Jak nauczyć się mówić z kursami MultiSłówka?

Co sprawia, że kursy MultiSłówka są tak skutecznym narzędziem do nauki mówienia w językach obcych?

Blog sposoby nauki Multisłówka

1. Zwroty i zdania gotowe do użycia w najczęściej spotykanych sytuacjach komunikacyjnych.

Idziesz na zakupy w Londynie? Przypomnij sobie kategorię ,,zakupy” z kursu MultiSłówka i do dzieła: na pewno nie zabraknie ci potrzebnego słownictwa. Możesz nawet używać całych gotowych zdań z kursu. Są one tak dobrane, aby jak najlepiej oddawać codzienne życie w danym kraju.

2. Tysiące nagrań słów i zdań czytanych przez native speakerów.

Słuchaj i powtarzaj, aby szlifować akcent! To najlepsza metoda ćwiczenia wymowy. Ważne jest zarówno osłuchiwanie się z językiem, jak i ćwiczenie mówienia. Stąd już tylko krok do swobodnej rozmowy w języku obcym.

3. Innowacyjna funkcja trenera wymowy.

Każde słówko lub zdanie możesz też nagrać za pomocą mikrofonu, aby je potem odsłuchać i porównać z wymową lektora. Mów jak native speaker!

4. Ćwiczenia utrwalające na rozumienie ze słuchu, oswajające z prawidłową wymową.

Bo ważne jest nie tylko to, aby samemu umieć coś prawidłowo  powiedzieć, ale i to, by zrozumieć to, co do nas mówią 😉 Zwłaszcza rodzimi użytkownicy języka, którzy mówią często bardzo szybko lub ,,połykają” końcówki.

Paradoksalnie chcąc ćwiczyć mówienie warto także zwrócić szczególna uwagę na ćwiczenia typu dyktando – jest to doskonały sposób na doskonalenie zdolności ,,wysłyszenia” wszystkich słów wypowiadanych w zdaniu przez osobę mówiącą.

Przekonany? Zabieraj się za naukę z kursem MultiSłówka!

Korzystając z naszej platformy, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. W każdym momencie możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.