Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog

Ucz się niemieckiego z piosenek!

Poznaj nowy sposób nauki języka: przez słuchanie piosenek. Wystarczy dostęp do internetu i słuchawki. 5 najleppszych piosenek do nauki niemieckiego!

Niemieckie imiona i ich polskie odpowiedniki

Imiona naszych zachodnich sąsiadów nie różnią się aż tak bardzo od polskich. Część niemieckich imion różni się od polskich tylko końcówką. Zobacz listę popularnych niemieckich imion i ich polskich odpowiedników.

Jak uczyć się niemieckiego z seriali?

Lubisz seriale? Uczysz się niemieckiego? Dlaczego nie uzupełnić nauki z książek oglądaniem seriali w tym właśnie języku? Jak oglądać seriale obcojęzyczne, żeby była to nie tylko przyjemność, ale i skuteczna nauka?

50 twarzy uprzejmości. Mów uprzejmie po niemiecku!

Czy potrafisz zachowywać się uprzejmie mówiąc po niemiecku? Poznaj dokładnie 50 przydatnych wyrażeń, dzięki którym Twój język będzie nie tylko bogaty, ale i elegancki.

Niemiecka wymowa: zasady

Wymowa niemiecka jest stosunkowo łatwa dla Polaków. Poznaj podstawowe zasady i reguły, dzięki którym będziesz w stanie wymawiać słowa i zdania w sposób zrozumiały dla osób niemieckojęzycznych.

 

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE