Wykorzystaj ostatni miesiąc wakacji. Rozpocznij kurs 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: AUGUST50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Angielski online: MultiSłówka - nauka słówek angielskich

Angielski MultiSłówka - Profesor Henry

Efektywna nauka ponad 16 000 słów i zwrotów angielskich innowacyjną metodą MultiSłówka oraz spersonalizowanym Systemem Inteligentnych Powtórek.

Poziomy zaawansowania:

69.90

99.90

119.90
O kursie
Metoda

Ucz się szybciej!

Metoda MultiSłówka gwarantuje, że wszystkie słówka zapamiętasz na zawsze dzięki Systemowi Inteligentnych Powtórek. Innowacyjny algorytm sam określa, kiedy przypada optymalny termin powtórzenia słówka. Czas nauki jest skrócony do minimum. Możesz śledzić swoje postępy w nauce dzięki przejrzystym statystykom i rankingom.

Bawisz się i uczysz jednocześnie

Utrwal poznane słownictwo, grając w specjalnie przygotowane gry językowe. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy aż trzy gry: Memory, Baloniki i Pac-Man. Dzięki połączeniu nauki i rozrywki przy zabawnych grach nauka staje się łatwa i przyjemna jak nigdy dotąd.

MultiSłówka Profesor Henry - kursy angielskiego

Różnorodne ćwiczenia utrwalające i trener wymowy

Siłą MultiSłówka są urozmaicone ćwiczenia, które w ciekawy sposób utrwalają poznane słownictwo. Różnorodne ćwiczenia gwarantują szybką i efektywną naukę. Pozwalają opanować wszystkie niezbędne podczas komunikacji umiejętności – dzięki naszym ćwiczeniom nauczysz się mówić, czytać, a także pisać w języku obcym.

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu, praktycznemu trenerowi wymowy nagrasz swoją wypowiedź i porównasz wykres swojej intonacji z zapisem nagrania native speakera. Dzięki temu skutecznie opanujesz prawidłową wymowę angielskich słówek. To specjalne narzędzie sprawi, że nie tylko zaczniesz poprawnie mówić. W Anglii nikt nie zauważy, że przyjechałeś z zagranicy!

Algorytm MultiSłówka

System Inteligentnych Powtórek MultiSłówka dostosowuje do Ciebie tempo nauki. W oparciu o analizę Twoich celów oraz postępów w nauce wyznacza optymalne terminy powtórek. Ty określasz znajomość danego słówka a nasz system MultiSłówka  dobiera najlepszy czas i zakres powtórki, tak aby słowa stale pozostawały w Twojej pamięci. Dzięki temu nie musisz pamiętać o powtórkach a czas potrzebny na naukę zostaje maksymalnie skrócony.

Algorytm wyznaczania powtórek MultiSłówka jest cały czas rozwijany i jak pokazuje doświadczenie tysięcy zadowolonych Użytkowników, przynosi niesamowite efekty. W odróżnieniu od innych istniejących algorytmów opiera się na kilku istotnych innowacjach. Przede wszystkim został wprowadzony podział pamięci na pamięć krótkotrwałą (STM – Short Term Memory) i długotrwałą (LTM – Long Term Memory), co przekłada się na wyliczany czas odpoczynku dla każdego słówka w zależności od jego trudności oraz stopnia przyswojenia, co o wiele lepiej odzwierciedla proces nauki podczas wykonywania powtórek.

MultiSłówka Profesor Henry - kurs angielskiego

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE