Wykorzystaj szansę. Do końca tygodnia kursy 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: CHANCE50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

E-learning a stacjonarne szkoły językowe – angielski dla firm

E-LEARNING A TRADYCYJNE SZKOŁY JĘZYKOWE - ANGIELSKI DLA FIRM

 

Porównajmy kursy językowe dla pracowników prowadzone przez Internet z tymi odbywającymi się stacjonarnie w szkołach językowych, bądź na specjalnych szkoleniach organizowanych w siedzibie firmy. W tle będzie przygrywała nam melodia przyszłości i to właśnie dlatego opowiemy się nieco bardziej po stronie tych pierwszych, a konkretniej przedstawimy zalety kursu angielskiego dla firm, który przeprowadza się online. 

 

Dla swoich pracowników wybierz kurs angielskiego online!

Dlaczego warto szkolić pracowników z języków obcych?

Pozwolimy sobie pominąć tutaj obszerne tłumaczenie tego, dlaczego angielski dla firm to przydatne szkolenie i dlaczego warto zainwestować w rozwój pracowników właśnie w tym kierunku. Jedyne co warto podkreślić to fakt, że angielski biznesowy nieco różni się do tego, którego uczymy się powszechnie. Kursy angielskiego dla pracowników z konkretnych segmentów to szkolenia wzbogacone o słownictwo charakterystyczne dla danej dziedziny, jak również zwroty, które mogą okazać się przydatne w kulturze korporacyjnej i pokrewnych.

Dlaczego warto korzystać z kursów językowych online?

Przechodząc jednak do meritum, chcieliśmy wymienić kilka zalet związanych z prowadzeniem kursu języka angielskiego dla firm na tzw. platformach e-lerningowych. Pierwsza z nich to bez wątpienia cena – licencja na pakiet lub program zawierający kurs angielskiego dla pracowników będzie prawdopodobnie tańsza niż zorganizowanie szeroko zakrojonego szkolenia, do którego to trzeba będzie zatrudnić wykładowców lub native speakerów, wynająć salę i wyposażyć ją w potrzebny sprzęt.

Druga kwestia dotycz bariery geograficznej – jak nie trudno się domyślić do przystąpienia do szkolenia z języka angielskiego dla firm online wystarczy komputer z dostępem do Internetu, dlatego jedno szkolenie może odbywać się jednoczenie na najdalszych krańcach globu.

Dodatkowo kurs angielskiego dla pracowników w takim wydaniu może być wykonywany nie tylko na komputerach służbowych, ale również prywatnych. To ważne także ze względu na dwie kolejne zalety, czyli możliwość dostosowania tempa pracy do indywidualnych wymagań, jak również czasu trwania poszczególnych sesji. Jedni wola pracować szybciej, inni lepiej przyswajają wiedze, gdy mogą zrobić sobie często przerwę od nauki.

Co więcej, angielski dla firm w wersji online ma to do siebie, że praktycznie w nieskończoność możemy powtarzać, cofać i odtwarzać od nowa materiały video i audio, co również może być kluczowe w tym przypadku.

Ostatnia zaleta wiąże się z materiałami dodatkowymi, które to dużo łatwiej pobrać w wersji załącznika multimedialnego niż dystrybuować na kartkach, płytach CD/DVD itp. Przykładowo w przypadku angielskiego biznesowego mogą być to różnego rodzaju materiały wideo przedstawiające scenki zaczerpnięte z firmowej codzienności lub tablice ze zwrotami charakterystycznymi dla danych segmentów rynku.

.

Angielskie słownictwo biznesowe Twoi pracownicy poznają z Multikurs.pl

Podsumowując, najważniejsze „ZA” kursem angielskiego dla pracowników w wersji e-learningowej to:

  • niska cena,
  • brak bariery geograficznej,
  • możliwość dostosowania tempa nauki indywidualnie,
  • dostęp do statystyk i postępów kursantów,
  • łatwe pobieranie materiałów dodatkowych.

Chcesz doszkalać swoich pracowników? Sprawdź angielski biznesowy online» 


Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE