Nie zmarnuj wakacji! Wszystkie kursy 35% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: AUGBP
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog

Jak uczyć się języka, korzystając z nowych technologii?

Tradycyjny podręcznik uzupełniamy nauką online, aplikacjami i grami językowymi, podcastami i wideocastami. Jakie są zalety takich sposobów nauki i co zrobić, aby czerpać z nich jak najwięcej?

Jak uczymy się języka w Multikurs.pl?

Nauczanie i nauka języków obcych jest dla nas nie tylko pracą, ale i pasją.
Jakie są nasze sprawdzone sposoby nauki?
Chcemy się nimi z Tobą podzielić. Może Cię czymś zainspirujemy!Jak nauczyć się języka w domu?

Chcesz uczyć się języka, ale nie masz wystarczająco dużo ani czasu, ani pieniędzy, żeby uczyć się w szkole językowej? Zobacz, co zrobić, żeby nauczyc się języka w domu.


Jak uczyć się języka? Jak dziecko!

Ucząc się języka, warto naśladować zachowania dzieci. Ich ciekawość świata i wytrwałość to cechy nie do przecenienia w nauce. Jako dorośli możemy się od nich naprawdę sporo nauczyć! Zobacz, jak uczyć się angielskiego jak dziecko!

Rozumienie ze sluchu. Jak zrozumieć obcokrajowca?

Zdolność rozumienia tego, co ktoś do nas mówi, jest niezbędna, aby prowadzić rozmowę w języku obcym. Z czego wynikają problemy z rozumieniem ze słuchu i jak im zaradzić?

Jak nauczyć się mówić z kursami Profesor Henry?

Korzystasz z kursów z serii Profesor Henry? A może dopiero się nad tym zastanawiasz? Sprawdź, co sprawia, że są one tak skutecznym narzędziem do nauki języków obcych!

Wyciśnij naukę na maksa: sprawdzone przepisy na naukę języka!

Ucz się języka NA MAKSA! Czerp z tego, co jest dostępne w otaczającym Cię świecie. Wyciśnij naukę jak owoc! Sprawdź nasze skuteczne przepisy na efektywną naukę.

Jak szybko opanować język?

Większość osób uczących się języka ma ten sam problem: chciałyby opanować go jak najszybciej, ale jednocześnie nie mają zbyt wiele czasu na naukę. Przekonaj się, że wystarczy 15 minut dziennie, żeby zrobić duże postępy!


Jakich błędów nie popełniać na początku nauki języka?

Zaczynasz się uczyć angielskiego lub innego języka? Na razie masz dużo zapału, ale boisz się, że to się szybko zmieni? Popracuj nad swoim nastawieniem już teraz. Bo z  nauką jest jak ze śniadaniem: najważniejsze są początki!

Jak nauczyć się mówić z kursami MultiSłówka?

Chcesz wreszcie nauczyć się mówić po angielsku albo w innym języku? Wybierz MultiSłówka! Zobacz, co sprawia, że kursy MultiSłówka są tak skutecznym narzędziem do nauki mówienia w językach obcych?

Najlepsze prezentacje TED na temat nauki języków obcych

Nie wiesz, od której strony zabrać się za naukę języka? Zastanawiasz się, czy samodzielna nauka przyniesie jakiekolwiek efekty? Poznaj poliglotów i ich sposoby na naukę kilku, a nawet kilkunastu języków. Sprawdź triki najlepszych międzynarodowych ekspertów. 


Którą metodę nauki języka wybrać?

Nauka w szkole językowej czy nauka przez konwersacje? A może nauka online? Poznaj plusy i minusy wybierz najlepszą metodę dla siebie.

Czego NIE robić, ucząc się języka?

Tym, co najbardziej przeszkadza w porozumiewaniu się w języku obcym, nie są wcale braki w wiedzy, ale ograniczenia, które sami sobie narzucamy. Czego nie robić, żeby uniknąć bariery językowej?

Jak oglądać filmy w języku obcym?

Oglądanie filmów po angielsku i w innych językach, których się uczymy, to świetny sposób na naukę języka. Trzeba jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, aby było to rzeczywiście skuteczne.

Nauka języka to najlepsza inwestycja.

Nie jesteś przekonany, że warto się uczyć języków? A może masz mały kryzys w nauce? Przeczytaj ten artykuł i zobacz, że nauka języka to najlepsza inwestycja w siebie.

    

5 sprytnych językowych trików

Dzięki którym nauczysz się języka szybko i bez problemów: nawet, jeśli masz mało czasu na naukę. Poznaj nieszablonowe, sprytne sposoby na naukę!


Jak się uczyć słówek?

Jak skutecznie uczyć się słówek, aby nie zapominać tego, czego już się nauczylismy? Oto 3 super skuteczne sposoby, które pomogą Ci w zapamiętywaniu nowych słówek.

Nauka języka dla zabieganych - 10 skutecznych sposobów!

Zbyt zajęty, żeby uczyć się języków? Natłok obowiązków i ciągły pośpiech sprawiają, że pomimo szczerych chęci nie możesz znaleźć czasu na naukę angielskiego lub innego języka? Poznaj 10 sposobów na skuteczną naukę, która nie zajmie Ci więcej niż 10 minut dziennie!

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE