Językowe prezenty po angielsku

 
językowe święta online

 

Rozpoczynamy grudzień, miesiąc językowych przyjemności. Jeśli myślisz, że świątecznych przygotowań nie można połączyć z bezbolesną nauką języka obcego, jesteś w błędzie. Sprawdź, jaki prezent: angielski i nie tylko dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Odliczamy do Świąt z kalendarzem adwentowym

Czy czujesz już klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i nie możesz się ich doczekać? Będziesz codziennie sprawdzać, ile dni pozostało do Wigilii? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną opcję: odliczaj dni z językowym kalendarzem adwentowym, który przygotowaliśmy! Nie dość, że będziesz na bieżąco z upływającymi dniami zbliżającymi nas do Świąt, to codziennie nauczysz się nowego słówka związanego ze Świętami!

 

W jakich językach jest dostępny nasz prezent: angielski, niemiecki i co jeszcze?

W Twoje ręce oddajemy kalendarz adwentowy w trzech językach:

– w języku angielskim – pobierz »

–  po niemiecku – pobierz »

oraz w języku hiszpańskim – pobierz »

 

Jak przygotować językowy kalendarz adwentowy?

1. Wydrukuj kalendarz dwustronnie, najlepiej na kolorowo i na sztywnym papierze.

2. Połóż obie kartki kalendarza na dużej desce do krojenia.

3. Weź nożyk do papieru lub niewielki nóż kuchenny i ponacinaj krawędzie obrazków z 3 stron, tak aby powstały „okienka” gotowe do otwarcia.

4. Powieś kalendarz na ścianie. Codziennie odsłaniaj po jednym „okienku” i ucz się nowego świątecznego słówka!

Kalendarz możesz również wykorzystać do gry w memory z najmłodszymi członkami Rodziny. Dzieci na pewno ucieszą się ze wspólnie spędzonego czasu podczas językowej rozgrywki – będzie to idealny prezent do wspólnej nauki angielskiego.

 

Chcesz poznać więcej słów na każdą okazję, nie tylko od święta? Zapraszamy do naszego kursu angielskiego!

Korzystając z naszej platformy, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. W każdym momencie możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.