Wykorzystaj szansę. Do końca tygodnia kursy 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: CHANCE50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego online?

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KURS ANGIELSKIEGO ONLINE?

Szkolenia językowe dla pracowników to bez wątpienia konieczna praktyka, która stosowana jest od dawna i prawdopodobnie nie straci na popularności jeszcze przez długi czas. Rozwój technologii pozwala pracodawcom na wybór nowoczesnych metod w tym zakresie. Jedną z nich jest kurs angielskiego online, czyli szkolenie językowe, które każdy pracownik może przejść w dowolnym miejscu na świecie, a jedynym wymaganiem jest komputer z dostępem do sieci. Ale dlaczego kurs angielskiego dla firm przez Internet to dobre rozwiązanie? Jakie niesie ze sobą korzyści?

 

Jakie problemy rozwiązuje e-learning?

Pierwszą, podstawową i chyba najważniejszą zaletą korzystania z kursu angielskiego online jest brak bariery geograficznej. Pracownicy otrzymują link do pakietu z kursem angielskiego dla firm i mogą odbyć go w dowolnym miejscu. W tym przypadku nie jest problemem to, że jedna siedziba firmy znajduje się w Londynie, druga w Nowym Yorku, a trzecia w Warszawie. Wszyscy pracownicy są w stanie przejść to samo szkolenie językowe i to nawet równolegle, gdy nadarzy się taka potrzeba.

Możliwość dostosowania tempa i czasu nauki

Druga sprawa, która może się okazać również kluczowa – szczególnie jeśli mówimy o szkoleniach językowych – to możliwość dostosowania tempa pracy do własnych preferencji i możliwości. Niektórzy będą potrzebowali na taki kurs więcej czasu, inni mniej. Korzystając z kursu angielskiego online, można samoczynnie zatrzymywać, cofać i ponownie odtwarzać audio i video tak, aby dokładnie wszystko zrozumieć. Innym czynnikiem również powiązanym z czasem jest możliwość dostosowania długości sesji. Podobnie jak powyżej, niektórzy będą uczyć się wydajniej podczas krótszych części kursu angielskiego online, a inni będą chcieli załatwić wszystko za jednym razem. 

Chcesz doszkalać swoich pracowników? Sprawdź angielski biznesowy online» 

Niższe koszty organizacji kursów angielskiego dla firm online

Kolejną zaletą kursów angielskiego dla firm prowadzonych online są materiały multimedialne  dostępne na każdym poziomie zaawansowania. Na stacjonarny kurs w sali ciężko przyszykować tak dużą ilość folderów multimedialnych, a jeśli już to wiąże się to najczęściej z dużymi kosztami. Podczas szkolenia językowego online można w łatwy sposób dystrybuować materiały dla uczestników. Ostatnia zaleta dotyczy już bardziej pracodawców, którzy zdecydowali się zainwestować w kurs angielskiego dla firmy, który odbywa się w całości przez Internet. Chodzi w tym przypadku o porównanie kosztów kursu e-lerningowego z tradycyjną jego wersją. Wykupienie licencji na taki pakiet jest zazwyczaj tańsze niż organizacja szkolenia stacjonarnego z opieką i dojazdem lektora, gdzie trzeba wynająć salę, native speakerów oraz sprzęt.

Podsumowując, wśród zalet szkolenia językowego online znajdziemy:

  • brak bariery geograficznej,
  • możliwość dostosowanie tempa nauki,
  • możliwość dostosowania czasu nauki,
  • łatwiejszą dystrybucja materiałów dodatkowych,
  • mniejsze koszty organizacji.Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE