Wykorzystaj ostatni miesiąc wakacji. Rozpocznij kurs 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: AUGUST50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog


PLANOWANIE SAMODZIELNEJ NAUKI JĘZYKA: POBIERZ PLANER JĘZYKOWY!


Kluczem do sukcesu w samodzielnej nauce języka jest systematyczność i dobra organizacja własnej pracy. Zanim przystąpisz do nauki, zaplanuj więc dokładnie co, jak i kiedy zrobisz. Nie zostawiaj tego przypadkowi! Planowanie jest niezbędne, żeby czas nie przeciekał ci między palcami, a efekty zaskakiwały cię tylko pozytywnie.

Ponieważ wiemy, jak ważne jest planowanie w nauce, przygotowaliśmy uniwersalny planer językowy w formacie PDF do pobrania za darmo. Bez względu na to, jakiego języka się uczysz i na jakim poziomie zaawansowania jesteś, planer pomoże ci uporządkować i zaplanować systematyczną naukę, a także ułatwi bieżącą weryfikację założonych celów.


JAK KORZYSTAĆ Z PLANERA?

Planer podzielony jest na 4 części:

  • planer dzienny Pobierz»
  • planer tygodniowy z podziałem na dni tygodnia Pobierz»
  • planer miesięczny (do wydrukowania na każdy miesiąc oddzielnie) Pobierz»
  • planer roczny (z wyszczególnieniem celów półrocznych i kwartalnych) Pobierz»

Aby zoptymalizować proces nauki, skorzystaj z wszystkich czterech części. Na początek je wydrukuj. Potem wypełnij: na początek planer roczny, gdzie możesz zapisać swój własny cytat motywacyjny albo narysować motywujący obrazek.

Planer dzienny możesz od razu wydrukować kilka lub kilkanaście razy: codziennie będziesz wypełniać jeden. Plany miesięczne są już gotowe na cały rok.

W planie tygodniowym na każdy dzień masz do zaplanowania dwa rodzaje aktywności: Twoje własne zadania oraz zadania związane z kursem online (tutaj wystarczy, że wpiszesz nazwę rozdziału, lekcji czy działu słownictwa z kursu na platformie Multikurs.pl).


Powodzenia w planowaniu i realizacji Twoich celów!Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE