Kup dowolny kurs językowy 20% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: KWIGBP
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog

Jakich błędów nie popełniać na początku nauki języka?

Zaczynasz się uczyć angielskiego lub innego języka? Na razie masz dużo zapału, ale boisz się, że to się szybko zmieni? Popracuj nad swoim nastawieniem już teraz. Bo z  nauką jest jak ze śniadaniem: najważniejsze są początki!

Najlepsze prezentacje TED na temat nauki języków obcych

Nie wiesz, od której strony zabrać się za naukę języka? Zastanawiasz się, czy samodzielna nauka przyniesie jakiekolwiek efekty? Poznaj poliglotów i ich sposoby na naukę kilku, a nawet kilkunastu języków. Sprawdź triki najlepszych międzynarodowych ekspertów. 

Czego NIE robić, ucząc się języka?

Tym, co najbardziej przeszkadza w porozumiewaniu się w języku obcym, nie są wcale braki w wiedzy, ale ograniczenia, które sami sobie narzucamy. Czego nie robić, żeby uniknąć bariery językowej?

Jak się uczyć słówek?

Jak skutecznie uczyć się słówek, aby nie zapominać tego, czego już się nauczylismy? Oto 3 super skuteczne sposoby, które pomogą Ci w zapamiętywaniu nowych słówek.

Nauka języka dla zabieganych - 10 skutecznych sposobów!

Zbyt zajęty, żeby uczyć się języków? Natłok obowiązków i ciągły pośpiech sprawiają, że pomimo szczerych chęci nie możesz znaleźć czasu na naukę angielskiego lub innego języka? Poznaj 10 sposobów na skuteczną naukę, która nie zajmie Ci więcej niż 10 minut dziennie!

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE