Liście spadają, ceny też! Jesienią wystartuj z nauką 45% taniej
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: STARTNOW
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Angielski dla firm

angielsk-dla-firm

Szkolenia językowe – know-how. Jak dobrze inwestować w pracowników?

Dlaczego kursy angielskiego biznesowego są ważne dla sprawnego funkcjonowania Twojej firmy? I jak zorganizować kursy angielskiego dla pracowników, żeby były jak najbardziej skuteczne, a jednocześnie nie nadwyrężyły firmowego budżetu?Kursy językowe dla firm a języki przyszłości

Język biznesu to angielski. Ale czy tylko? Zobacz, jakie  języki mają szansę stać się językiem przyszłości w międzynarodowych korporacjach. Jakich języków warto uczyć pracowników i jak prowadzić szkolenia językowe, aby były jak najbardzioej skuteczne?Kursy językowe dla firm - inwestycja czy wydatek?

Szkolenia językowe dla pracowników stają się coraz popularniejsze. Rozważasz wprowadzenie ich w Twojej firmir, ale nie jesteś pewna/y, czy ta inwestycja się zwróci? Wynajem sali i lektora oraz zakup materiaów dydaktycznych przekracza Twój budżet? Sprawdź,czy warto!E-learning a tradycyjne szkoły językowe 

W tym artykule porównamy kursy językowe dla pracowników prowadzone przez Internet z tymi odbywającymi się stacjonarnie w szkołach językowych, bądź na specjalnych szkoleniach organizowanych w siedzibie firmy.

Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego online?

Jedną z form szkoleń językowych dla pracowników są platformy do nauki języka online. Przekonaj się, że to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy: pracownicy będą mogli uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, a Ty nie poniesiesz dużych kosztów!

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE