteczna!

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE