Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

KONWERSACJE ANGIELSKIE W MP3


Chcesz wreszcie zacząć mówić po angielsku? Pobierz konwersacje!

Masz blokadę językową? A może wyjeżdżasz za granicę w te wakacje i chcesz najpierw poćwiczyć rozmowę po angielsku? Pobierz konwersacje angielskie w mp3 za darmo! Pobierz i słuchaj gdziekolwiek: w samochodzie, na spacerze, podczas biegania - gdy tylko masz czas i ochotę.

Do czego przydadzą Ci się konwersacje?

Konwersacje przeznaczone są dla osób początkujących lub średnio zaawansowanych, które chcą udoskonalić swoje umiejętności i nauczyć się płynnej rozmowy po angielsku. Dzięki nim osłuchasz się z angielskim i poznasz mnóstwo praktycznych, przydatnych w codziennej rozmowie słów i zwrotów. Z konwersacjami angielskimi w mp3 język angielski przestanie być obcy!

Jak zdobyć dostęp do konwersacji angielskich w mp3?

Wystarczy, że w dniach 2-6 lipca 2018 r. kupisz dowolony kurs językowy online z oferty Multikurs.pl, a potem wyślesz do nas maila na adres bok@multikurs.pl - w odpowiedzi otrzymasz od nas aż 55 minut konwersacji angielskich za darmo.

 


Przykładowe konwersacje angielskie:

Odsłuchaj przykładową lekcję.

Dialog 2 - Przedstawianie się w sytuacjach oficjalnych

Po zakupie kursu online otrzymasz ich od nas aż 25!Wybierz kurs online już teraz i zgłoś się po odbiór konwersacji!

Nie zwlekaj. Masz czas do 6 lipca!Chcesz wykupić cały kurs Angielski Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych mp3? Sprawdź ofertę tutaj»

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE