Świętuj Europejski Dzień Języków! Kursy aż 60% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: LINGUA60
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog


JAK NAUCZYĆ SIĘ MÓWIĆ Z KURSAMI MULTISŁÓWKA?

Co sprawia, że kursy MultiSłówka są tak skutecznym narzędziem do nauki mówienia w językach obcych?1. Zwroty i zdania gotowe do użycia w najczęściej spotykanych sytuacjach komunikacyjnych.

Idziesz na zakupy w Londynie? Przypomnij sobie kategorię ,,zakupy" z kursu MultiSłówka i do dzieła: na pewno nie zabraknie ci potrzebnego słownictwa. Możesz nawet używać całych gotowych zdań z kursu. Sa one tak dobrane, aby jak najlepiej oddawać codzienne życie w danym kraju.

2. Tysiące nagrań słów i zdań czytanych przez native speakerów.

Słuchaj i powtarzaj, aby szlifować akcent! To najlepsza metoda ćwiczenia wymowy. Ważne jest zarówno osłuchiwanie się z językiem, jak i ćwiczenie mówienia. Stąd już tylko krok do swobodnej rozmowy w języku obcym.

3. Innowacyjna funkcja trenera wymowy.

Każde słówko lub zdanie możesz też nagrać za pomocą mikrofonu, aby je potem odsłuchać i porównać z wymową lektora. Mów jak native speaker!

4. Ćwiczenia utrwalające na rozumienie ze słuchu, oswajające z prawidłową wymową.

Bo ważne jest nie tylko to, aby samemu umieć coś prawidłowo  powiedzieć, ale i to, by zrozumieć to, co do nas mówią ;) Zwłaszcza rodzimi użytkownicy języka, którzy mówią często bardzo szybko lub ,,połykają" końcówki.

Paradoksalnie chcąc ćwiczyć mówienie warto także zwrócić szczególna uwagę na ćwiczenia typu dyktando - jest to doskonały sposób na doskonalenie zdolności ,,wysłyszenia" wszystkich słów wypowiadanych w zdaniu przez osobę mówiącą.

 

Przekonany? Zabieraj się za naukę z kursem MultiSłówka!

 

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE