Ostatnie 3 dni promocji! | Kup kurs online 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: JANUARY50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog

https://www.multikurs.pl/blog/motywacja

Sprawdź, jaki jest Twój styl nauki i dobierz najlepszą metodę dla siebie!

Każdy z nas ma nieco inne preferencje: inne kanały, którymi najlepiej przyswaja wiedzę. Sprawdź, który z typów ucznia najbardziej Cię przypomina i zobacz, jakie metody nauki polecane są dla Ciebie.

Techniki nauki języka w domu. Zabierz się do tego z głową!

Samodzielna nauka języka obcego w domu może być bardzo efektywna, ale tylko pod warunkiem, że odpowiednio ją zaplanujesz i będziesz się trzymać wytyczonego planu. Inaczej szybko się zniechęcisz, a efekty będą mizerne. Jak się więc za to zabrać?Aplikacje przydatne przy nauce języka w domu

Polecimy Ci mnóstwo przydatnych programów i aplikacji: nie tylko językowych, ale też np. internetowy licznik, który doradzi Ci, kiedy zrobic przerwę w nauce i stronę, na której znajdziesz dźwięki pomagające skupić się na nauce. To jest absolutny must have każdego samouka!

Motywacja do samodzielnej nauki

Motywacja, na początku ogromna, często nie wytrzymuje próby czasu. Po kilku dniach czy tygodniach nauki pierwszy zapał często wygasa. Czy można temu zaradzić? Tak, jeśli uda się poąłczyć motywację z samodyscypliną. Sprawdź, jak to zrobić!

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE