Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog

ROZMÓWKI ANGIELSKIE W PDF

Wybierasz się na wakacje za granicę lub dłuższy wyjazd w celach służbowych? Jakikolwiek jest cel Twojej podróży, na pewno przyda Ci się nasz e-book w wygodnej formie pdf. Dowiesz się z niego m.in jak dogadać się z obsługą lotniska, zamówić obiad w restauracji, zameldować się w hotelu czy poradzić sobie w sytuacjach awaryjnych.


SPIS TREŚCI

E-book „Rozmówki angielskie w pdf” został podzielony na sześć rozdziałów:
    1. W podróży
    2. Kupowanie biletu
    3. Pytanie o drogę
    4. W hotelu
    5. W restauracji
    6. Sytuacje awaryjne

W każdym rozdziale znajdziesz pogrupowane tematycznie angielskie słówka i zwroty.

DLACZEGO WARTO MIEĆ TEN E-BOOK?

Bo znajdziesz w nim słowa, zwroty i przykładowe zdania niezbędne podczas każdego wyjazdu za granicę. Pamiętaj, że po angielsku dogadasz się praktycznie wszędzie, nie tylko w tych krajach, w których jest on językiem urzędowym.
Znajomość języka obcego to dzisiaj konieczność. Języków używamy nie tylko w pracy czy szkole. Języki obce są nam potrzebne także w czasie wolnym, kiedy wyjeżdżamy na wakacje. trudno w końcu wiecznie porozumiewać się na migi!
Nie znasz jeszcze angielskiego wystarczająco? Z pomocą przychodzi nasz e-book „Rozmówki angielskie w pdf”. Z jego pomocą nie tylko poradzisz sobie podczas pobytu za granicą. Nasz e-book wzbogaci także twoje angielskie słownictwo. Zaczniesz posługiwać się językim angielskim sprawniej nie tylko na urlopie, lecz także w ciągu całego roku.
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE