Pierwszy powiew językowej wiosny! Kursy 55% taniej!
Do końca promocji:
Twój kod rabatowy: MARCH55
Aby zapewnić najwyższą jakość kursów i usług, wykorzystujemy pliki cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania i dostęp do tych informacji w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Zaloguj się z Facebook
lub
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj się!

Angielski dla firm

angielsk-dla-firm

Szkolenia językowe - jak dobrze inwestować w pracowników?

Dlaczego kursy angielskiego biznesowego są ważne dla sprawnego funkcjonowania Twojej firmy? Jak zorganizować kursy angielskiego dla pracowników, żeby były skuteczne, a jednocześnie nie nadwyrężyły firmowego budżetu?

Kursy językowe dla firm a języki przyszłości

Język biznesu to angielski. Ale czy tylko? Zobacz, jakie  języki mają szansę stać się językiem przyszłości. Jakich języków warto uczyć pracowników i jak prowadzić szkolenia językowe, aby były jak najbardziej skuteczne?

Kursy językowe online dla firm - zyskaj podwójnie już dziś!

Językowu kurs online to idealne rozwiązanie dla Ciebie, nowoczesnego pracodawcy. Sprawdź, co możesz zyskać dzięki narzędziu gwarantującemu rozwój Twojej firmy i Twoich pracowników. 

Kursy językowe dla firm - inwestycja czy wydatek?

Szkolenia językowe dla pracowników stają się coraz bardziej popularne. Rozważasz wprowadzenie ich w Twojej firmie, ale nie masz pewności, czy ta inwestycja się zwróci? Sprawdź,czy warto!


E-learning a tradycyjne szkoły językowe 

Czym się różnią kursy językowe dla pracowników prowadzone przez Internet od tych odbywających się w szkołach językowych, bądź na specjalnych szkoleniach organizowanych w siedzibie firmy? 

Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego online?

Jedną z form szkoleń językowych dla pracowników są platformy do nauki języka online. Przekonaj się, że to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy. Pracownicy będą mogli uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, a Ty nie poniesiesz dużych kosztów!

Pokaż stopkę
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE