Wykorzystaj szansę. Do końca tygodnia kursy 50% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: CHANCE50
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Aplikacje do nauki angielskiego w domu

NAJLEPSZE APLIKACJE DO NAUKI ANGIELSKIEGO W DOMU


aplikacje-do-nauki-jezykow

Szukasz dobrej aplikacji do nauki angielskiego lub innego języka obcego, która pomoże Ci poznać język samodzielnie? Chcesz uczyć się angielskiego w domu, ale masz problemy z motywacją i organizacją czasu? Po kilku dniach początkowy zapał przechodzi i coraz trudniej Ci jest zasiąść do samodzielnej nauki angielskiego? To powszechny problem wśród osób decydujących się na samodzielną naukę języka w domu. Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze – kila dni nauki i po sprawie? Nigdy więcej! Wypowiedz wojnę lenistwu i złej organizacji czasu. Poznaj aplikacje do nauki angielskiego i strony internetowe, które pomogą Ci się skupić i podpowiedzą, kiedy i jak się uczyć.   Z tymi aplikacjami dasz radę!

 

Aplikacje do nauki języka pomagające w skupieniu

Zasiadasz do komputera z zamiarem nauki angielskiego, ale po kilku godzinach łapiesz się na tym, że sprawdziłeś pocztę, jesteś na bieżąco z wydarzeniami politycznymi i sportowymi oraz nowościami w świecie mody i  zlikowałeś kilkanaście postów na facebooku, ale nie udało Ci się jeszcze niczego nauczyć? Koncentracja to klucz do skutecznej nauki. Lepiej skupić się na solidnej nauce na 15 minut niż „ślęczęć” nad książkami nawet pół dnia, ale co chwila zajmując się czymś innym i myśląc o przysłowiowych niebieskich migdałach.


Wypróbuj:

 • dźwięki pomagające się skupić. Wybierz taki zestaw dźwięków, który będzie dla Ciebie najprzyjemniejszy: szum morza, śpew ptaków, a może dźwięki deszczu za oknem i trzaskający ogień w kominku? Takie możliwości dają aplikacje A Soft Murmur lub White Noise Generator
 • programy ograniczające marnowanie czasu! Nie spędzaj godzin na stronach-destraktorach, typu portale społecznościowe, youtube, poczta. Zacznij używać internetu do Twoich celów dzięki StayFocusdWasteNoTime


Wiesz juz, jak się skupić? Zacznij kompleksową naukę angielskiego online!

angielski-online

Aplikacje ułatwiające organizację czasu

 Czas przecieka Ci między palcami? Uczysz się, ale idzie Ci to wolno i opornie? W rezultacie to, co powinno zająć pół godziny, zajmuje trzy? Są rozwiązania!

 • Jeśli zaczynasz coś robić, skup się na tym i tylko na tym przez ok. 30 minut, a następnie zrób sobie przerwę, ale nie dłużej niż 10-minutową. Potem znów się ucz. Takie ograniczenie czasowe sprawi, że łatwiej Ci będzie wytrwać, a przerwy nie będą się niebezpiecznie przedłużać.
 • Możesz pobrać specjalną aplikację organizującą pracę, np. Tomato Timer lub Toggl, żeby nie stracić poczucia czasu: 25 minut nauki, 5 minut przerwy, znów nauka. Przerwy podnoszą efektywność pracy - byle nie trwały dłużej niż sama praca.


Aplikacje do planowania nauki angielskiego w domu

 • W ostatni weekend miałeś przerobić czas prezent perfect i rozwiązać 5 ćwiczeń, ale z soboty przełożyłeś to na niedzielę, z niedzieli na poniedziałek, a z poniedziałku na kolejny weekend? To droga do nikąd. Spójrz prawdzie w oczy!

  • Jeśli coś możesz zrobić w mniej niż 2 minuty, zrób to od razu. Nie odkładaj na później!
   Jeśli już musisz odłożyć coś na później (wiadomo, różne rzeczy się zdarzają!), koniecznie to zapisz, aby nic ci nie umknęło. Pomogą Ci w tym specjalne programy, np. Evernote lub Todoist
  • Dla leniwych: warto planować codzienne nawyki, pomagające w przyswajaniu angielskiego czy innego języka poza tradycyjną nauką, np. oglądanie filmów w wersji oryginalnej, zaglądanie na stronę z wiadomościami, przejrzenie czasopisma. Dobre nawyki (zwłaszcza te językowe!) możesz budować np. z aplikacjami Habtica Habit List


Najlepsze aplikacje do nauki angielskiego


Chcesz poznawać angielskie słówka nie wychodząc z domu? Ucz się słówek online!Czyli samodzielna nauka języka, ale nie tylko w domu! Co powiesz na to, żeby wykorzystać czas spędzony w drodze do pracy albo w kolejce na naukę języka? Koniecznie pobierz i korzystaj przynajmniej z jednej aplikacji do nauki języków obcych! My polecamy zwłaszcza te:

Z takimi aplikacjami w wolnych chwilach możesz nie tylko się uczyć, ale i dobrze bawić – zawierają gry językowe, a nauka słówek jest multimedialna i ciekawa. Ważna informacja dla zabieganych: nauka z aplikacji pomaga oszczędzać czas: zamiast nudzić się w autobusie, a potem zasiadać do nauki tuż po powrocie, po prostu przerób swoją porcję słówek po drodze, a potem już tylko odpoczywaj.

 
Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE