Wykorzystaj szansę. Do końca tygodnia kursy 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: CHANCE50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog


JAK NAUCZYĆ SIĘ MÓWIĆ Z KURSAMI INTENSYWNYMI?


Korzystasz z kursów z serii Profesor Henry? Sprawdź, co sprawia, że są one tak skutecznym narzędziem do nauki języków obcych.

❶ Nagrania native speakerów

Każda lekcja zawiera kilkadziesiąt słów czytanych przez rodzimych użytkowników języka, dodatkowo całe dialogi i nagrania do odsłuchu. Kształtuj rozumienie ze słuchu i zapamiętuj słowa, zdania i zwroty dzięki licznym ćwiczeniom!

❷ Filmy i animacje

Oglądaj zabawne filmy i animacje! Kursy intensywne na platformie multikurs.pl zawierają animowane obrazki i filmy, które  w przyjemny sposób pozwolą Ci osłuchać się z językiem.

❸ Funkcja trenera wymowy

Podczas nauki słówek możesz nie tylko odsłuchać nagranie, ale nagrać własną wypowiedź i porównać ją z tą czytaną przez native speakera - dzięki temu ukształtujesz prawidłową wymowę!

❹Dialogi z możliwością odgrywania ról

Wciel się w wybraną postać i odpowiadaj na kwestie wypowiadane przez lektora - nagraj czytane przez siebie fragmenty i porównaj je z wymową native speakera!

❺ Zdania i zwroty gotowe do użycia

Wszystkie dialogi w naszych kursach tworzone są przez native speakerów. Dzięki temu możesz być pewny, że tak właśnie mówią ludzie w danym kraju. Zapamiętuj więc całe zwroty i zdania i śmiało używaj ich w rozmowie!

Przekonany? Wybierz język i do dzieła!

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE