Ostatni dzwonek przed wakacjami! Kup kurs aż 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: OFF50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Angielski GigaPakiet 5 kursów online

Angielski GigaPakiet 5 kursów online

Pakiet do kompleksowej nauki języka angielskiego. Zawiera aż 5 kursów w atrakcyjnej cenie!

Poziomy zaawansowania:

99.90

129.90

Najczęściej wybierany

179.90
O kursie
Opinie

Opinie naszych użytkowników są dla nas najważniejsze.

Zobaczcie, co napisały osoby uczące się z multikurs.pl w ankiecie!

Jestem bardzo zadowolona z kursu, z którego korzystam. Bardzo mi pomaga w nauce. Przede wszystkim dzięki kursowi można się uczyć zarówno wzrokowo jak i słuchowo. Z kolei pisząc słowa lub zwroty utrwalam materiał. Fajne jest to, że można sprawdzić tłumaczenie słów albo tekstu. Dla mnie jest to bardzo istotne. Materiał mogę powtarzać kiedy chcę, nieograniczoną ilość razy. Mogę się uczyć gdzie chcę i kiedy chcę. Kurs jest przygotowany bardzo profesjonalnie, w ciekawy i przejrzysty sposób. Można się naprawdę dużo nauczyć za przystępną cenę. Kurs angielskiego, z którego korzystam mogę bez obaw polecić każdemu, bo warto.

asia_abc1

Kurs jest bardzo przejrzysty, bardzo dostępny,  ćwiczenia są bardzo dobrze dobrane.

Marta K.

Kurs pozwala na dopasowanie poziomu znajomości języka i szybkości powtórek. Wyróżnia się bogatym zakresem tematycznym, co daje szansę  uczestnikom na lepsze poznanie języka zgodnie z aktualnymi potrzebami.

mmczer

Jestem przykładem osoby która nigdy nie lubiła się uczyć języków bo po prostu one mi nie wchodziły ( nie każdy lubi szpinak ale każdy wie że zdrowy) Kurs Angielskiego jest fantastyczny strasznie dużo mi zostało mi w głowie.

roxanek88

rewelacja, może uczyć się w każdym miejscu korzystając z komórki lub komputera

rzepcen

Kurs spełnił moje oczekiwania. Dla osób, które posiadają samomotywację do nauki jest świetny. Można siąść przed komputer w każdym miejscu i czasie. Ciekawe i różnorodne zadania oraz możliwość wielokrotnego powtarzania tych samych zadań daje gwarancje zapamiętania wszystkich słówek z konkretnych działów. Polecam dla wszystkich osób, które w ciekawy sposób chcą posiąść nową wiedzę w nauce języków obcych, lub ułożyć sobie w głowie rzeczy już wcześniej poznane. Dla osób cierpiących na brak czasu - nie trzeba dojeżdżać do placówki naukowej, dla lubiących zadania na komputerze, dla każdego :)

huszka15

Kurs jest bardzo pomocny w nauce języka angielskiego. Bardzo dobrze dobrana tematyka rozdziałów, bardzo fajne lekcje (...) Ogólnie według mnie jest w porządku.

Katarzyna W.

Ciekawa zawartość tematyczna kursu, ćwiczenie słownictwa za pomocą różnych metod, ćwiczenia ze słuchu. Ranking użytkowników dodatkowo motywuje do wykonywania powtórek i kolejnych lekcji. Darmowe, dołączone ebooki oraz gry uatrakcyjniają naukę.

Emilia P.

lubie poznawac krok po kroku ;-) dzieki ze jestescie

sandomierzanka1986
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE