Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Jak uczymy?

Kursy intensywne
MultiSłówka

UCZ SIĘ SŁÓWEK SZYBCIEJ I EFEKTYWNIEJ

Nasza metoda MultiSłówka gwarantuje, że wszystkie słówka zapamiętasz na zawsze dzięki Systemowi Inteligentnych Powtórek. Algorytm sam określa, kiedy przypada optymalny termin powtórzenia słówka. Dzięki temu nauczysz się dużo szybciej a słówka zapamiętasz na zawsze.

WCIĄGAJĄCE ĆWICZENIA 

Utrwalasz zdobytą wiedzę dzięki przyjemnym ćwiczeniom: rozumienie ze słuchu oraz wybór tłumaczenia.

MULTISŁÓWKA TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA NAUKĘ SŁOWNICTWA

★ Uczysz się słówek naturalnie. Przykładowe zdanie wraz z tłumaczeniem oraz ilustracja pozwolą Ci poznać kontekst, w jakim używane jest słówko, i jego możliwe zastosowania
★ Wybierasz własne kategorie słówek, dzięki czemu uczysz się tylko tego, czego potrzebujesz.
★ Sprawdzasz swoją wiedzę za pomocą ciekawych zabaw językowych, aby zobaczyć, ile udało Ci się nauczyć.
★ Nauczysz się poprawnej wymowy dzięki wysokiej jakości nagraniom profesjonalnych lektorów.
★Zdobywasz punkty za każdą wykonaną powtórkę i awansujesz w rankingu. Uczysz się i rywalizujesz z innymi użytkownikami.
★ Będziesz ciągle motywowany – co tydzień na swój adres mailowy otrzymasz raport podsumowujący Twoją pracę.

BEZPŁATNA APLIKACJA MOBILNA

Każdy może korzystać z bezpłatnej aplikacji MultiSłówka (na system Android). Dzięki niej słówek możesz uczyć się, gdzie chcesz i kiedy chcesz, wystarczy, że masz przy sobie swój smartfon lub tablet. Z MultiSłowkami uczysz się słówek naturalnie. Przykładowe zdanie wraz z tłumaczeniem oraz ilustracja pozwolą Ci poznać kontekst, w jakim używane jest słówko, i jego możliwe zastosowania.

Tak jak w kursach MultiSłówka, w aplikacji System Inteligentnych Powtórek dopasowuje się do Twojego stylu uczenia i pozwoli Ci przyswoić największą ilość słówek w możliwie najkrótszym czasie. Za powtórki i ćwiczenia zdobywasz punkty i awansujesz w rankingu. Uczysz się i rywalizujesz z innymi użytkownikami MultiSłówek.


ALGORYTM MULTISŁÓWKA

System Inteligentnych Powtórek MultiSłówka dostosowuje się do Użytkownika i w oparciu o analizę jego postępów w nauce wyznacza optymalne terminy powtórek. Użytkownik sam określa znajomość słówka, a system MultiWords  dobiera najlepszy czas i zakres powtórki, tak aby słowa stale pozostawały w pamięci. Dzięki temu czas potrzebny na naukę zostaje maksymalnie skrócony.

Algorytm wyznaczania powtórek MultiSłówka jest cały czas rozwijany i jak pokazuje doświadczenie tysięcy zadowolonych Użytkowników, przynosi wymierne efekty. W stosunku do istniejących algorytmów opiera się na kilku istotnych innowacjach. Przede wszystkim został wprowadzony podział pamięci na pamięć krótkotrwałą (STM – Short Term Memory) i długotrwałą (LTM – Long Term Memory), co przekłada się na wyliczany czas odpoczynku dla każdego słówka w zależności od jego trudności oraz stopnia przyswojenia, co o wiele lepiej odzwierciedla proces nauki podczas wykonywania powtórek.

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE