Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Blog


Słownictwo z „Gry o tron”

Oglądasz Grę o tron” w HBO? Przy okazji oglądania ucz się angielskiego! Prezentujemy listę słów związanych tematycznie z serialem  i powiedzeń Twoich ulubionych bohaterów.

Nauka angielskiego z serialem  Dr House

Z amerykańskiego serialu „Dr House” nauczysz się mnóstwa słów i wyrażeń związanych z medycyną, ale nie tylko! Ciekawe przypadki medyczne przeplatane są przecież w serialu wątkami osobistymi.

Angielski prawniczy: słownictwo z serialu  „Suits"

Śledzisz serial „Suits”? Zapoznaj się z listą słówek i zwrotów, które przydadzą się na sali sądowej. Z tego serialu nauczysz się wielu określeń prawniczych, ale nie tylko!

Angielski z serialem „House of Cards"

Chcesz się nauczyć mówić po angielsku o polityce i władzy? Nie mogłeś lepiej trafić. Oglądaj serial House of Cards" i zapoznaj się z listą słów i powiedzeń bohaterów tego serialu, a będziesz swobodnie rozmawiać o polityce!

„Downton Abbey" - słownictwo angielskie

Oglądasz „Dwonton Abbey”? Wykorzystaj to, żeby podszkolić swój angielski! Choć akcja serialu rozgrywa się w przededniu i w trakcie I Wojny Światowej, większość słownictwa używana w nim jest też spotykana we współczesnym języku angielskim.

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE