Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog

5 NAJLEPSZYCH PREZENTACJI TED
O NAUCE JĘZYKÓW OBCYCH

Podczas konferencji TED specjaliści i eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Poniżej subiektywna listę prezentacji, które na pewno pomogą Wam w nauce wybranego języka! Nieważne, czy będzie to angielski, niemiecki, francuski czy chiński! Jeśli się uczyć języków obcych, to od najlepszych.

*Jeśli nie znasz języka angielskiego na poziome umożliwiającym swobodne zrozumienie prezentacji, skorzystaj z opcji napisów i / lub tłumaczenia automatycznego na język polski dostępnej w ustawieniach w filmikach na youtube. Nawet jeśli jesteś osobą początkującą, obejrzyj filmik i sprawdź, ile słówek i zwrotów uda Ci się wyłapać z prezentacji! 

 

Sid Efromovich – 5 technik, by mówić w każdym języku
(5 techniques to speak any language)

Chcesz się dowiedzieć, co zrobić, by nauczyć się dowolnego języka? Poznaj 5 wypróbowanych sposobów, by skutecznie nauczyć się każdego języka. Nauka to proces, podczas którego masz prawo do pomyłek. To między innymi dzięki popełnionym błędom uczysz się, jak poprawnie posługiwać się językiem obcym. Poznaj pozostałe zasady Sida!

Benny Lewis – Hackowanie nauki języków
(Hacking language learning)

Przekonaj się, że każdy, ale to naprawdę każdy, ma zdolność do nauki języków. Trzeba tylko znaleźć odpowiednie narzędzie. Uważasz, że języki obce nie są dla Ciebie? Sprawdź, co Cię odstrasza od nauki i znajdź swój klucz do językowego sukcesu! 

Tim Doner – Przełamując bariery językowe
(Breaking the language barrier)

Jak poznać podstawy dowolnego języka bez chodzenia na kursy językowe? Czy nauka angielskiego może stać się Twoim hobby? Posłuchaj historii poligloty, Tima Donera, który zna ponad 20 języków (w tym francuski, rosyjski, arabski, niderlandzki, chiński i turecki) i poznaj jego metodę skutecznej nauki. 

Matthew Youlden – Jak się łatwo nauczyć języka?
(How to learn any language easily)

Czy nauka języka jest trudna niczym fizyka kwantowa? Czy wymaga wybitnych zdolności? Czy musisz być biegły, by mówić po angielsku? Poliglota i lingwista Matthew Youlden rozprawia się z najbardziej powszechnymi mitami o nauce języków. Jakie są zalety znajomości więcej niż jednego języka obcego? Obejrzyj film.

Chris Lonsdale – Jak się nauczyć języka w 6 miesięcy?
(How to learn any language in six months?)

Co zrobić, by mówić w języku obcym w zaledwie 6 miesięcy? Poznaj receptę na sukces lingwisty Chrisa Lonsdale'a, który wierzy, że każdy może nauczyć się języka w pół roku. Szaleństwo? Sprawdź jego teorię. 

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE